Skoči na vsebino

Moto GP 2015


orcus

Priporočene objave

Marquez je včeraj čist dobr vozu. kapo dol. 

Pač smola, da mu je sprednji konc uzelo. To bi se lahko zgodilo tudi komurkoli od vodilnih, še rossi je skoraj padel, ampak je imel srečo. Tako kot je zgoraj nekdo napisal, če bi pa marquez vozu previdno na 4 ali 5 mestu, bi pa spet pisali eni,  da vozi ko stara baba in da nič ne more. Nič vam ne paše. Če koga moti, da se dec pelje vrhunsko in je oster in bojevit voznik in sposoben zmagat, tudi če štarta iz zadnjega mesta (moto2) naj pa gleda kak drug šport, mogoče drsanje, balet :grim

 

lp

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Folk je mau paf, da se lahko smola tud cudeznega decka drzi. :grim  K recimo Doktorja so hitr u penzijo poslal.... :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lorenzu kapa ali čelada dol. :smoke:  Tako ko on brez napak in z lahkoto vozi je res vrhunsko. Marquez pa ko da bi bika vozil. Slajdanje, bremzanje povprek, ... na 110 %. Lani se je to izšlo ... letos pač ne. Samo zato še ni Honda ali pa on v krizi. Bi rekel tako .... če izzivaš , jih tudi kdaj dobiš. :) Pri Marquezu je tako.

Predvsem mi je škoda za Dovicioza, pa Rossija tudi. Ker prvenstvo bo postalo nezanimivo , če bo Lorenzo nadaljeval v tem tempu.

Zanimivo da Rossi v zadnjem času na začetku štrika ... potem pa je hiter , tudi za zmago. Moral bo nekaj s temi kvalifikacijami naret, pa prvimi krogi.

Bo pa Iannone začel grist ... tako kaže.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni osebno je lorenzo antipatičen, kar se tiče karizme, ampak kar se pa tiče vožnje, pa res kapo dol, tip ima res najbolj čiste linije, njega skor nikol ne vidiš, da bi slajdal, driftal.... Vrhunsko ni kej.

iannone pa zna bit trn v peti samo na določenih progah, tam kje mu bo ležala proga, se bo vsekakor bojeval za prva mesta, ker v moto2 je bil na določenih progah izjemen in napadalen, nepopustljiv.

Marquezu se pač letos ne bo izšlo in po mojem ne bo svetovni prvak, kee tak zaostanek kot ga ima že sedaj, ga ne bo nadoknadil, še posebno ne zato, ker ga še verjetno čakajo kakšni 2-3 padci (upam da ne), lorenzo pa bo ovinke sekal naprej ostro kot sekira. Pa tudi rossi bo grizel, da o ducatijih sploh ne govorim. Zanimivo bo prvenstvo. Moja napoved za konec prvenstva, verjetno lorenzo prvak, ali pa mogoče celo rossi. :yes:

 

Lp

Popravljeno . Popravil renyy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marquez je včeraj čist dobr vozu. kapo dol. 

Pač smola, da mu je sprednji konc uzelo. To bi se lahko zgodilo tudi komurkoli od vodilnih, še rossi je skoraj padel, ampak je imel srečo. Tako kot je zgoraj nekdo napisal, če bi pa marquez vozu previdno na 4 ali 5 mestu, bi pa spet pisali eni,  da vozi ko stara baba in da nič ne more. Nič vam ne paše. Če koga moti, da se dec pelje vrhunsko in je oster in bojevit voznik in sposoben zmagat, tudi če štarta iz zadnjega mesta (moto2) naj pa gleda kak drug šport, mogoče drsanje, balet :grim

 

lp

 

   Nikomur od vodilnih se to ne  bi zgodilo. Da se razumemo, vsakemu lahko odnese sprednji konec, se strinjam... ko pa ga parkrat fajn odnese ze na treningih, ko se dirkac zvrne v istem ovinku, ko ga stalno zeza na zaviranju, ko je vecrat predolg.... takrat bi se Rossi in Lorenzo, pa se verjetno vec ali manj vsi ze deset krogov pocasneje peljali tam, in bili na koncu tretji, cetrti, peti mogoce...  Ce se prebrnes, sploh na tak nacin pol ne vozis dobro...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Rad bi spomnu na lanski aragon, ko je dirko na slicksih vodil....pa ruknil po tleh. Takoj je bil razglašen za neodgovornega kockaroša. A si predstavlamo, ovacije če bi se dež samo piko umiril in bi 93 zdržal na slicksih še tiste 3 kroge? Genij, nenormalno hrabar. drugo vstajenje jezusa kristusa. marc lahko hodi po vodi......

