Skoči na vsebino

Moto GP 2015


orcus

Priporočene objave

Mater dobri so bili...Dovi je hud in dobrodošla osvežitev (ne glede na pravila) 

Najbolj me je vseeno presenetila Yamaha in Rossi (glede na to, da mu ta proga ni nikoli ležala) je bil zelo konkurenčen. 

Inanoneju še vedno nekaj malega manjka za priključit. Lorenzo pa se je malo prepozno zbudil. 

 

Še komentatorja se mi zdita letos dobra (zdaj al sem se jih navadil ali pa sta se res izboljšala) Še vedno sem jim neizmerno hvaležen za split screen med reklamami. Bravo naši! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater dobri so bili...Dovi je hud in dobrodošla osvežitev (ne glede na pravila) 

Najbolj me je vseeno presenetila Yamaha in Rossi (glede na to, da mu ta proga ni nikoli ležala) je bil zelo konkurenčen. 

Inanoneju še vedno nekaj malega manjka za priključit. Lorenzo pa se je malo prepozno zbudil. 

 

Še komentatorja se mi zdita letos dobra (zdaj al sem se jih navadil ali pa sta se res izboljšala) Še vedno sem jim neizmerno hvaležen za split screen med reklamami. Bravo naši! 

Ianonne je moral spustiti tempo zaradi bencina, drugače bi še Rossi in Dovi ostala zadaj, je krepko večji in težji od Dovia, benz bi moral dati vsakomur, pa naj se stepejo na pisti :grim  Dobra dirka, MM je poglavje zase, roko na srce :smoke: , Yamaha najslabši paket po prikazanem :kva2: , kar se pa ne čudim, kdo jim vozi  :glare:    :kva2:

 

 

 

 

 

:OK:  :010  :010  :hooray:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ianonne je moral spustiti tempo zaradi bencina, drugače bi še Rossi in Dovi ostala zadaj, je krepko večji in težji od Dovia, benz bi moral dati vsakomur, pa naj se stepejo na pisti :grim  Dobra dirka, MM je poglavje zase, roko na srce :smoke: , Yamaha najslabši paket po prikazanem :kva2: , kar se pa ne čudim, kdo jim vozi  :glare:    :kva2:

 

 

 

 

 

:OK:  :010  :010  :hooray:

UAU! Rossi z zmago in tretjim mestom na progi, ki je bila v preteklih letih njegova najslabša, vodi v skupnem......uau, saj ne vem no.....

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

, Yamaha najslabši paket po prikazanem

 

 

 

 

 

 

Dej še men laiku povej, po čem to veš? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da bi to rekel lorenzo bi de že pisal, jokica, izgovori... Bla bla... Hahha

zanimivo da se je 46 boril in pol dirke branil 2 mesto pred divjimdovijem ter na koncu bil eno mesto višje od jokice kot na štartu..

z bojem za drugo mesto je čisto normalno da je uničil prednjo gumo .. 

jokica jo je pa uničil koliko da je zaključil eno mesto nižje kot na štartu ??? njegova guma bi morala zdržati še 7 krogov potemtakem ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimivo da se je 46 boril in pol dirke branil 2 mesto pred divjimdovijem ter na koncu bil eno mesto višje od jokice kot na štartu..

z bojem za drugo mesto je čisto normalno da je uničil prednjo gumo .. 

jokica jo je pa uničil koliko da je zaključil eno mesto nižje kot na štartu ??? njegova guma bi morala zdržati še 7 krogov potemtakem ...

 

 

sm napisu enkat, pa bom še drugič. Jokica ima 2 naslova na Yamahi. Ko je jokici šlo slabo, se je lomil. Ko mu je šlo fajn, je doktorja nabijal. Ko je šlo za plače se jokica ni trmil, ko so mu uzeli status prvega dirkača ni stisnil repa med noge. Ko je šlo za dostopnost podatkov jokica ni zidal pregrad v boxu, in jokica ni z uhci dol prišel fehtat naj ga uzamejo nazaj. Jokica je rekel dobrodošel, gremo dirkat. In še eno sezono doktorja mlatil kot večkratni ponavljač v osnovni šoli 

 

Rossi ima (zaslužen) status pol boga in vse njegove odločitve so...preroške. tud če/ko zajebe, se pol nazgodbičari, da je pač tvegal, ampak šel v silni želji predaleč....

 

 

ne me narobe zastopt. Zelo sm bil vesel Rossijeve zmage v Qatarju. Pravzaprav sem se oddahnil, ko sem videl da sta z Dovijem ostala sama v borbi, in je Lorenzo popustil. Mislim. da bi JLo brez svojih pizdarij s čelado zmagal.

