Skoči na vsebino

Moto GP 2015


orcus

Priporočene objave

 

Jokica Lorenco....normalnemu človeku se kost celi 5-6 tednov. pr njemu je šlo pa petek zlom, sobota operacija, nedelja  5 mesto.....

Ja, in koliko casa smo poslusali o "ironman" Rossijevem mezincku, stavim da delj casa! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Pejd si se enkrat prirocnik o fiziki prebrat, tud srednjesolski bo dober, za osnovnosolskega nisem preprican....

In kaj si zdaj ti želel s tem povedat??  :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh ,to z čelado je baje bilo tak, da je Lorenzo takoj, ko je pripeljal čez ciljno črto začel od jeze tak hudo butat z čelado v tank, da je notri pač razpaldla. Ker Dorna noče, da se to vidi, so zbrisali tisti kader.... Kar se pa Rossijeve gume tiče pa je lepo razložil, da je moral sedem krogov fajn tiščat in jo je pač takrat skuril in na koncu je bil Dovi hitrejši. V bistvu je priznal poraz, se nasmehnil in bil zadovoljen z tretjim mestom. Ni recimo zmajeval z glavo in jezno odkorakal v boks, kot recimo delajo eni, ki so znani po tem , da jim razpadajo poceni kitajske čelade.... Šalo na stran, Lorenzo bo vedno jokica. Za to nismo krivi Rossifani ampak se je za to odločil Lorenzo sam. Mi smo ga pač sprejeli takega kot je. Jokica pač. Pa Stoner je bil tudi tak. Samo on je bil tečen, ker je Rossi več zaslužil tudi takrat, ko je on bil prvak. Enim bo vedno težko, dokler bo Rossi dirkal, ker jih bo pač vedno zasenčil. Če ne z rezultatom, pa z svojo karizmo. MM je spoznal , da se nima smisla it merit z Rossijem ( razen na stezi ) in se pač vedno nasmeji in ima posledično mnogo več oboževalcel kot recimo Lorenzo, Pedrosa.... in podobni mufli. Če pa je tebi to butasto pa ti zdaj mi tudi ne moremo pomagat. Lorenzo ima okrog sebe profesionalne svetovalce, pa mu ravnotako ne uspeva postat simpatičen, tak da se nikar ne jezi, če tebi ne...

  Problem je, da vi tega vsega niste sprejeli! Lej kar si napisal: Lorenzo je namerno unicil celado, da je opravicil svojo nesposobnost... Em ma dej nehi no! Rossijeva guma? Vse lepo in prav, ampak spet, fani Rossija, taisto razlago pa niste sprejeli od Dovija eno dirko nazaj, tam je pa kljub vec bencina v ducejih, Rossi solal Dovija, niti malo o tem da Dovi, kot je sam rekel, proti konci ni mogel dobro pospesevati iz nagiba ven... Torej, ze druga neskladnost...  Naprej: Se komu sanja koliko, sevede skritih pred kamero, ker je pa igralec, jokanja, pritiskov, ultimatov je blo potrebnih, da je yamaha postavila steno v lastnem mostvu?! In tako naprej... Dejte tud vi sprejeti kaj o Rossiju...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MM je spoznal , da se nima smisla it merit z Rossijem ( razen na stezi ) in se pač vedno nasmeji in ima posledično mnogo več oboževalcel kot recimo Lorenzo, Pedrosa.... in podobni mufli. Če pa je tebi to butasto pa ti zdaj mi tudi ne moremo pomagat. Lorenzo ima okrog sebe profesionalne svetovalce, pa mu ravnotako ne uspeva postat simpatičen, tak da se nikar ne jezi, če tebi ne...

  Ce bi bil Lorenzo tolk kislega ksihta kot je bil Marquez po Qatarju, bi se tule na dolgo in siroko pisalo... V tem je problem, pise se pa zato, ker imate osebne preference napram in za ljudi katere nismo nikoli srecali, jih NE poznamo, kaksni so v resnici... In da se pojasnim, men je kisel obraz cisto jasen, kalibri kot so MM, JL ipd so pac zmagovalci in niso zadovoljni z petimi mesti... In osebno imam raje iskren, cetudi kisel obraz, kot pa "im so happy, it wasa a guta fight" pol pa stena ipd...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn je Rossija kovat v zvezde, predvsem zato, ker so ga znalci ze posiljal v penzijo z dirkaskim neznanjem..... :lol1:  :P  Pa itak je fajn polsusat It was a gud Fajt....ker dejansko je blo torej res. :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Loh se še tok kurčite pa napenate,v nos vam gre,da je ATA ROSSi še vedno kos vsem pleničkarjem in izgovora polnih napihnjencev...še vedno je sposoben zmagovati in biti med top 3...boste povedali kje bojo jokice in ostali dih jemajoči pleničkarji čez 10-15 let,ko bojo v ROSSI-jevih letih...ja sej vem..takrat boste pa iskali izgovore in ostale finte podobne kot jamahar 99 in ostali....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Loh se še tok kurčite pa napenate,v nos vam gre,da je ATA ROSSi še vedno kos vsem pleničkarjem in izgovora polnih napihnjencev...še vedno je sposoben zmagovati in biti med top 3...boste povedali kje bojo jokice in ostali dih jemajoči pleničkarji čez 10-15 let,ko bojo v ROSSI-jevih letih...ja sej vem..takrat boste pa iskali izgovore in ostale finte podobne kot jamahar 99 in ostali....