 

 

  Sm milslil komentirat... Pa vidm da nima smisla, prej bi isis sprobrnu.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lorenzu kapa ali čelada dol. :smoke:  Tako ko on brez napak in z lahkoto vozi je res vrhunsko. Marquez pa ko da bi bika vozil. Slajdanje, bremzanje povprek, ... na 110 %. Lani se je to izšlo ... letos pač ne. Samo zato še ni Honda ali pa on v krizi.

Honda je v krizi, to je dejstvo! Primerjava kvalifikacijskih časov Mugello lani in letos:

Rossi letos 0.868s hitreje, Lorenzo 0.937s hitreje, Doviziozo 1.144s hitreje, Ianonne 0.961s hitreje, Marquez 0.030s hitreje. Se pravi vsi napredujejo, le Honda oz Marquez ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Jani, sm prav to napisal. 33 pik zadej je bil.  33 ali 45 ali 59 je precej isto. V boju za naslov je blo taktiziranja konc že v Jerezu, ko se je Lorenzo zbudu.  

 

 

Aja, če kdo slučajno ni videl, Lorenzo je v zadnjem krogu mahal, najbol točno pred ducatijevo tribuno....iheeh carsko. 

 

 

Prvenstvo je še vedno odprto tudi za Marqueza vendar z glavo skozi zid in se razbijat ne gre to uam da bo dojel, vsi vozijo na limitu ker tako je pri vsakem dirkanju, voziš na limitu in si pripravljen neki razbit oziroma pisat 0 točk za dobe rezultat, čim neki razmišljaš da nebi razbil je to že sigurno 2-3 sekunde zaostanka.

 

Samo če vidiš da ne bo šlo voziš na varnem limitu pa tudi če se ti 2. oddaljuje. se boriš potem za obdržat 3. mesto rajši.

 

 

Samo moje mnenje in način razmišljana od takrat ko sem se še z dirkanjem ukvarjal.

 

Lorenzova poteza mahanja v naprej je krneki..enkrat se bo razbiu pa bo lahko mahal mehanikom...  :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lorenzu kapa ali čelada dol. :smoke:  Tako ko on brez napak in z lahkoto vozi je res vrhunsko. Marquez pa ko da bi bika vozil. Slajdanje, bremzanje povprek, ... na 110 %. Lani se je to izšlo ... letos pač ne. Samo zato še ni Honda ali pa on v krizi.

 

men je bil prav start dirke in njegov brezkompromisen napad ene sorte potrditev, da on ni v krizi. Vse to prehudo opletanje drsenje in strelanje z ovinkov je IMHO posledica rahlo nekonkurencne Honde. Ker berem da se je Marc vrnil na okvir ki so ga lani na testu v valenciji odpisali, da je v petek v mugellu delal back-to-back primerjave dveh zadnjih vilic imam obcutek, da tocnega vzroka njihovih problemov se ne poznajo. Dejansko se ne vedo s cim naj dirkajo!

pa se mal statistike. tocke po mugellu lani in letos

Rossi: 118/97, +19

Lorenzo 112/65, +47

Dovizioso 83/63, +20

Iannone 81/34, +47

Marquez 69/150, -81

Smith 57/34, +23

Crutchlow 47/15 +32

Pedrosa 23/96 -73

 

Sm milslil komentirat... Pa vidm da nima smisla, prej bi isis sprobrnu.....

Koga ali kaj sm po tvoje sploh komentiral?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pogledal še 1x štart, bolje rečeno 10x... Iannone res ni štartal prehitro, je pa štartal na pamet... Ko so luči ugasnile se je takoj premaknil...