 

Sezona je še zelo dolga, in upam da me Rossi preseneti, objektivno pa mislim da bo Lorenzo letos pred njim. Jokica, komarjelovec blablabla. Dec ima enga najlepših načinov vožnje, in zna bit brutalno učinkovit. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vedno nakoncu JOKICA bo vedno jokica, ROSSI bo vedno rossi  :010

 

 

Glede vožnje Lorenza se pa strinjam osebno je tudi meni eden najlepših stilov ker ni nobenega oddrsavanja hudega, skakanja in podobnega, le čisto in hitro.

Popravljeno . Popravil jany
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cart še dobr da ima tebe  :lol:  :OK:

ok šalo na stran .. sem mnenja , da jih tričetrt od grida  pod 8-im mestom ni iz testa za prvaka ... četrt jih pa ali ne izkoristi možnosti al pa niso rojeni pod srečno zvezdo in nažalost potonejo v "povprečju" ...

nihče od njih pa zame ni pussy ali karkoli podobnega .. 

faaak..laško so prodal hajnekenu ...banda ... 

 

ok gremo naprej - kako bi bilo če bi dali razen jamahi in hondi neomejeno proste roke leto če podpišejo potem enakost za ene 4 leta ? tista o zaostanku v tazvoju pa to... naj jih dohitijo pa tudi če so prvaki ..

 

potem pa 4 leta gledat kako se dirkači resno borijo en z drugim ne mašina z mašino..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vedno nakoncu JOKICA bo vedno jokica, ROSSI bo vedno rossi  :010

 

 

Glede vožnje Lorenza se pa strinjam osebno je tudi meni eden najlepših stilov ker ni nobenega oddrsavanja hudega, skakanja in podobnega, le čisto in hitro.

ok - eno je učinkovitost same tehnike vožnje .. 

samo potem lahko sedejo vozniki za monitor..

 

eh kje so lasi mamole ko je začel sredi ovinka pospeševat s kolesom v zraku in nagnjenim motorjem..pa mccoy ... to so zame lepe vožnje - za ostalo gredo lahko za kirurge ..     no ja moje osebno gledišče na lepoto vožnje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp, ker en je dokazal da je Doktor, en pa da je pravljicar. :evilgrin:

Da ni dobil naziva doktor zaradi tega, ker pregleduje Ucota?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ni dobil naziva doktor zaradi tega, ker pregleduje Ucota?

Če je že gay vsaj ni pa navadni peder, ker ima denar..... :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok - eno je učinkovitost same tehnike vožnje .. 

samo potem lahko sedejo vozniki za monitor..

 

eh kje so lasi mamole ko je začel sredi ovinka pospeševat s kolesom v zraku in nagnjenim motorjem..pa mccoy ... to so zame lepe vožnje - za ostalo gredo lahko za kirurge ..     no ja moje osebno gledišče na lepoto vožnje...

 

Meni je lepše videt da je motor miren in se lepo pelje usmerjeno, če gledaš marqueza naredi 3000 napak, motor skače, vseeno je najhitrejši vendar je sama vožnja grda vsaj zame, pri lorenzotu je motor miren kje malo pridrsi ven iz ovinka gre lepo mirno, v ovinek dokaj mirno in to je to. t

 

 

tudi pri motocross  maš tiste ki mečejo zemljo 20 metrov vsepovsod in maš tiste ki vozijo mirno ko balerina, ponavadi so ta mirni hitrejši. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ni dobil naziva doktor zaradi tega, ker pregleduje Ucota?

Ne... :D  Govorimo o dirkanju, ceprav je danes modern bolj o tem kar ti razmisljas ja.... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je lepše videt da je motor miren in se lepo pelje usmerjeno, če gledaš marqueza naredi 3000 napak, motor skače, vseeno je najhitrejši vendar je sama vožnja grda vsaj zame, pri lorenzotu je motor miren kje malo pridrsi ven iz ovinka gre lepo mirno, v ovinek dokaj mirno in to je to. t

 

 

tudi pri motocross  maš tiste ki mečejo zemljo 20 metrov vsepovsod in maš tiste ki vozijo mirno ko balerina, ponavadi so ta mirni hitrejši. 

Ste se mogoče vprašali, da pa morda to niso napake, ko Marqueza tako meče po pisti, ampak da je samo tako prekleto hiter, da je podrl vse meje fizikalnih zakonov in zato ne more voziti tako mirno in kot po tirnicah kot JOKICA? Ipak je JOKICA krepko počasnejši od Marka, ko da Mark VSE od sebe..  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimivo da se je 46 boril in pol dirke branil 2 mesto pred divjimdovijem ter na koncu bil eno mesto višje od jokice kot na štartu..

z bojem za drugo mesto je čisto normalno da je uničil prednjo gumo .. 

jokica jo je pa uničil koliko da je zaključil eno mesto nižje kot na štartu ??? njegova guma bi morala zdržati še 7 krogov potemtakem ...

A Ducati pa ni frderbal prve gume :)?

 

ok - eno je učinkovitost same tehnike vožnje .. 

samo potem lahko sedejo vozniki za monitor..

