Skoči na vsebino

Moto GP 2015


orcus

Priporočene objave

velika razlika je da nekoga držiš za sabo ali pa ga našponaš ko je dejansko mersko pred tabo - vsaj pol bicikla recimo...

zadrževanje hitrejšega od sebe je umetnost - ali če želiš herojstvo - počasnejše vožnje izven idealne linije ...

in kdor je spredaj ima prednost pri vstopu v ovinek ..zmeraj..

tega pa MM do sedaj še ni rabil in se še ni naučil..saj bo ..

 

in v katerem pravilu dirkanja piše , da se mora prvi odpeljati po neki imaginarni obvezni krivulji? zaprl ga je ..namenoma ..MM pa ni imel znanja in živcev , da bi malce spustil...če bi bilo to v f1 se ve kdo je spredaj..

 

podobne ampak namerne stvari so veliko pogostejše v MX ali spidveju ... samo tam sledi taakojšnja diskvalifikacija ...no saj na koncu je bila ...

 

jaz bi veliko raje videl da MM ne bi padel...pa da se koljeta vsak ovinek do konca...

na zadnjem pa šolanje po cal-u - fenomenaleno izpeljan manever ..

?

 

predvidevam, da misliš, da sem tisto kar si odebelil pisal za včerajšnjo dirko... tisto sem dopisal za dirko o kateri sem tisti odstavek govoril.. in to je bila tista zloglasna dirka, kjer so pred dirko ponavad filme snemali...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi bi se mu včeraj odpeljal izpred nosu, MM ni imel možnosti, da bi se kosal z njim, lahko bi bil pa drugi, če bi bil pameten

 

in kako bi ti to svojo trditev dokazal? 

sem mislil da je bil preblizu njega preden je fikno ... pa vidim da ni bilo tako ...  :grim

drugače pa : od vseh teh rvojih bi če lahko ni ime se mi vrti ... 

Svetovni poznavalec dirkanja..........

če mu ni blo treba it v nedeljo po kosilu ob 13h spat je mogoče na tv spremljal zadnjo dirko za SP 500 na grobniku ..

kar pa po tvojem profilu ne morem z gotovostjo trditi ..

 

?

 

predvidevam, da misliš, da sem tisto kar si odebelil pisal za včerajšnjo dirko... tisto sem dopisal za dirko o kateri sem tisti odstavek govoril.. in to je bila tista zloglasna dirka, kjer so pred dirko ponavad filme snemali...

fukastično se vrongaš ...  izpadel si iz konteksta GP argentine ..koga kaj boli kaj si misliš o drugih dirkah...afd nafdi ga ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ahahahaha....

nekdo je lahko tolko dober kakrsen delez ima na absolutni kvaliteti. VR je zelo blizu ocene 1.0.

now , analyze this ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fukastično se vrongaš ...  izpadel si iz konteksta GP argentine ..koga kaj boli kaj si misliš o drugih dirkah...afd nafdi ga ..

 

no dej ko se boš pa naučil izražat, da te bo kdo razumel, potem pa spet piši.

Kar se tiče ustrezne diskvalifikacije po predpisanih pravilih sem govoril, kot rečeno, za rossija na neki drugi dirki. Kar se tiče včerajšnje dirke sem lepo povedal, da je bila mm-jeva poteza nepotrebna in obsojanja vredna. Kolikor vidim se tukaj strinjava, glede na to, da ti pišeš enako, tako da ne vem zakaj se sploh razburjaš kr neki za brezveze?

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no dej ko se boš pa naučil izražat, da te bo kdo razumel, potem pa spet piši.

Kar se tiče ustrezne diskvalifikacije po predpisanih pravilih sem govoril, kot rečeno, za rossija na neki drugi dirki. Kar se tiče včerajšnje dirke sem lepo povedal, da je bila mm-jeva poteza nepotrebna in obsojanja vredna. Kolikor vidim se tukaj strinjava, glede na to, da ti pišeš enako, tako da ne vem zakaj se sploh razburjaš kr neki za brezveze?

mal sem star..pa na blizu mal slabše vidim ko je temno zato se mi prikrade kakšna sosednja črka ..kar večini visokointeligentnim mladeničem tukaj ne predstavlja velikega problema - ne vem zakaj bi tebi delalo probleme ... no zdaj bom pa reflektorje nazaj vgasnil..