Sej pogledal še mm-jev vhod v prvi ovinek... Kdor temu reče normalno ga žal ne morem več jemat resno... Tako je uletaval bautista, ko je kegljal... Samo da ima mm srečo vsakič znova, da ne podre vsega pred sabo in da se mu vse čudežno izide... Ravno zato bi se zato mogle delit pike, ker čene bi prišlo do tega, da bo enkrat nekomu fajn škodo naredu...

Pri padcu je naredil napako že ovinek prej... Pa je potem iskal nek oster kot, namesto, da bi podaljšal še naslednji ovinek... Ampak očitno raje izgubi dirko v desetinki, kot desetinko v dirki... Skratka vsako dirko ga bolj kritično gledam... Še pa skoz bolj zavedam, da je motogp v krizi... Konkurenca je slaba... Rossi in ducatiji so do nedavnega krojili vrh... Lorenzo se je sedaj prebudil in je razred zase... Hondi imata težave... Razen lorenza se mi ne zdi nihče v dobri formi in da bi biu hiter...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Honda je v krizi, to je dejstvo! Primerjava kvalifikacijskih časov Mugello lani in letos:

Rossi letos 0.868s hitreje, Lorenzo 0.937s hitreje, Doviziozo 1.144s hitreje, Ianonne 0.961s hitreje, Marquez 0.030s hitreje. Se pravi vsi napredujejo, le Honda oz Marquez ne.

Marquez je star ratal. U penzijo nej gre... hehehe

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pogledal še 1x štart, bolje rečeno 10x... Iannone res ni štartal prehitro, je pa štartal na pamet... Ko so luči ugasnile se je takoj premaknil...

Sej pogledal še mm-jev vhod v prvi ovinek... Kdor temu reče normalno ga žal ne morem več jemat resno... Tako je uletaval bautista, ko je kegljal... Samo da ima mm srečo vsakič znova, da ne podre vsega pred sabo in da se mu vse čudežno izide... Ravno zato bi se zato mogle delit pike, ker čene bi prišlo do tega, da bo enkrat nekomu fajn škodo naredu...

Pri padcu je naredil napako že ovinek prej... Pa je potem iskal nek oster kot, namesto, da bi podaljšal še naslednji ovinek... Ampak očitno raje izgubi dirko v desetinki, kot desetinko v dirki... Skratka vsako dirko ga bolj kritično gledam... Še pa skoz bolj zavedam, da je motogp v krizi... Konkurenca je slaba... Rossi in ducatiji so do nedavnega krojili vrh... Lorenzo se je sedaj prebudil in je razred zase... Hondi imata težave... Razen lorenza se mi ne zdi nihče v dobri formi in da bi biu hiter...

Ker ni Honde v vrhu, je konkurenca slaba??? :wallbash:  kaj vse lahko človek tukaj prebere....

 

meni se zdi, da je konkurenca letos še večja kot lani.... pravzaprav je lani sploh ni bilo, mark je vozil skoraj sam na prvem mestu.... letos pa je vsako dirko več kandidatov za stopničke oz zmago.....

 

Kenny, potem pa se sprašuješ zakaj te nihče ne jemlje resno? Ker take neumnosti strelaš.... lahko jim greš ti konkurenco delat :smoke:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

 

sej vem da ste eni bolj brihtni, a morda vseeno zanimivo kaj o Malem Markecu pravijo drugi:

 

In an interview with Movistar TV filmed before the Mugello race, Vice-President of Honda Racing Corporation (HRC) Shuhei Nakamoto gives his insights on the 2015 season so far.

 

When asked about Marquez's troubles this season, the HRC VP shared some of the Spaniard's feedback on the bike: “The result was not as good as we expected, he couldn’t manage the front tyre at Le Mans and for various reasons we couldn’t get a result. Marc was not happy, with the machine, machine set up, engine characteristics... many things. Marc’s complaint is that there is too much torque or too much power, this we can manage! If Marc was complaining that there was not enough power, then it's the opposite: we cant.”

 

While Marquez struggles with his Honda, Lorenzo seems more comfortable than ever on his Yamaha. Yet Nakamoto appears confident that they can close the gap: “Yeah of course Yamaha made a big step forward at Le Mans, but if the race conditions were the same as the warm up period, I think Marc would have won easily. He is improving, he has already changed his riding style. Once we can find a good set-up on the engine side and the chassis side, we have an opportunity to close in on and even overtake top riders.”