 

eh kje so lasi mamole ko je začel sredi ovinka pospeševat s kolesom v zraku in nagnjenim motorjem..pa mccoy ... to so zame lepe vožnje - za ostalo gredo lahko za kirurge ..     no ja moje osebno gledišče na lepoto vožnje...

 

Takrat še niso vozili "inženirji iz boksov". Takrat so dejansko vozili šoferji, brez miljon senzorjev.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cart še dobr da ima tebe  :lol:  :OK:

ok šalo na stran .. sem mnenja , da jih tričetrt od grida  pod 8-im mestom ni iz testa za prvaka ... četrt jih pa ali ne izkoristi možnosti al pa niso rojeni pod srečno zvezdo in nažalost potonejo v "povprečju" ...

nihče od njih pa zame ni pussy ali karkoli podobnega .. 

faaak..laško so prodal hajnekenu ...banda ... 

 

ok gremo naprej - kako bi bilo če bi dali razen jamahi in hondi neomejeno proste roke leto če podpišejo potem enakost za ene 4 leta ? tista o zaostanku v tazvoju pa to... naj jih dohitijo pa tudi če so prvaki ..

 

potem pa 4 leta gledat kako se dirkači resno borijo en z drugim ne mašina z mašino..

ne vem cist tocno kaj si spesnil, ampak se mi zdi, da Pedroso in Lorenza uvrscas med poprecneze?!

kar se pravil tice, smo na koncu 4letnega obdobja ko so tekmovali CRTji, open, factory in factory z ugodnostimi. od 2016 dalje bodo pravila za vse izenacena. Ducati Suzuki in Aprilia dejansko imajo proste roke. lahko razvijajo in testirajo po mili volji. V casu Rossija na Ducatiju so imeli dovoljenih 6 motorjev, in ko so spremenili grust, so 2 izgubili.

ce bi hotel izkljucno boj med dirkaci, moras imet monomark prvenstvo. pa tudi takrat bi gledali ene in iste face. Moto2 je lep primer. prakticno vsi so na Kalexu, zmagujejo pa eni in isti.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Moto2 je lep primer. prakticno vsi so na Kalexu, zmagujejo pa eni in isti.

 

Kaj pa letos LOWES ki je na speed up-u pa je najhitrejši če se ne razbije  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa letos LOWES ki je na speed up-u pa je najhitrejši če se ne razbije  :OK:

 

 

kaj z njim?  Dečko je (bil) svetovni prvak. Odpelal je pa tako:

 

6 16 8 Ret 9 8 Ret Ret 20 24 Ret 7 18 9 Ret 5 Ret 7

 

Razbil se je vsako tretjo.  

 

ianonne je v prvi sezoni s speed upom zmagal 3×

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem cist tocno kaj si spesnil, ampak se mi zdi, da Pedroso in Lorenza uvrscas med poprecneze?!

kar se pravil tice, smo na koncu 4letnega obdobja ko so tekmovali CRTji, open, factory in factory z ugodnostimi. od 2016 dalje bodo pravila za vse izenacena. Ducati Suzuki in Aprilia dejansko imajo proste roke. lahko razvijajo in testirajo po mili volji. V casu Rossija na Ducatiju so imeli dovoljenih 6 motorjev, in ko so spremenili grust, so 2 izgubili.

ce bi hotel izkljucno boj med dirkaci, moras imet monomark prvenstvo. pa tudi takrat bi gledali ene in iste face. Moto2 je lep primer. prakticno vsi so na Kalexu, zmagujejo pa eni in isti.

preber še enkrat - napisal sem "3/4 tistih pod 8-im mestom " ..

do osmega se pa ve kdo so - tadobri ane..

 

kakorkoli obrneš - pedrosa je dosedaj izgubil še vsako prvenstvo - govorim o motogp ! - ko ga je imel možnost - in to veliko - osvojit .. torej je po domače povedano večni luzer..

 

jorge isto jokca samo malo bolj potihem in malo bolj za vogalom pa brez podija in intervjuja zadnje čase pa ga ne vidijo ..

 

dottore je pa to kar je .. kamenko je pa ribič ..

lej teh nadimkov ti ne boš spremenil ..  zna pisat tukaj da je jokica svetovni prvak ampak to bo še vedno ostalo..

 

https://motomatters.com/news/2015/04/03/2016_motogp_rules_clarified_7_engines_22.html

 

a se meni samo dozdeva ali ta tvoja trditev o enakosti l.2016 ne drži ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej vzdevek bo vedno isti... Realnost pa taka, da če je lorenzo kdaj "jokcal" je v bistvu povedal tko kot je, al je pa pizdil... Medtem ko je Rossi jokcal za vsako malenkost... Pa je zid postavljal, pa je postavljal pogoje, pa bil užaljen... In lorenzo... Kdaj je to počel? Eh...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!