 

kar se tiče dogodka sem si parkrat ogledal tole : https://www.facebook.com/vivetumoto/videos/vb.118129982136/10153863923792137/?type=2&theater

 

zdaj mi je jsano - mm se je pripeljal rosiju pod motor in ga odrinil...s tem mu je spremenil samo trajektorijo ki jo je moral rosi pred vstopom v naslednji - levi - ovinek popraviti / vzeti na široko - oziroma popraviti /podaljšati iztek iz desnega ovinka z zavijanjem v desno če je hotel obdržati pravilen vstop za željeno hitrost čez levi ovinek ..in tu sta se trajektoriji rosija in mm srečali ... 

 

če mm ne bi odrinil rosija do tega ne bi prišlo in bi se mu mogoče v levem ovinku spet lahko  pripeljal pod motor...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo Rossi. Dirka me spominja na mulca, ki je vedno tepel druge, dokler jih ni enkrat dobil. Mogoče se bo od zdaj manj boksal. Ducati kaže zelo dobro formo. Se veselim nadaljevanja :grim .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Počas downloadam kose dirke z italjanskimi komentarji. Me zanima, a je Meda preživu brez zdravniške intervencije hehe

 

BTW, če gre kdo na Majorco, nej prosm zbudi Lorenzota. Ker s takmi predstavami ga ne bom mogu kej dost zagovarjat....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Počas downloadam kose dirke z italjanskimi komentarji. Me zanima, a je Meda preživu brez zdravniške intervencije hehe

 

BTW, če gre kdo na Majorco, nej prosm zbudi Lorenzota. Ker s takmi predstavami ga ne bom mogu kej dost zagovarjat....

malo se mi smiliš sam kaj čem .. intervju pred dirko z lorenzom in zatem dirka ...ko ga je vprašal kakšne so njegove prednosti pred konkurenti letos je odgovoril : fizična pripravljenost , koncentracija in lepa tekoča vožnja ki je dobra za motor in gume  ...

 

po videnem v dirki se mi je zdelo , da je par njih supermenov ...obenem pa da brezglavo vijugajo po pisti in samo uničujejo motor in kurijo gume ...

 

je pa res ...sezona je še dolga , število agregatov pa omejeno ...in samo tu ima - če res zanalašč špara - jorge malce prednosti ... sam jaba je bit dober na kvalifikacijah potem na dirki pa ne - za isto obrabo agregata ... zdaj ne vem kako bo pa z gumami če jih bo na vsaki dirki polovico prihranil ali se mu bo to na koncu sezone tudi kaj obrestovalo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda pa bo Jorge dobil bonus pike za varovanje okolja ker bo sproduciral manj odpadnih gum..?

a misliš da mu jih bodo obnavljali ? sej že zdej kot zgleda vozi na nalitih  :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če še dolg ne misl bit nazaj Pedrose zna res Honda Stonerju dat motor, ker glede na to, da je Rossi že kr dobr ušel Marquezu v seštevku je Stoner edini sposoben prostovoljec, ki je sposoben po spletu okoliščin Rossija mal zbremzat med dirko ( ker, če misl Rossi še naprej tkole z 8. mesta štartat Stoner nebi biu dost ozad na štartu in prvih krogih) ali po čudežu tut kakšno točko uzet...kokr Aoyama tut po čudežu ni sposoben ne oviranja ne vidnih točk. Tko, da Stoner do Marqueza nebi pršou ne po štartnih pozicijah ne v prvih krogih in bi mu bil lahko vsaj tko mal v pomoč k bi se k steku pes poganju za Rossijem k ga ne mara ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če še dolg ne misl bit nazaj Pedrose zna res Honda Stonerju dat motor, ker glede na to, da je Rossi že kr dobr ušel Marquezu v seštevku je Stoner edini sposoben prostovoljec, ki je sposoben po spletu okoliščin Rossija mal zbremzat med dirko ( ker, če misl Rossi še naprej tkole z 8. mesta štartat Stoner nebi biu dost ozad na štartu in prvih krogih) ali po čudežu tut kakšno točko uzet...kokr Aoyama tut po čudežu ni sposoben ne oviranja ne vidnih točk. Tko, da Stoner do Marqueza nebi pršou ne po štartnih pozicijah ne v prvih krogih in bi mu bil lahko vsaj tko mal v pomoč k bi se k steku pes poganju za Rossijem k ga ne mara ;)

 

 

kot sm jaz zastopu Crutchlowa, je imel on to nalogo, in so mjegovi novi okvirji morda že del te strategije. 