 

Although a lot of talk around Marquez's 2015 performance is centred on the allegedly tricky engine characteristics of the RC213V, Nakamoto doesn't see this as the key problem: “Of course we are trying to improve this area, but the main problem is not the engine characteristics. Marc was second at Jerez, but he had an injury to his finger, also his race time was twenty seconds faster than last year, so our machine has improved. There are several reasons we could only win one race so far. We have several ideas we already applied in Mugello, and we have another idea for the next two or three races… I cannot explain the details of this! [laughs] ”.

 

 

Markec pa je po dirki povedal tole:

 

"It was a shame about the crash today, because I had already done the hardest part! I'm happy because I was able to carry out our plan, which was to try to recover positions on the first five laps. We were up into second place after four laps, but when the tyre grip went down we had a similar problem to before, with the tyre sliding on corner entry. I was on the limit and when you are pushing at the maximum sometimes things happen like they did today. We have dropped quite far behind in the standings, but Honda are working hard and together we will keep pushing to improve the feeling with the bike for the second half of the season."
Popravljeno . Popravil suzuki
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kukrkol vsaj zanimiva sezona je. Rossi vodi, Lorenzo je v formi, Ducati se bori za stopničke, Marc je ranjen ampak 12 razburljivih dirk nas še čaka...

Če se še Stoner pridruži naslednje leto bo vsaka dirka jebeni spektakel. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kukrkol vsaj zanimiva sezona je. Rossi vodi, Lorenzo je v formi, Ducati se bori za stopničke, Marc je ranjen ampak 12 razburljivih dirk nas še čaka...

Če se še Stoner pridruži naslednje leto bo vsaka dirka jebeni spektakel. 

mah kje, tole letos je brezveze, ker ni konkurence :kva2:  :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okej... Mogoče sem se res nerodno izrazil konkurenca je letos velika... Nenazadnje imamo 3 zmagovalce, 6 dirkačev na stopničkah... Ampak nivo dirkanja je tisti, ki je vprašljiv... Lorenzo je imel par kiksov na začetku... No sedaj kaže svoje realne predstave... Ducatija sta hitra in vedno zraven, samo zmagat pa ne morta, ker to še ni to... Pa tudi nista lih top of the top voznika verjetno... Ponavadi se najde le eden pred njima... In če bi bili vsi na 100% bi bila verjetno nekje na robu peterice... Tako pa mm dela bedarije vsako dirko, pedrosa je še vedno bogi... Lorenzo ga je na začetku sral, rossi lahko sestavi nekaj dobrih dirk... Prvi je po zaslugi kiksev drugih... Še vedno je jasno, da je to sezono za enkrat najboljši, jasno ker ni delal napak, bedarij, neumnosti... Jorge se je že spravil k sebi, ostali se še bodo... Če imam prav, potem se bo hitro zgodilo, da bo zaostal v prvenstvu... Kar sem želel povedat je, da trenutno ni veliko dirkačev v gp, katerih predtsve bi lahko označil za fenomenalne... Na zadnjih dirkah sem videl enega samega... Ducati pa letos še lahko uživa... Naslednje leto pričakujem, da bodo gladko za yamaho in hondo, če bodo res za vse enaka pravila... Mogoče jih še suzuki nabije, čeprav za njih velja enako...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tiče Stonerja menim, da če bo dani le lahko dirkal, bo naslendje leto pri Hondi... Ducati mi tudi zgleda zaseden, tako da dvomim, da bo kaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okej... Mogoče sem se res nerodno izrazil konkurenca je letos velika... Nenazadnje imamo 3 zmagovalce, 6 dirkačev na stopničkah... Ampak nivo dirkanja je tisti, ki je vprašljiv... Lorenzo je imel par kiksov na začetku... No sedaj kaže svoje realne predstave... Ducatija sta hitra in vedno zraven, samo zmagat pa ne morta, ker to še ni to... Pa tudi nista lih top of the top voznika verjetno... Ponavadi se najde le eden pred njima... In če bi bili vsi na 100% bi bila verjetno nekje na robu peterice... Tako pa mm dela bedarije vsako dirko, pedrosa je še vedno bogi... Lorenzo ga je na začetku sral, rossi lahko sestavi nekaj dobrih dirk... Prvi je po zaslugi kiksev drugih... Še vedno je jasno, da je to sezono za enkrat najboljši, jasno ker ni delal napak, bedarij, neumnosti... Jorge se je že spravil k sebi, ostali se še bodo... Če imam prav, potem se bo hitro zgodilo, da bo zaostal v prvenstvu... Kar sem želel povedat je, da trenutno ni veliko dirkačev v gp, katerih predtsve bi lahko označil za fenomenalne... Na zadnjih dirkah sem videl enega samega... Ducati pa letos še lahko uživa... Naslednje leto pričakujem, da bodo gladko za yamaho in hondo, če bodo res za vse enaka pravila... Mogoče jih še suzuki nabije, čeprav za njih velja enako...