 Tocno o tem sem govoril... Samo za tvojo informacijo, ce recem, pismo kako je Dovi dons fajn pelu, ne pomeni da sem reku da je Rossi zanic, dejte ze enkrat te spegle dol, sej ste isi kot ISIS, vse druge pobit! Pa se nekaj, TI nimas ama cisto nic zraven pri Rossijevem uspehu, trmi in volji ki jo kaze, tko da nimas kaj kogarkoli zmerjaz z plenickarjem ali cimerkoli... Verjemi, da tud ce tlele zganjas terror, da Rossi nima pojma da sploh obstajas, tud ce mas 10 njegovih majc, pa stumfov in kaj jaz vem cesa, se mu ne sanja da obstajas, in na cesti bo pogledu mimo tebe... NIC nimas zraven pri njegovem uspehu, tko ga se malo pomiri, tvoj bog ne ve zate, in ga boli kurac zate... ti sam pridn mec v pusco, pa zmerji okol, ON se vseeno ne ve da sploh obstajas... jebiga!

Popravljeno . Popravil jvalant
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

 

Termas de Rio Hondo, FP2 

 

nš je spet najhitrejši :OK: sej ne da je to kaj blazno pomembnega, ma se mi fajn zdi ;)

 

post-163-0-85564600-1429293531_thumb.png

post-163-0-17270700-1429294190_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se pa zdi pomembno. Danes bo mel pole, če se ne bo 2x stresel, tako kot lani v qatarju... Tudi na dirki je lahko blizu...

Yamaha je pobrala oba top speeda xP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist BTW, a ni tvoj mehanik 2x svetovni prvak, al govoriš o njegovem bratu?

 

in top zdravlenje gor al pa dol. Polovica jih je konc kariere invalidov. Toselandu je atrofirala roka, Hayden in Hopkins sta ostala brez kupčka kosti v zapestju, Bayliss ob prst na roki, Cadalora na nogi, če me spomin ne vara....

 

Kost je pa kost. al je njihova al od sosedovga mulca njihovih let. Nobena in nikomur se ne zaceli u dveh dneh. 

 

Raj ko ropotaš pali suwatha in prid na pivo. 

marko ..

 

samo ena malenkost - mesećna penzija teh invalidov ima zadaj 4 nule btw ...

 

že v veliko nižjih kategorijah dirkanja so dirkači profesionalci in tako tudi plačani .. naši pa v ponedeljek po neprespani noči za volanom po 1000+ kilometrih vihtijo 10 kilsko macolo v delavnici za sproščanje in masažo medtem ko so svetovne toplice polne profijev...vem mal sem off ..ampak namenoma ..

 

suwath je še razstavljen .. pa dela je preveč ...

 

Ja sej to je vedno tko... lorenzo pove, da mu je čelada razpadla (kar se očitno vidi na slikah) in je takoj jokica in krivi druge... rossi pove, da je motor uničil prednjo gumo... in že se vsi klanjajo, kako mu je kljub temu uspelo priti na 3. mesto...

 

sam rossi fani ne boste nikol vidl kako butasto je to... kr neki res... oh...

če bi mu res kar tako razpadla te firme ne bi več dal na glavo (jaz je nebi - pa ti ??) - to je lahko razlog za odpoved sponzorske pogodbe s proizvajalcem ..ali  pa je po dirki dobil ene 50 jurčkov povrh da ni prekinil.. kar tudi ni slabo za doseženo mesto ..

moja čelada stane več kot pol moje mesečne plače ... naj si kupi za pol svoje mesečne plače čelado pa da vidimo če bo še kaj stran padlo ...

Meni je prav, ... problematična je samo osebna navezanost na klovna :).

