Skoči na vsebino

Moto GP 2015


orcus

Priporočene objave

Pa tisti ki ste rekli da je ducati hiter zaradi gume ste sedaj videli svoje :-D

Rossi pa zjebe yamaho pa z njo zmaga :-D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bravo marquez :D zjebal vse v prvem ovinku... :D pedrosa... oh bog pomagej, nej se že k seb sprav...

ducatija sta opravila svoje delo odlično ;) rossija tukaj nista mogla premagat, ampak na kakšni drugi progi, ki ni tako yamahina bi pa znalo it... tale je čist yamahina...

rossi odlična dirka... lorenzo je mal razočaral...

 

zdej nej mi pa sam še kdo reče, da ducati spet kao leti po ravnini in so zato tako dobri ga sam zabijem nekaj.... tistih par m po ravnini ne pomeni skor nič... je pa lahko prehitet, samo v ovinkih ni kej dost težje prehitevat, če maš večji cornerspeed....

 

kar se pa tiče rossija.. dovi ga je vedno gladko ujel do štartno ciljne črte, v zadnjem krogu se mu je pa rossi skor že odpelal... očitno je v zadnjem krogu do konca odprl yamaho... prej je moral šparat z benzom... ducati ma cela 2l več... no to je pa velika prednost.. jo bodo pomojem zlo hitr zgubil :D

 

In Fotr ga je gladko pomalcal , ne glede na to, da je na ravnini zgledal, k da ma Dovi eno saltngo vec . . .  :smoke:

BTW: Sej je mel Dovi kr dobr di'corner speed...ce ga nebi mel, ga neb parkrat v ovinkastem delu prehitel

 

Skratka...solan je bil od fotra  :BUA:

 

PS: sej razumem . . . grozn je

Popravljeno . Popravil Nearrain
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Top dirka.Končno mal več konkurence. Škoda za MM. Se je vseen dobr naprej prebil. Naj bo taka cela sezona... napet do konca :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa tisti ki ste rekli da je ducati hiter zaradi gume ste sedaj videli svoje :-D

Rossi pa zjebe yamaho pa z njo zmaga :-D

 

2 l bezna v kestlu je velika prednost, ki marsikej nadomesti

 

 

In Fotr ga je gladko pomalcal , ne glede na to, da je na ravnini zgledal, k da ma Dovi eno saltngo vec . . .  :smoke:

 

PS: sej razum . . . grozn je

 

ja sej ne da je mel mm top speed 350, pa se je vozil sam in je šel hitreje kot dovi v zaveterju... ne bruki se...

yamaha je pa itak cela počasna

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 l bezna v kestlu je velika prednost, ki marsikej nadomesti

 

 

 

ja sej ne da je mel mm top speed 350, pa se je vozil sam in je šel hitreje kot dovi v zaveterju... ne bruki se...

yamaha je pa itak cela počasna

 

 

Dovi se se zdej voz, k ma 2l prevec bencina  :smoke:

 

PS: zvenis, k da si ze par evropskih prvenstev zmagal

Popravljeno . Popravil Nearrain
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj sta mislila komentatorja s tem da ima ducati 2 litra goriva več, a nima pol 24l posode (dokler ne zmaga, oz 2x drugi, 3x tretji.. ) ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dovi se se zdej voz, k ma 2l prevec bencina  :smoke:

 

PS: zvenis, k da si ze par evropskih prvenstev zmagal

 

Ah, saj boš pogruntal kenija đuniorja... Vedno nekaj lapa po svoje.... 

 

ps. Yamaha je tok počasna, da so ji dal 2 kroga prednosti....  :smoke:

Popravljeno . Popravil motozajebant
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Forzaaa Ducati!  :OK:  Lepš se skor ne bi mogel končat, no lohk bi Dovi zmagu ampak Rossiju privoščim vsako zmago.

Res ena boljših dirk zadnjih let.

Marqueza še zdaleč ni za odpisati in samo upam, da bo takole do konca sezone. 5 kandidatov v igri. 

 

Aja en mi je pir dolžan - stava, lani med sezono sem napisu, da bo letos Duce konkurenčen, naj se sam javi k se mi ne da iskat.  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, saj boš pogruntal kenija đuniorja... Vedno nekaj lapa po svoje.... 

