Skoči na vsebino

Moto GP 2015


orcus

Priporočene objave

 Si mogoce pomislil, da pa Dovi mogoce sploh ni slab dirkac? Poisci si posnetek dirke z BTSport2, posebej del, ko Edwards govori o Doviju... Brez zamere, ampak mislim, da ma mozakar precej vec pojma o dirkanju in dirkacih, kot pa ti..  In mi vsi skup.... Pri dirkanju je veliko tudi v glavi, ce bi blo vazn samo refleksi in vid, bi bli taprvi najstniki, k drkajo videoigre cele dneve...

Dovi je vrhunski dirkač, drugače neb biu tam, v glavi imajo tudi vsi, eni majo vč v glavi in manj nekje drugje in eni obratno..., eni so bili prvaki in eni ne, čeprav imajo kakovost, a moraš imeti nekaj več za prvaka, čeprav je to sreča (Nicky Hayden)

Rečmo takole :smoke: , verjamem, da bo Cal, če dobi tovarniški material, začel zmagovati, čeprav ni nikoli do zdaj, to bi potrdilo mojo hipotezo :kva2:  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eni so bili prvaki in eni ne, čeprav imajo kakovost, a moraš imeti nekaj več za prvaka, čeprav je to sreča (Nicky Hayden)

 

...ampak to ovrže vse tvoje hipoteze o starosti in mladosti  :grim

Priznaj, da si Rossija že pred leti odpisal, kot so ga mnogi :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ampak to ovrže vse tvoje hipoteze o starosti in mladosti  :grim

Priznaj, da si Rossija že pred leti odpisal, kot so ga mnogi :smoke:

Rossi ima pač srečo, da je kakovost padla in je zato še zmeraj IN :kva2:, saj veš tisto o sreči in qrcu :grim  ali pa

Rossi je Superman :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smola je, ker verjetno Rossi še ne ve, da ne sme več zmagovati...po vseh splošno veljavnih "pravilih"  :lol1:

Popravljeno . Popravil vandrovec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tebe builder je pa en sam pun velik gobec. Sezona se dobro se zacela ni, tri dirke niso merilo, da bi lahko kaj sklepal o prvakih, ti pa ze na rossija spricas. Boga tvoja zena. Oglasim se spet proti koncu sezone. Na provokacije in tolcenje prazne slame se ne odzivam.

Ne zagovarjam ne mmja, ne dovizioza, ne rossija, lorenza ne abrahama, nobenga, sam tko.....kr neki prbijas.

Popravljeno . Popravil ganini
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni tudi Dovi nekako ni deloval kot pravi material za prvaka. V Qatarju me je že demantiral in pokazal borbo, zmage res ne ampak lahko špekuliram kot sindrom 1. dirke kjer ni brezglavo forsiral. Itak so ble bolj kot ne vse oči uprte v to kako se bo Ducati odrezal. V Texasu spet super borba z Rossijem in ga je lepo prehitel. V Argentini je tudi uspešno zasledoval Rossija, ki je po pokazanem do sedaj v top formi. Sedaj ima neko zalogo točk in bo mogoče dal 110%. Dejansko pri Ducatiju nimajo veliko izgubiti. Letos so dokazali že veliko.  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pedro bo probu vozt  v jerezu : " We do not want to force it, Dani will try it but for security have convened Aoyama - explains Suppo - It will have everything on Friday to check its condition and then make a decision, not in a hurry . "

 
vir : gpone.com/
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol bo rossi dobil vsa tri mesta :O

 

no ja .. sj si zasluž :jezik:

 

:krneki:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol bo rossi dobil vsa tri mesta :O

 

no ja .. sj si zasluž :jezik:

 

:krneki:

 

neee Stonerja bodo poklicali. Bo dirkal z obema motorjema na enkat. Startna cifra bo 262793

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neee Stonerja bodo poklicali. Bo dirkal z obema motorjema na enkat. Startna cifra bo 262793

a to bo njegov rezultat dirke v sekundah al desetinkah? še v stotinkah bi bil  za 5 krogov  zadaj ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj lahko s H probam ... in sem pol za 2 ... ko daš pa to skup ... je pa poezija :D

 

komi čakam novo dirko, čeprav se zdaj začnejo dnevne - evropske dirke, katere ponavad, če je lepo vreme, ne gledam v živo.

 

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

komi čakam novo dirko, čeprav se zdaj začnejo dnevne - evropske dirke, katere ponavad, če je lepo vreme, ne gledam v živo.

 

:krneki:

 

Jaz pa komaj čakam dnevne dirke, ker zaradi oddaje "maš vaš talent :)" nisem mogu dobr spremljat moto GP.

 

sj lahko s H probam ... in sem pol za 2 ... ko daš pa to skup ... je pa poezija :D

 

:krneki:

 

Če si podpisal za Kawasaki pol voz Kawasaki :D . Ne moreš mal tle, pa mal tam!

Popravljeno . Popravil bikez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....................

 

Če si podpisal za Kawasaki pol voz Kawasaki :D . Ne moreš mal tle, pa mal tam!

prou no :glare: .. bom pa samo u superbajku vozi :ras:

 

 

čaki čaki, a pr vikiju še niso zmontiral tvja? Mam js enga starga doma   :whistle:

tm so ga lan al predlan ukradl, mislim, da niso novga naštimali ... al pač ... sj majo wi-fi ... bomo u telefone bulil .. vsak u svojga :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole bo dokaj zajebana dirka. Po moje zelo pomembna za prvenstvo. Če Ducati in Dovi tle dobro dirkata, bo pomenli da je Gigi15 res odličen in  povsod konkurenčen. Prejšnji dirkalniki so v Jerezu še bol trpeli kot kje drugje, in Dovi(tako pravjo taljani) piste ne mara. 

Zdej, eni pravjo da levga mezinca kao ne rabmo na motorju, še posebej v gp ker nimajo več sklopke, men pa se zdi da ga zelo nujno mega pomembno rabim, da se fajn primem za belanco. ko je treba. Ti fanjtje motorje premetavajo non stop, in po moje, se precej trdno držijo belanc....ko bo blokada popustila, bo Marc hudo trpel.

 

Že zelo dolgo se mi ni zdelo, da je Rossi dejansko prvi favorit za zmago. Po vsem kar je pokazal Jorge, skoraj edini. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa komaj čakam dnevne dirke, ker zaradi oddaje "maš vaš talent :)" nisem mogu dobr spremljat moto GP.

 

mamo eno temo tukaj za take kot si ti, naslov pa je "papučar" :lol1:, no vsak si po svoje to razlaga :kva2:

 

http://www.motosvet.com/tabla/topic/39425-papu%C4%8Dar/

 

 

dnevne ali nočne dirke, men je vseeno, če je nočna, ssm ponavad v nočni :kva1:

Popravljeno . Popravil builder
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prou no :glare: .. bom pa samo u superbajku vozi :ras:

 

 

tm so ga lan al predlan ukradl, mislim, da niso novga naštimali ... al pač ... sj majo wi-fi ... bomo u telefone bulil .. vsak u svojga :D

Če prestopiš Hondi in če začneš v moto GP, še vedno velja tista, da nalimam tvojo sliko na motor :grim

 

Mah, en star katodni TV naj dajo, pa ga noben ne bo hotu met :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!