Skoči na vsebino

Moto GP 2015


orcus

Priporočene objave

Sranje...prekopirano z uradne strani Automotodroma Brno...

Grand Prix České Republiky 2015

With an immediate effect, Automotodrom Brno suspends the sale of tickets for the Grand Prix of the Czech Republic 2015 due to insufficient funding for the event. The final decision on the Grand Prix of the Czech Republic 2015 will be published on 29 June. In case of cancellation of the event, all paid tickets will be refunded.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni dela tv2go v biogradu super, preko mobilnega neta

Brez vpn?

Sranje...prekopirano z uradne strani Automotodroma Brno... Grand Prix České Republiky 2015

With an immediate effect, Automotodrom Brno suspends the sale of tickets for the Grand Prix of the Czech Republic 2015 due to insufficient funding for the event. The final decision on the Grand Prix of the Czech Republic 2015 will be published on 29 June. In case of cancellation of the event, all paid tickets will be refunded.

Ma u kurac... Majo da dirkajo!

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakupil sem si 30giga prenosa za hrvasko in dela.....brez hekanja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kako ti je pol to ratal, glede na to, da je na voljo izrecno za slovenske ipje?

To pa je treba T2 vprašat....jaz se ne pritožujem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rossi suvereno :D če je tkole hiter, pol se ve, da bo tole zmagal :P pa dobr sej je jasno, da tuki pa v misanu ma šanse :). lani je blo piškavo vreme, pa ga ni blo zraven, leto prej je zmagal...

lorenzo mislim, da bo mel ta vikend neka težav... tko da vprašanje, če mu bo lahko konkuriral...

hondi se za enkrat dobr držita, bomo vidl kako bo v soboto, ker se mi zdi, da tole ni bla nikol lih hondina pista... yamaha je bla vedno boljša tuki...

suzuki pa za enkrat še ni neki pokazal, dobro aleix se ni neki trudil proti koncu, medtem ko maverick je bil pa kr dost zadaj... hm...

pedrosa bi drugače dobil trening, če se mu nebi de angelis pod nogami valjal... tko da lepo videt danija spet najhitrejšiga :)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

edino kar opažam, da sm fino falil je zadnji maverickov krog :D nisem videl, da je prišel na 7 mesto :)...

nekak mam filing, da bo on tisti, ki bi prvi suzukiju štengce prpelal :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no dani tudi po drugem treningu najhitrejši ;)

mm takoj za njim...

yamahi tokrat z nekaj več zaostanka...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rossi dobil fp3, pred lorenzom in iannonejem... 4 dovi, hondi 6 in 7, po tem, ko sta cel trening vodila in na koncu nista izboljšala časov...

aleix gre v qp1.. zanimivo...

 

težko sicer napovem, kdo bo jutri v vodilni vlogi, samo mam občutek, da bosta jorge in rossi vseeno močnejša... trenutno sicer hondi ne izgledata slabo, proti koncu treninga se niti trudila nista s hitrimi krogi, ampak vprašanje, če bo na dirki še vedno tako... ducati se pa počasi izgublja... škoda, ker suzuki ni več tako suveren, kot je bil prejšnjo dirko, ampak niso pa daleč zadaj, samo aleix je nekam čuden ta vikend...

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mali Markec se je spravu k sebi in osvojil FP4, tesno za njim pa Rossi in Lorenzo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Doktor je dobro opravil domačo nalogo.

 

1. Rossi

2. A. Espargaro

3. Mali Markec

4. Pedrosa

5. P. Espargar

6. Ianonne

7. Crutchlow

8. Lorenzo

9. Vinales

10. Dovizioso

Popravljeno . Popravil danci1973
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sej, če bi bilo 9 dirk v sezoni v asssnu, 9 pa v misanu bi to pomenilo, da bi bil rossi zelo blizu tega, da postane prvak... Tako pa na ostalih progah ne pride višje od tretje vrste... No kakorkoli, jutri 8. starta lorenzo ;-).

Hondi sta še vedno močni, sploh mm, tko da jutri bo zanimivo... Škoda, da je lorenzo tolk zadaj... No bo že... Upam, da se bo suzuki čim bolje držal :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bolš, da se rodiš brez curjaka, kot brez sreče :kva2:

kakšen zagovor bo obveljal za "vernike" jutri, če dedek slučajno ne zmaga :P , bo vlko lažje, sej jokica je šele 8. :smoke:

 

vamos 99 :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bolš, da se rodiš brez curjaka, kot brez sreče :kva2:

kakšen zagovor bo obveljal za "vernike" jutri, če dedek slučajno ne zmaga :P , bo vlko lažje, sej jokica je šele 8. :smoke:

 

vamos 99 :OK:

 

:bum:  :jezik:

 

nč zagovora... zmagu bo najboljši in tistemu je treba čestitat... Jorge je bil zadnje 4 dirke za vse premočen, kapo dol.... me pa zanima, kako se bo odzval zdaj, ko štarta "šele" iz 8 mesta....

 

 

Forza Vale :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak, ti pa si bedak :) Ne moreš iz svoje kože.

Ne, vi ne morete iz svoje kože, ker vedno dajete replike v eni vrstici brez argumentov in vsaj eno žaljivko... Če se že neki greš pol vsaj argumentiraj, kaj sem narobe povedal (sama ušesa so me). Kdo je pol tu bedak

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaj enkrat starta prvi no! :kva2:  Zdej more sam se tradicionalno zajebat start, da pade na ene 5 mesto, pol pa spet stara zgodba... :lol1:  Ja upejmo, da mu rata ostat na vrhu po prvem krogu, pa da vidmo pol mojstre, kako bojo hendlal zadevo.... :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!