 

ps. Yamaha je tok počasna, da so ji dal 2 kroga prednosti.... 

 

Se nick ma tok naspicen, da ga kumi sledim   :smoke:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ponavad je motor najhitrej šel, preden ja zablokiru, Rossi, gotof s :kva2: i, vsa čast mojstru, dobr jih je našolu, Ducati pa leti, teško ga bodo vstavli, super začetek sezone, sploh pa je blo težko ta vrstni red napovedat, upam na celotno sezono, da bo takšna :OK:  :OK:  :OK:  :OK:

Popravljeno . Popravil builder
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Forzaaa Ducati!  :OK:  Lepš se skor ne bi mogel končat, no lohk bi Dovi zmagu ampak Rossiju privoščim vsako zmago.

Res ena boljših dirk zadnjih let.

Marqueza še zdaleč ni za odpisati in samo upam, da bo takole do konca sezone. 5 kandidatov v igri. 

 

Aja en mi je pir dolžan - stava, lani med sezono sem napisu, da bo letos Duce konkurenčen, naj se sam javi k se mi ne da iskat.  :grim

 

Naravnost leti tok dobr kt tvoja vinta...pol se pa neha  ;)  :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svetovna dirka, škoda edino za napako MM-ja na začetku da bi še pa on zraven bil bi bla pa tak za infarkt :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noro dobra dirka. Že dolgo ni bilo toliko dirkačev tako izenačenih. Kako je Ducati hiter na ravninah  :kva1:

Na koncu pa najbolj vesel za zmaga Rossija  :kva2:   Držimo pesti da bo cela sezona tako huda :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svetovna dirka, škoda edino za napako MM-ja na začetku da bi še pa on zraven bil bi bla pa tak za infarkt :D

dab mela baba jajca, neb bla baba :grim

Popravljeno . Popravil builder
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naravnost leti tok dobr kt tvoja vinta...pol se pa neha   ;)  :smoke:

 

ja, maš prou...si bom kozelec kupu, da se bom še čez ovinke lohk pelu...

 

 

 

Kakšna so sedaj pravila/omejitve k ma Ducati dva podiuma?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dovi se se zdej voz, k ma 2l prevec bencina  :smoke:

 

PS: zvenis, k da si ze par evropskih prvenstev zmagal

 

ja da dajo yamahi 2l več, ga dovi ne vidi pomojem po treh krogih :D z ovinkov vn bi kr skoču... na ravnini pa... smo vidl zadnji krog, da se dovi ni približal tako kot prejšnje kroge (yamaha mora šparat z benzom)

glede na to kako ga je mm tišal, honda tud z 21l leti isto kot ducati :D

 

kaj sta mislila komentatorja s tem da ima ducati 2 litra goriva več, a nima pol 24l posode (dokler ne zmaga, oz 2x drugi, 3x tretji.. ) ?

 

lani je blo ja, letos pa nevem.. nekak že zaupam gabru pa boštjanu, da ne tolčeta buč.... :D

 

Ah, saj boš pogruntal kenija đuniorja... Vedno nekaj lapa po svoje.... 

 

ps. Yamaha je tok počasna, da so ji dal 2 kroga prednosti....  :smoke:

 

jst se še nism navadu vas, ki me skoz neki kritizirate nikol pa ni argumentiranega komentarja kaj sem narobe povedal... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, maš prou...si bom kozelec kupu, da se bom še čez ovinke lohk pelu...

 

 

 

Kakšna so sedaj pravila/omejitve k ma Ducati dva podiuma?

 

Ne seri...ne rabim konkurence  :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

jst se še nism navadu vas, ki me skoz neki kritizirate nikol pa ni argumentiranega komentarja kaj sem narobe povedal... :D

 

V bistvi vse   :smoke:

 

 

FOTR

21 1'55.635 25.418 29.949 28.574 335.5

 

22 1'55.352 25.270 29.987 28.557 335.0

 

 

DOVI

21 1'55.685 25.490 30.140 28.564 344.0

22 1'55.495 25.340 30.118 28.489  343.5

 

BTW: motor od Dovija je bil celo dirko tezji za 2l goriva in celo dirko je imel vec ali manj najvecjo hitrost vecjo hitrost med 5 in 9 km/h od Fotra    

 

al se motim?  :smoke:

Popravljeno . Popravil Nearrain
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!