 

tud jaz skoz udriham po bmflih pa mam dva suzukija doma - a ni to še večji absurd  :P

 Bikez si zadel zebljico na glavico... Jaz bi reku, da je Rossi tolk dobr solal Dovija, da je ta zdaj bil boljsi od ucitelja... Seveda, Rossi fani tega ne sprejmejo, v Katarju je Rossi solal Dovija (da je mel slabo gumo na koncu je laz!), v Ameriki je pa Rossiju sla prva guma! (Seveda je ni on sam unicil, to je bla zarota Bridgestona, gume same in polozaja planetov!  ZATO ne maram Rossi vernikov, ne da bi kaj fovs bil Rossiju, ali kaj podobnega, dev nima kaj dokazovati, komentarji fanov so pa smesni, in pika!

 

   Kar se pa tice inzenirjev: je Schwantz pred casom omenil to, ampak dodal, da pa sedaj fantje vso to tehniko izkoristijo za nore kotne brzine, nagibe ipd.  In vsak ki misli, da bi Schwantz, Rainey, Mamola ipd danes vozili kaj drugace kot fantje, zivi v zmoti...

smeh je pol zdravja ..zajebancija pa ta druga večja polovica ... 

je pa doktor tud meni ki nisem goreč fan nobenega dobr za kurit čustva drugih .. predvsem zato ker je bil za to dober tudi v lasu ko se je vozil zadaj .. 

abrahama recimo za taka provociranja ne moreš ponucat .. 

 

jaz se zelo rad motim takrat , ko mi tega ne more nihče znanstveno dokazat ...

 

mah nehej no napral bi tele mulce z rosijem vred za dve sekunde na krog če bi bli istih let..  :grim

 

  Ce bi bil Lorenzo tolk kislega ksihta kot je bil Marquez po Qatarju, bi se tule na dolgo in siroko pisalo... V tem je problem, pise se pa zato, ker imate osebne preference napram in za ljudi katere nismo nikoli srecali, jih NE poznamo, kaksni so v resnici... In da se pojasnim, men je kisel obraz cisto jasen, kalibri kot so MM, JL ipd so pac zmagovalci in niso zadovoljni z petimi mesti... In osebno imam raje iskren, cetudi kisel obraz, kot pa "im so happy, it wasa a guta fight" pol pa stena ipd...

prvič - če zaključi dirko na petem mestu ni zmagovalec ...

drugič - če ni zmahal si je sam kriv ne pa mi civilisti..

 

 Tocno o tem sem govoril... Samo za tvojo informacijo, ce recem, pismo kako je Dovi dons fajn pelu, ne pomeni da sem reku da je Rossi zanic, dejte ze enkrat te spegle dol, sej ste isi kot ISIS, vse druge pobit! Pa se nekaj, TI nimas ama cisto nic zraven pri Rossijevem uspehu, trmi in volji ki jo kaze, tko da nimas kaj kogarkoli zmerjaz z plenickarjem ali cimerkoli... Verjemi, da tud ce tlele zganjas terror, da Rossi nima pojma da sploh obstajas, tud ce mas 10 njegovih majc, pa stumfov in kaj jaz vem cesa, se mu ne sanja da obstajas, in na cesti bo pogledu mimo tebe... NIC nimas zraven pri njegovem uspehu, tko ga se malo pomiri, tvoj bog ne ve zate, in ga boli kurac zate... ti sam pridn mec v pusco, pa zmerji okol, ON se vseeno ne ve da sploh obstajas... jebiga!

načeloma mogoče ne poznajo priimkov in obrazov svojih fanov ... samo se dobro zavedajo da se vse vrti samo zaradi gledalcev - plačljiva predstava je to ..

 

mislim , da če bi vsi nehali gledat prenose dirk , nehali kupovati vse izdelke ki so povezani z dirkami in dirkači , da bi se ves cirkus prav hitro ustavil...

 

le kdo plača vse skupaj a ?? se mi zdi da končni kupec izdelka pa je to motor , majčka ali pa televizijska naročnina .. 

in ja - še kako so vsi ti posamezni kupci soudeleženi pri uspehih - sicer samo z denarjem ..samo denar je pa glavno gonilo vsega kajne - kajti s čustvi se še bencina za trening ne da kupit..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je bila dirka za vse Rossi hejterje  :grim 

 

Bravo ata, res super dirka!!  Marq če bi popustil pri prehitevanju, bi imel drugo mesto z lahkoto, eventuelno prvo, škoda....  :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vale zasluženo  :notworthy: MM pa danes..  :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaka čast za Rossija mali pa ne more iz svoje kože in more neki na silo z glavo skozi zid...  :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!