 

Nevem zakaj imate Rossi hejterji problem s tem, da priznate, da je še vedno vrhunski pilot???? prvi po zaslugi kiksev drugih??? 

 

glej, dirko je treba pripeljat do konca... MM res dela letos ogromne napake, se pa tukaj vidi, da je imel zadnji dve leti ogromno premoč (kot v F1 Vettel z redbulom).... mogoče pa ni on nek čudežni deček a? pa je bila samo Honda čudežni motor??? 

 

za nekatere je fenomenalna predstava, da povedeš na začetku in tam končaš, spet drugi imamo drugačne poglede.... začneš nekje iz ozadja, prideš na 1. mesto in tam končaš.... Sam ker je to rossi, to niso vrhunske predstave..... :kva2:

 

ps. najslabše Rossijevo mesto letos???? Aja, napake drugih, pardoniram :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okej... Mogoče sem se res nerodno izrazil konkurenca je letos velika... Nenazadnje imamo 3 zmagovalce, 6 dirkačev na stopničkah... Ampak nivo dirkanja je tisti, ki je vprašljiv... Lorenzo je imel par kiksov na začetku... No sedaj kaže svoje realne predstave... Ducatija sta hitra in vedno zraven, samo zmagat pa ne morta, ker to še ni to... Pa tudi nista lih top of the top voznika verjetno... Ponavadi se najde le eden pred njima... In če bi bili vsi na 100% bi bila verjetno nekje na robu peterice... Tako pa mm dela bedarije vsako dirko, pedrosa je še vedno bogi... Lorenzo ga je na začetku sral, rossi lahko sestavi nekaj dobrih dirk... Prvi je po zaslugi kiksev drugih... Še vedno je jasno, da je to sezono za enkrat najboljši, jasno ker ni delal napak, bedarij, neumnosti... Jorge se je že spravil k sebi, ostali se še bodo... Če imam prav, potem se bo hitro zgodilo, da bo zaostal v prvenstvu... Kar sem želel povedat je, da trenutno ni veliko dirkačev v gp, katerih predtsve bi lahko označil za fenomenalne... Na zadnjih dirkah sem videl enega samega... Ducati pa letos še lahko uživa... Naslednje leto pričakujem, da bodo gladko za yamaho in hondo, če bodo res za vse enaka pravila... Mogoče jih še suzuki nabije, čeprav za njih velja enako... 

 

Ne klamfaj bedarij...Ducati bo naslednje leto najboljši motor. Letos Gigi še tipa, nasledn let bo pa useku...  :fight1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dokler nekdo zmaguje s prednostjo 5s in več, pa še to, da par zadnjih krogov spusti tempo, drugače bi to bilo še bolj suvereno, je nekaj narobe, ali bolje rečeno, nivo dirkanja je padel. Pokazatelj za to je Rossijevo poseganje po stopničkah in dokler bo tako, so le ti "druga liga" napram zmagovalcu :kva2:

 

čakam na napade užaljenih vernikov :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja loh bi se zamislil kaj mulci delajo v svojem prime obdobju? :) Da jih fotr vod v prvenstvu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem zakaj imate Rossi hejterji problem s tem, da priznate, da je še vedno vrhunski pilot???? prvi po zaslugi kiksev drugih??? 

