Skoči na vsebino

Moto GP 2015


orcus

Priporočene objave

Ojej, en dober rezultat Ducatija na testih pa sintesajzerčki že jokcajo in cvilijo kakšna krivica se godi...kaj šele bo, pripravte robčke.

:grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi cvili, ker ve, da na startu ne bo pred Ducatijem. Toliko težje mu bo lovit Marqueza. Dec je spet bolj ambiciozen kot talentiran... :D  :grrr

 

 

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi cvili, ker ve, da na startu ne bo pred Ducatijem. Toliko težje mu bo lovit Marqueza. Dec je spet bolj ambiciozen kot talentiran... :D  :grrr

 

Pa glih porihtu je gištel pa odšel rihtat naprej. Eno samo rihtanje je ta moto GP, nkol se ne neha :).

Popravljeno . Popravil bikez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa glih porihtu je gištel pa odšel rihtat naprej. Eno samo rihtanje je ta moto GP, nkol se ne neha  :).

On zrihta vse :smoke:  Letos gremo po desetega :hooray:

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse bodo pokazale dirke ... tisti, ki bo najhitrejši, bo zmagu .. ajnfok :P

 

matr sm brihtn :O

 

ponosn sm sam nase, če že vi niste :jezik:

 

:krneki:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi cvili, ker ve, da na startu ne bo pred Ducatijem. Toliko težje mu bo lovit Marqueza. Dec je spet bolj ambiciozen kot talentiran... :D  :grrr

Včasih, ko talenta ni dovolj ti ne ostane drugo kot bit bolj ambiciozen. Tudi to je talent!  :smoke:

Popravljeno . Popravil orcus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po 9ih naslovih in pri 36ih letih govorite o Rossijevem talentu? Dec je svoj talent pokazal ter dokazal in sedaj je lahko le ambiciozen  :ras:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahahaha, pa vsi skupaj delate račun BREZ KRČMARJA, z Ducatijem in tudi z Rossijem. Mali Marquez je v TOP formi, Honda pa je tudi TOP motor! :bike:

Vmer tudi pozabljate na Lorenza, ki je tudi meni anti faca, ampak roko na srce, ko se mu stvari poklopijo, je neverjetno hiter in glede na to kakšen negativen zagriženec je, je po moje iz lanske do letošnje sezone neverjetno natreniral, ker poraza proti Marquezu in še huje Rossiju, on nebo prebavil nikoli! :grrr

 

To da je Ducati spravil skup en dober krog, torej čas na testiranjih, je to še svetlobna leta daleč od zmage dirke... :ras:

Popravljeno . Popravil Demon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahahaha, pa vsi skupaj delate račun BREZ KRČMARJA, z Ducatijem in tudi z Rossijem. Mali Marquez je v TOP formi, Honda pa je tudi TOP motor! :bike:

Vmer tudi pozabljate na Lorenza, ki je tudi meni anti faca, ampak roko na srce, ko se mu stvari poklopijo, je neverjetno hiter in glede na to kakšen negativen zagriženec je, je po moje iz lanske do letošnje sezone neverjetno natreniral, ker poraza proti Marquezu in še huje Rossiju, on nebo prebavil nikoli! :grrr

 

To da je Ducati spravil skup en dober krog, torej čas na testiranjih, je to še svetlobna leta daleč od zmage dirke... :ras:

 

Haha... nikoli ne omeniš Pedrose...  :whistle: hec. :D  Res je Lorenzo je lani prve pou sezone štartal zelo slabo.... letos je reku da je čez zimo pridno trenirau....in da bo pripravljen že od prve dirke naprej.  No dirke bodo pokazale najboljše rezultate vseh. 

Popravljeno . Popravil DXR16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha... nikoli ne omeniš Pedrose...  :whistle: hec. :D  Res je Lorenzo je lani prve pou sezone štartal zelo slabo.... letos je reku da je čez zimo pridno trenirau....in da bo pripravljen že od prve dirke naprej.  No dirke bodo pokazale najboljše rezultate vseh. 

