Skoči na vsebino

Moto GP 2015


orcus

Priporočene objave

pfjuuuuuuuuuuuu :) yamahe letijo :D škoda, ker so imeli slabši Q pace.. no ja sej to je že stara zgodba... smith mi je sploh padel v oči, sam nevem kaj je delal v zadnjem sektorju...

v zadnjem sektorju so imeli večinoa vsi bolj slabe čase, tudi mm... dobro edino rossi in predrosa...

ducatiji tud šibajo, predvidevam, da so imeli vsi gume za dirkat gor... belega roba ni bilo videt, rdeči rob (ki ga jst nikol ne opazim) je pa tko za najmehkejšo gumo al kako? :D

jst mislm, da sploh dovi zna bit kr vroč tekom dirke... zanimiv mi je hernandez :) sicer pa vsi zelo skupaj, tud tasvetlomoder ni daleč :D jst upam, da bo presenetil :D

calvin je pa mislm da zelo lep pokazatelj, kako greš 1x mal po tleh, pa maš zjeban vikend... sploh če je to v kvalifiakcijah, ko zaključiš za tisti dan brez časa za štartno mesto,naslednji dan pa sam 20 minut ogrevanja, pol pa ves negotov na dirko :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej, a lohk zadn stavk še enkrat napišeš, da bomo dojel, kva si hotu povedat

Ena beseda mi je ušla mislil sem na gumo katere je lorenzo kritiziral :-D

Na warm upu pa marquez prvi rossi drugi tretji dovizioso.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se lohk ta vasquez že skida nekam... že 10 let mi gnoji tle v moto3/125cc... pa večini tekmovajočim bi lahko biu fotr... kr neki... vidt ga ne morm...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me je blo cel vikend strah, da ne bo nič iz bastjaninija, pa čeprav je bil lani vedno blizu, ampak je že zravn ;)
kva je s fenatijem? lol :D eno sezono ja drugo ne.. a spet pije? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

 

odlična, zanimiva in napeta Moto3 dirka :OK: upam da bosta še dve taki dans ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

super dirka v moto3 :D

 

masbou iz ozadja do zmage, potem ko je bastianinija prehitel tik pred črto :D tretji kent... na moje veselje gnida vaqeuez brez podiuma... ;)

quartararo je pokazal, da je verjetno eden največjih talentov, kar smo jih do sedaj videli... no sej že to, kako je špansko prvenstvo lani oddelal pove dosti :). na koncu se je mal zapletel z bagniaio, ki je bil celo tekmo po vsej progi pa še zravn mal... eh... :)

bo zanimivo spremljat kdo bo letos v ospredju :D. po moje bastianini in pa quartararo, čeprav bo konkurenca ostra.. masbou je tukaj zmagal... vasquez se bo itak skoz neki zraven basal... tudi kent, bagniaia, antoneli in ostali so blizu.. binder bo tud zraven, če bo KTM šel... pa ne pozabimo, da je oliveira padel v prvem ovinku...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lowes se ni nč naučil od lani...

svetovni prvak se bruka z začentiškimi napakami in pol se še čudi neki...

pons pa direktno v saloma :D zanimivo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bogi johan... eh... brezveze... dobro mu je kazalo, dokler je šlo...

rins povsem zasenčil marqueza... no ja... sej men še zdej ni jasno, kako je marquez dobu lani tist naslov... rins je pa skoz obetal... pomojem, da bo letos kr resn akter za med najboljše ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

 

tudi Moto2 huda in zanimiva... ubogi Zarco, zgleda mu je prenos šalthebla razpadel :-( Folger je po tolk letih zaslužil eno zmago, Tom pa tretji :hooray: tudi Rins je letel ko metek, bravo :)

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa še nekaj quartararo je star 15 let in bo šele 20. 4. star 16.. a ni omejitev v moto3 16? :D

So baje pravilnik spreminjali za njegov prihod letos.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva so pa teli mulci :D haha :D sej se bodo vsi pobil na progi :D a to je kako azijsko prvenstvo? :D

 

tale kaja je pol letos že 17 :D še kakšno leto :D hm hm hm :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo je reku da Ducati ne zdrži cele dirke ???? :-D

Rossi legenda !

To je dirkanje ! :-D

Popravljeno . Popravil jany
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bravo care                                      

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KWA PA JE???? DOKTOR!!! :D

 

kva je pa Ducati hiter, pa celo dirko! :) super začetek sezone!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Star prdec jim je dal vetra! Kapo dol.... upam da bo celotna sezona taka! :)

 

go Vale! 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kwa pa k jih je Di Fotr junce mal pošolou?    :smoke:

 

Duckati pa tok po ravninah leti, da ga ne morjo zabremzat

 

PS: podobn kukr v pojstli, kjer se vse zgliha....tko se je hitrost po ravninah iznicla po krivinah

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kwa pa k jih je Di Fotr junce mal pošolou?    :smoke:

 

Duckati pa tok po ravninah leti, da ga ne morjo zabremzat

 

PS: podobn kukr v pojstli, kjer se vse zgliha....tko se je hitrost po ravninah iznicla po krivinah

Kokr je bilo na koncu tesno, sem imel občutek pri Rossiju, ko je sledil vodilno trojico, da je to počel z lahkoto.... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi je žou za marqueza, un stari prdec pa nej gre že enkrat u penzijo, ne da gužvo na pisti dela :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bravo marquez :D zjebal vse v prvem ovinku... :D pedrosa... oh bog pomagej, nej se že k seb sprav...

ducatija sta opravila svoje delo odlično ;) rossija tukaj nista mogla premagat, ampak na kakšni drugi progi, ki ni tako yamahina bi pa znalo it... tale je čist yamahina...

rossi odlična dirka... lorenzo je mal razočaral...

 

zdej nej mi pa sam še kdo reče, da ducati spet kao leti po ravnini in so zato tako dobri ga sam zabijem nekaj.... tistih par m po ravnini ne pomeni skor nič... je pa lahko prehitet, samo v ovinkih ni kej dost težje prehitevat, če maš večji cornerspeed....

 

kar se pa tiče rossija.. dovi ga je vedno gladko ujel do štartno ciljne črte, v zadnjem krogu se mu je pa rossi skor že odpelal... očitno je v zadnjem krogu do konca odprl yamaho... prej je moral šparat z benzom... ducati ma cela 2l več... no to je pa velika prednost.. jo bodo pomojem zlo hitr zgubil :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!