 

glej, dirko je treba pripeljat do konca... MM res dela letos ogromne napake, se pa tukaj vidi, da je imel zadnji dve leti ogromno premoč (kot v F1 Vettel z redbulom).... mogoče pa ni on nek čudežni deček a? pa je bila samo Honda čudežni motor??? 

 

za nekatere je fenomenalna predstava, da povedeš na začetku in tam končaš, spet drugi imamo drugačne poglede.... začneš nekje iz ozadja, prideš na 1. mesto in tam končaš.... Sam ker je to rossi, to niso vrhunske predstave..... :kva2:

 

ps. najslabše Rossijevo mesto letos???? Aja, napake drugih, pardoniram :kva2:

 

hm... res da zandje leta za nikogar ne navijam, ampak sem od vseh najbolj privoščil rossiju, no pa doviju recimo, samo on je bil sam na prvi dirki vključen v boj za zmago... in vsakič ko je rossi zmagal no sej je bilo samo dvakrat sem bil sicer zadovoljen, ampak sem bil bolj takšnega mišljenja, kot pa ko kak monfils premaga federerja v naslednjem krogu ga pa čaka đokovič... veš da je bla to izjema in naslednjo dirko bo težko ponovil uspeh, če pa že pa še eno kasneje ne itd... letos lahko zmaga recimo assen pa misano, pa še kaj... ampak večinoma bo pa težko... lorenzo ga je na domači dirki napral.. na dirki, ki jo je dobil 8x zapored... in to brez kančka dvoma... res da je rossi štartal zadaj, ampak tudi če bi šel iz prve vrste dvomim, da bi lahko sledil lorenzu... pa tudi če... to je ena tistih dirk, ki bi jo rossi moral dobiti, če bi sploh želel razmišljati o naslovu... za marqueza menim, da če bi se začel normalno vozit, bi vsaj rossija lahko še napral... ne pa da se neki razmetava in potem po možnosti še ne zaključi... že to, da gre prehitevat za vsako ceno (recimo espargaro ali smith, ne vem točno, v mugellu...) pedrosa pa zdrav verjetno tudi nebi bil preveč daleč... že tukaj je bil blizu, bomo vidl, kako bo v catalunyi...

 

 

Ne klamfaj bedarij...Ducati bo naslednje leto najboljši motor. Letos Gigi še tipa, nasledn let bo pa useku...  :fight1:

 

no ja... dobro gume niso neka prednost, sploh na dirki ne... mal več bencina že neki prinese... ampak število agregatov in pa možnost razvoja pa testiranj itd... to je pa ogromno... če letos honda nebi pred sezono zaštemplala tistih 5 agregatov verjetno mm nebi imel takih težav z motorjem, ampak bi že ene 2x spreminjali agregat... vprašanje kolk bi mu to pomagalo ampak ok... zdej kakšna bodo pravila naslednje leto itak nevem, ker sm že 10 različnih verzij prebral in se sploh ne obremenjujem s tem... ampak ko bo enkrat za vse enako bo ducati tenko piskal...

 

 

Hola,

 

hahaha, kaj me eni znate nasmejat!! hvala, ful :D

 

torej, če bo slučajno, slučajno letos Rossi prvak, bo prišel v Guinessovo knjigo rekordov - ker bo edini drugoligaš, ki bo zmagal v prvi ligi   :lol1:

 

jst ne pravim, da je rossi drugoligaš... je prvoligaš... samo tud v prvi ligi ne morejo bit vsi prvi... zdej ko se je lorenzo sestavil in ko lahko pričakujemo končno tudi kej od mm-ja in upam, da od pedrose bo rossi težko videl štengce na vsaki dirki... sploh če bo kak ducati "presenetil"...

 

ne morete pa govort, da je nivo dirkanja nevem kako visok, če samo lorenzo normalno dirka... ok rossi nevem kolk ma kej težav oz. rezerve, samo trenutno to niso predstave, ki bi bile dovolj za zmage. če vsaj enemu od ostalih rata normalna dirka...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trenutno rossi še vedno vodi v skupnem seštevku

 

torej je slab :?

 

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!