Skoči na vsebino

Moto GP 2015


orcus

Priporočene objave

če patronažna sestra zmaga, daš za Pana :grim

Ok jaz dam za gajbo pana ko mi bojo montiral tvoje mitaske :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok jaz dam za gajbo pana ko mi bojo montiral tvoje mitaske :grim

mam doma spravljene za vsak slučaj en par :grim , na "limitatorjih" :grim , prprav gajbo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam doma spravljene za vsak slučaj en par :grim , na "limitatorjih" :grim , prprav gajbo :OK:

dobro si se zmuzno :P  no pan bo vseeno pasal.. :D

post-5783-0-94956900-1432804123_thumb.png

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Dovi

2. Rossi

3. Lorenzo

4. Marquez

5.Iannone

 

 

Pozabljate da ima Mugello dolgo ravnino kjer bi morali Ducatiju vzet kakšno marčo ven da gre počasi ko Honda in Yamaha  :kva2:

 

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Dovi

2. Rossi

3. Lorenzo

4. Marquez

5.Iannone

 

 

Pozabljate da ima Mugello dolgo ravnino kjer bi morali Ducatiju vzet kakšno marčo ven da gre počasi ko Honda in Yamaha  :kva2:

 

:OK:

in glede na to da majo na voljo 12 motorjev, pa se 2 litra benza vec.....ce mislijo narest kako specialko, je zdej idealna prilka!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Dovi

2. Rossi

3. Lorenzo

4. Marquez

5.Iannone

Pozabljate da ima Mugello dolgo ravnino kjer bi morali Ducatiju vzet kakšno marčo ven da gre počasi ko Honda in Yamaha :kva2:

:OK:

2007 so vsi pravl, da brezveze, da gredo tja, da itak bo stoner zmagu za en krog... Seveda ker mu po ravnini bolj leti ane... No smo vidl kako je bil za en krog četrti... Okej res, da je to mugello, pa da ga ma dovi verjetno mal rajš kot casey,pa da so drugi cajti... Ampaj če že, pol dvomm, da bo tle dovi al pa kak drug ducati zmagu zaradi top speeda...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za enkrat mu še lorenzo na ravnini kako stotinko vzame :D

sicer je dovi hiter... sam ne pozabit, da so tuki testirali... ostali so tu prvič... ko naredijo še par popravkov na nastavitvah dovi verjetno ne bo več na vrhu... ali pač :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ditalia.jpg

 

Barbera 347,8 km/h  :kva1:

 

Če že naj pol vsaj to nedeljo zmagajo.

Forza Ducati!  :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

 

Mugello, FP2.

 

PS Zanimivo: najhitrejših pet so sami Ducatiji, na čelu z Barbaro ;)

post-163-0-67118300-1432905417_thumb.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mali Markec bo moral vozit Q1... :) Če bo dirka tako napeta, kot je bil FP3, bo huda! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lorenzo bo nevaren jutri, Iannone ne bo zdrzu cele dirke, upam pa da Doviju uspe start in ne pusti Lorenzu pobegnt. Napeto bo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In v čem je fora, da je marquez šele 13.  ?? Nisem gledal kvailfikacij, mi pa ni logično, da je tako zadaj ?

 

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lorenzo bo nevaren jutri, Iannone ne bo zdrzu cele dirke, upam pa da Doviju uspe start in ne pusti Lorenzu pobegnt. Napeto bo!

Ducati SP 2015, Lorenzo SP 2015 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In v čem je fora, da je marquez šele 13.  ?? Nisem gledal kvailfikacij, mi pa ni logično, da je tako zadaj ?

 

Lp

V bistvu se mu ni zgodilo nič zelo posebnega, le 12 dirkačev je bilo hitrejših od njega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, razbil je svoj prvi motor in vozil z rezervnim. Ni pa to razlog za tako slab rezultat. Pedrosa je z enakim motorjem bistveno boljši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu se mu ni zgodilo nič zelo posebnega, le 12 dirkačev je bilo hitrejših od njega.

 

A se mi sam zdi....al Markec postaja čedalje bolj antipopularen?  :grim

 

Kolk jih bo donc nesu v pesek v prvem ovinku?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!