Skoči na vsebino

Moto GP 2015


orcus

Priporočene objave

mamo eno temo tukaj za take kot si ti, naslov pa je "papučar" :lol1:, no vsak si po svoje to razlaga :kva2:

 

http://www.motosvet.com/tabla/topic/39425-papu%C4%8Dar/

 

 

dnevne ali nočne dirke, men je vseeno, če je nočna, ssm ponavad v nočni :kva1:

 

Ne vem kako maš ti doma zmejen, ampak pr nas mam jaz zadnjo besedo dadraga.press :).

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kako maš ti doma zmejen, ampak pr nas mam jaz zadnjo besedo dadraga.press  :).

nč bolš kot pr teb, sam se tolažim, da nism edini :kva2:

Popravljeno . Popravil builder
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole bo dokaj zajebana dirka. Po moje zelo pomembna za prvenstvo. Če Ducati in Dovi tle dobro dirkata, bo pomenli da je Gigi15 res odličen in  povsod konkurenčen. Prejšnji dirkalniki so v Jerezu še bol trpeli kot kje drugje, in Dovi(tako pravjo taljani) piste ne mara. 

Zdej, eni pravjo da levga mezinca kao ne rabmo na motorju, še posebej v gp ker nimajo več sklopke, men pa se zdi da ga zelo nujno mega pomembno rabim, da se fajn primem za belanco. ko je treba. Ti fanjtje motorje premetavajo non stop, in po moje, se precej trdno držijo belanc....ko bo blokada popustila, bo Marc hudo trpel.

 

Že zelo dolgo se mi ni zdelo, da je Rossi dejansko prvi favorit za zmago. Po vsem kar je pokazal Jorge, skoraj edini. 

 

Smo vidli fante z precej hujsimi zlomi samo dan pred dirko, pa fante ki so si dali operirat nogo, tako da so jim v piscal vstavili stango, da so lahko dirkali ipd, ipd... Te fante se zdaj klice z zanimivi imeni... tako da nehite ze no panicart zarad mezincka.. Ce bi prejsni pobi mel zlomljen mezincek,  samo ugibam lahko kasni komentarji bi bli tule gor......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lani je mel nekdo samo popraskan mezinček, pa je bilo 2 mesca drame zaradi tega....

 

Sej Stoner lani ni več vozu????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej Stoner lani ni več vozu????

Rossi je joku zaradi odrgnine na mezinčku, drgač pa, če maš pa ključnico zlamano in se direkt z operacijske sobe vsedeš na motor in odpelješ celo dirko, si pa jokica :grim  

Popravljeno . Popravil builder
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo vidli fante z precej hujsimi zlomi samo dan pred dirko, pa fante ki so si dali operirat nogo, tako da so jim v piscal vstavili stango, da so lahko dirkali ipd, ipd... Te fante se zdaj klice z zanimivi imeni... tako da nehite ze no panicart zarad mezincka.. Ce bi prejsni pobi mel zlomljen mezincek,  samo ugibam lahko kasni komentarji bi bli tule gor......

To si mislil Lorenza? Jokico Lorenza? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi je joku zaradi odrgnine na mezinčku, drgač pa, če maš pa ključnico zlamano in se direkt z operacijske sobe vsedeš na motor in odpelješ celo dirko, si pa jokica :grim  

 

  To ni jokanje btw, to je medijska poteza, navlacenje vernikov... in jbg, ocitno deluje :(

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vernik si doktore, vernik :grim

 

Sosedov mulc je tudi zaljubljen tolk, da sliš k trava raste. Pa sej ga bo prizemljilo slej k prej :grim .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po warmupu sodeč čakam na epsko borbo rossija in lorenza... Bomo vidl kdo bo boljši x)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quartararo je že nakazal, da se bo dons v zadnjem ovinku kegljalo :P močno je spominjal na johnnyja takrat v doningtonu, ko je pospravil dva BWM-ja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dovi je podpisal pogodbo s Caterpillarjem. Noben mu ni povedal, da je namen izletnih con mehkoba in nagrbencenost.

 

PS: je pa kljub temu v vodstvu . . . od uzadi  :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No je lorenzo že po parih krogih poskrbel kako in kaj... Rossi je nekoliko razočaral... Pričakoval sem, da bo vsaj marqueza nabil, če je že na začetku zaostal kolikor pač je...

Škoda za oba ducatija in njihovi napaki. Calvin je izkoristil ponujeno, espargaro pa tudi kar solidno, čeprav na warm upu je deloval ornk hiter...

tudi aleix je dobro odpeljal... upajmo, da suzuki čimprej updejta motor, da bodo še hitrejši :)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj je postavil rekord steze, pa bil je dominanten skozi celo dirko in zmagal je res impresivno...... ampak tip je tak antipatičen. Ipičen. Še svojo zastavo je tak nabijal na silo v pesek, da jo je spolomil in jo potem zabrisal. Na odru se je smejal kot da je pokradel vse kure v kokošnjaku in ploskal kot.... nočem žalit duševno manj razvitih, ampak se mi je takoj porodila neka asocijacija.... Čestitke za suvereno zmago ampak......mister antipatikus

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah če ga na tak način gledaš itak da je.. primerjaj kdaj z rossijem, pa bo skor isto... in pol se vprašaj če gledaš objektivno :D

pa niti približno ne navijam za nobenega od njiju...

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nejgreurt, glih przgal k je apaticen spanc mahu cez cilj.... a je bla gledljiva tekma

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

 

mojster Rogerg je povedal bistvo MotoGP dirke ... sicer je bolj zadaj, okoli 10 mesta, marsikaj dogajalo, ampak so pokazali samo 1x, najbrž pomotoma...

 

vsaj Moto3 in Moto2 dirki sta ble zanimivi in napeti :OK: Rinsova telovadna vaja (slajdanje plus salta s šraufom v levo) v zadnjem ovinku bo šla v anale ;)

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!