Res je, Pedrose ne omenim nikoli, ker za moje pojme on ni "material" za prvaka. Mali je dober in hiter, ko se pelje sam, ko pa se je treba "sfajtat", pa mu manjka ostrine in brezkompromisnosti. To pa imajo Mark, Valentino in Jorge. Ja, Lorenzo zna bit po moje zelo nevaren Marquezu. Je pa res ja, bomo videli na dirkah, glede na popolnoma nor tempo na dirki, bo vsak od pilotov potreboval tudi nekaj sreče, tako da ja, dirke bodo pokazale pravo sliko. Je pa res, da bi tudi meni odgovarjalo, če bi Ducati uspel tak tempo držati na dirkah, več se jih bo borilo za stopničke, bolj bomo tulili in švicali pred TV-jem!  :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se razumemo, nič nimam proti nikomur, le malo tekmovalnega prcanja. 

In tudi vem, da je Ducati kot je Demon omenil svetlobna leta daleč od zmage dirke. Se pravi 11 dni.   :grim  O:-)

Glede talenta se pa nisem jst spomnil:  :kva1:

https://youtu.be/trOKdY-5a4I

 

 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itak da je prcanje ... če bi vedu številke lota, bi jih napisu pa oddal :P

 

zmagal bo tisti, ki bo prvi vse kroge prevozu :P

 

če bi meu kwak H2R v GP-ju ... bi stavu nanga :jezik:

 

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi cvili, ker ve da je D16 dober. To ni obet presenečenja na kvalifikacijah kot je bil lani A. Espargaro. Fantje so dovol dolgo vozili skupaj da vedo, kaj ima kdo  v rokah. In D16 bo očitno konkurenčen dirkalnik. 

 

Je pa to lep pokazatelj, kako pomembna so pooblastila. V Rossijevem času so začeli stvari spreminjat, pa dlje od okvirja niso smeli. Da je treba zamenjat motor je vedel tud Stoner, ampak se to ni zgodilo, saj je genij zmagoval. Dall'igna je takoj povedal, da bo nov motor še vedno V 90, da pa bo občutno manjši, drugače vpet in bo z novimi možnostmi nastavitev omogočil idealno razdelitev teže in boljši izkoristek gum. Če zdej pogledamo izdelek, je lepo videt da je motor obrnjen nazaj, pa avspuh speljan samo po eni strani, kar je sprostilo precej prostora na levi pod stolom kjer je zdaj zelo verjetno večina bencina.....in desmo leti.  

 

Hecno, odkar je Honda "priznala" da ima V90, sploh ni več govora o V motorjih z ostrejšim kotom. Nasprotno. Aprilia za bloke trenutno uporablja serijsko osnovo V4 s 65 stopinjami, za 2016 pa pripravlja pravi prototipni V motor z 90 stopinjami. 

 

Predno Ianonneja in Dovija razglasimo za resna kandidata za naslov, bi vseeno počakal ene 3 dirke, da vidimo če v ciklistiki in zanesljivosti res ni nobenih  nadležnih in trdoživih bugov.

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da bi bil Ducati prvak, bi rabil Lorenza, ki je vrhunsko pripravljen za sezono ali Marqueza, ostali dirkači so za razred slabši, Ianonne mogoče res preseneti ampak ne verjamem, prej Dovi. Da bi se to zgodilo, bi moral Ducati bit najboljši motor na pisti, vsekakor prve dirke bodo pokazale, kaj in kako. Zdaj se bodo sped našli tisti privrženci, ki ponavad žalijo za skritim profilom :grim . In privrženiški voznik je lani vemo kaj naredil, skupaj z Lorenzom, Yamahina nepozabna sezona :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če eno zmagajo bom presrečen, naj se zgodi v Brnu ali Misano, ko bom ravno tam.  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!