Skoči na vsebino

Moto GP 2015


orcus

Priporočene objave

Stoner se vraca v gp :grim preverjeno v nekaj dneh uradno zacne :OK:

 

Škoda, da je 1. april, ker me prav zanima, za kakšno boleznijo bi tokrat zbolel, ko mu ne bi šlo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali ima kdo izkušnje kje pustiti avtodom na dirki v san marinu ? Se lahko spi kar na parkingu?

Popravljeno . Popravil nikasport
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osebno v Stonerjev povratek ne verjamem. Me pa zanima/intrigira, do kje bi se zdaj lahko pogajal. Zdaj sponzorji ne morejo več postavljat pogojev in zahtev. HRC mora Pedroso menjat, dirkač pa ne boi imel več statusa rednega dirkača. Nadomestni, zamenjava lahko postavi svoje pogoje.  Verjetno se bi znal s takim statusom izognit večini sponzorskih obveznosti, ki so ga tako neznosno obremenjevale. 

 

In pol bi ga Rossi lahko še enkat nažgal HeHe. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maus, če greš pa ti peljat v moto GP, pol ablubim, da te bom spremljal na vsaki dirki, da bom zvest in gorječ navijač, pa še na mojga Suzukija in KTM-ja nalimam tvojo sliko :slap: . 

jst pa talušno tastaro malo tablco na suwath-u  zamenjam za novo "GO-MAUS" 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem no, celo zimo je imel čas, da bi mu roko operirali in poskušali rešit težavo, tako kot bodo to naredili ZDAJ, ko se je sezona že začela. Mi je žal, da ima težave, ampak je pa tudi narobe, da niso tega posega naredili v zimski pauzi. In potem se bo spet našlo milion ljudi, ki bo jokalo, joj, kako ima Pedrosa smolo. To za moje pojme ni smola, ampak nesposobnost in popolna neodgovornost njega, do njegovega dela in delodajalca. Točno zato nikoli ni bil in nikoli nebo ne prvak, niti omembe vreden dirkač! :grrr  :ras:

 

http://www.24ur.com/sport/motogp/brez-austina-in-argentine-pedrosa-na-operacijo.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem no, celo zimo je imel čas, da bi mu roko operirali in poskušali rešit težavo, tako kot bodo to naredili ZDAJ, ko se je sezona že začela. Mi je žal, da ima težave, ampak je pa tudi narobe, da niso tega posega naredili v zimski pauzi. In potem se bo spet našlo milion ljudi, ki bo jokalo, joj, kako ima Pedrosa smolo. To za moje pojme ni smola, ampak nesposobnost in popolna neodgovornost njega, do njegovega dela in delodajalca. Točno zato nikoli ni bil in nikoli nebo ne prvak, niti omembe vreden dirkač! :grrr  :ras:

 

http://www.24ur.com/sport/motogp/brez-austina-in-argentine-pedrosa-na-operacijo.html

 

No, mislim, da ni bil tako neodgovoren, kot ti predvidevaš. Težave se lahko pojavijo danes ali pa se stopnjujejo, zdravniki pa niso vsemogoči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mora na operacijo roke, ker si pol ne morjo roke dat

 

:krneki:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj maš priliko :)

vem .. sam k ninđe ni tm ... valeta pa nočem obrukat :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, mislim, da ni bil tako neodgovoren, kot ti predvidevaš. Težave se lahko pojavijo danes ali pa se stopnjujejo, zdravniki pa niso vsemogoči.

 

Vedel je da ima to težavo, ker jo je imel že prej. No vsakemu svoje, o Pedrosi imam jaz pač svoje mnenje.  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej....ce te Rossi celo kariero pele scat,te zihr zacne kej bolet....tko al pa drgac :P

 

Ja, smo vidl, da tud dohtar ni imun na revmo :boobies:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, mislim, da ni bil tako neodgovoren, kot ti predvidevaš. Težave se lahko pojavijo danes ali pa se stopnjujejo, zdravniki pa niso vsemogoči.

Buče. Vedelo se je že par let, vmes je bilo že kar nekaj zim, v katerih bi roblem lahko poštimal. Skrajno neprocesionalno. Desc ni bil, ni in ne bo material za prvaka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se jez ne motim, je Dani 3×svetovni prvak?

 

Glede na to, da je HRC vedela za njegove zdravstvene težave že pred podpisom pogodbe za 15/16, lahko samo domnevamo, da pri HRC vedo kako dober je Pedrosa in cenijo njegov doprinos k moštvu. Če bi bil tak neprofesionalec in slabič, bi verjetno obdržali Aoyamo, zadnjegta japonskega svetovnega prvaka. 

 

Ampak motosvet ve tudi kar Nakamoto in Suppo ne vesta. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Buče. Vedelo se je že par let, vmes je bilo že kar nekaj zim, v katerih bi roblem lahko poštimal. Skrajno neprocesionalno. Desc ni bil, ni in ne bo material za prvaka.

 

Mal si preber: http://www.foxsports.com.au/motor-sport/moto-gp/motogp-dani-pedrosa-may-be-out-indefinitely-as-he-chases-solution-for-arm-pump-problem/story-fn2ms4i4-1227284154818

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se jez ne motim, je Dani 3×svetovni prvak?

 

Glede na to, da je HRC vedela za njegove zdravstvene težave že pred podpisom pogodbe za 15/16, lahko samo domnevamo, da pri HRC vedo kako dober je Pedrosa in cenijo njegov doprinos k moštvu. Če bi bil tak neprofesionalec in slabič, bi verjetno obdržali Aoyamo, zadnjegta japonskega svetovnega prvaka. 

 

Ampak motosvet ve tudi kar Nakamoto in Suppo ne vesta. 

 

Word!!!  Ja budale so pri Hondi! Tud Marqueza ne bi vzeli, jim ga je verjetno kak veleum iz motosveta predlagal, ker ocitno ne znajo prepoznat talentov...

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedel je da ima to težavo, ker jo je imel že prej. No vsakemu svoje, o Pedrosi imam jaz pač svoje mnenje.  :grim

 

  Preberi vse (doktorji so mu odsvetovali operacijo, ker je tvegana).. Al pa raje ne, ker ni vazno kaj je res in kaj je na stvari, ker mas ti pac svoje mnenje... Rossija smo pol leta gledali s tisim mezinckom....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!