 

Pred leti smo že videli, kako so šli Pedrosini med njegovim okrevanjem inžinirji v Gresinijev box in delali s Sicem. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja in če bo Cal res začel dvigovati formo je lahko hitro v Repsolovih barvah. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, to je pa strašno lep primer, kako hitro se lahko spremenijo stvari v motošportu. Marc bo vertjetno dirkal, ni pa nujno da bo sposoben zmagat. In lahko proti Rossiju zgubi še nekaj pik. Sezona je res dolga, ampak met 30 pik minussa po treh dirkah  ni malo. Nadoknadit take razlike proti zelo dobrim in zanesljivim dirkačem kot sta Dovi in Rossi ni enostavno.  Lani predlani so za štenge dirkali 4je motorji, letos jih dejansko dirka 6. To bo ultra sezona. 

 

valentino_rossi_maradona_weloba.jpg?itok

 

ne vem, če je ta star kazal na maradono. Po moje bol na 10 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MM-ju se je začelo dogajati to, kar so izkušenejši že prerasli...sedaj bo zanj težje.

Je pa Rossiju letos res Dovi lahko nevaren tekmec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...po kakšnih kriterijih?

po mojih :kva2:

 

če je Dovi redno na stopničkah, Ianonne takoj za njim, Lorenzo se je izgubil, Pedrose ni, Stoner pa že davno nehal, sicer pa, kar se  tiče Ducatia, čudeži se ne dogajajo preko noči, konkurenca je stagnirala, oni so nekaj malega naredili, razlika je pa drastična, to je samo moje mnenje in Rossi bo prvak, on je vse slabši, saj je starejši, rezultati kažejo pa obratno, zato je nekaj narobe in to je po mojem mnenju padec kakovosti, Yamaha vztraja pri patronažni in zgubljencu :kva2: , Honda ima MM, ki mu letos ne gre in Pedroso v bolnici, zamenjava zanj pa vemo vsi, kje se vozi, ostali pa niso niti približno konkurenčni, s tem mislim na motorje, Dovi je pa povprečen, a lej ga zlomka, naenkrat je za zdaj edina grožnja Rossiu. Evo, zato :kva2:  

 

obstaja pa še druga razlaga :smoke: . Rossi je na 100m v šprintu hitrejši, kot je bil 10 let nazaj, ima boljše reflekse, bolje vidi in je SuperMan :grim  

Popravljeno . Popravil builder
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po mojih :kva2:

 

če je Dovi redno na stopničkah, Ianonne takoj za njim, Lorenzo se je izgubil, Pedrose ni, Stoner pa že davno nehal, sicer pa, kar se  tiče Ducatia, čudeži se ne dogajajo preko noči, konkurenca je stagnirala, oni so nekaj malega naredili, razlika je pa drastična, to je samo moje mnenje in Rossi bo prvak, on je vse slabši, saj je starejši, rezultati kažejo pa obratno, zato je nekaj narobe in to je po mojem mnenju padec kakovosti, Yamaha vztraja pri patronažni in zgubljencu :kva2: , Honda ima MM, ki mu letos ne gre in Pedroso v bolnici, zamenjava zanj pa vemo vsi, kje se vozi, ostali pa niso niti približno konkurenčni, s tem mislim na motorje, Dovi je pa povprečen, a lej ga zlomka, naenkrat je za zdaj edina grožnja Rossiu. Evo, zato :kva2:  

 

obstaja pa še druga razlaga :smoke: . Rossi je na 100m v šprintu hitrejši, kot je bil 10 let nazaj, ima boljše reflekse, bolje vidi in je SuperMan :grim  

 Si mogoce pomislil, da pa Dovi mogoce sploh ni slab dirkac? Poisci si posnetek dirke z BTSport2, posebej del, ko Edwards govori o Doviju... Brez zamere, ampak mislim, da ma mozakar precej vec pojma o dirkanju in dirkacih, kot pa ti..  In mi vsi skup.... Pri dirkanju je veliko tudi v glavi, ce bi blo vazn samo refleksi in vid, bi bli taprvi najstniki, k drkajo videoigre cele dneve...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!