Skoči na vsebino

Moto GP 2015


orcus

Priporočene objave

No sej, če bi bilo 9 dirk v sezoni v asssnu, 9 pa v misanu bi to pomenilo, da bi bil rossi zelo blizu tega, da postane prvak... Tako pa na ostalih progah ne pride višje od tretje vrste... No kakorkoli, jutri 8. starta lorenzo ;-).

Hondi sta še vedno močni, sploh mm, tko da jutri bo zanimivo... Škoda, da je lorenzo tolk zadaj... No bo že... Upam, da se bo suzuki čim bolje držal :-)

 

 

Ne, vi ne morete iz svoje kože, ker vedno dajete replike v eni vrstici brez argumentov in vsaj eno žaljivko... Če se že neki greš pol vsaj argumentiraj, kaj sem narobe povedal (sama ušesa so me). Kdo je pol tu bedak

 

Dobre argumente imaš, ni kaj.... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:bum:  :jezik:

 

nč zagovora... zmagu bo najboljši in tistemu je treba čestitat... Jorge je bil zadnje 4 dirke za vse premočen, kapo dol.... me pa zanima, kako se bo odzval zdaj, ko štarta "šele" iz 8 mesta....

 

 

Forza Vale :)

v prvem ovinku bo 99 spet vodil :kva2: , dedek pa spet 8. :kva2: , pol se bojo pa spet lovil, je pa res že cajt da dedek zmaga, že dolgo ni, čeprav ma vrhunski moped, pa že zakon vrjetnosti to veleva :grim , pa sej poznaš uno, da tut slepa kura zrno najde :kva1: 

 

 

vamos 99 :OK:  

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v prvem ovinku bo 99 spet vodil :kva2: , dedek pa spet 8. :kva2: , pol se bojo pa spet lovil, je pa res že cajt da dedek zmaga, že dolgo ni, čeprav ma vrhunski moped, pa že zakon vrjetnosti to veleva :grim , pa sej poznaš uno, da tut slepa kura zrno najde :kva1: 

 

 

vamos 99 :OK:

Seveda poznam... zgledq jih rossi preklet dobr išče ta zrnca :P
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno je varno napovedat da MM jutri ne bo pripeljal do cilja?

Paaaa, zdej bi biu pa že cajt, da bi :-P. Upam si trdit, da rossi lih ne bo zbežal lorenzo je pa le tolk daleč zadaj, da se bo mm lahko prljal zraven xP. No ja... Nakoncu me bo itak demantiral z eno butasto napako v drugem krogu v zadnji šikani, ko bo espargaroju v rit prletu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda poznam... zgledq jih rossi preklet dobr išče ta zrnca :P

2009 zadnji pole position, tak da nč dobro ne nabira, zgleda da se mu je Marija prkazala :kva1:  

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2009 zadnji pole position, tak da nč dobro ne nabira, zgleda da se mu je Marija prkazala :kva1:

Točke in stopničke pa dobro zbira...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2009 zadnji pole position, tak da nč dobro ne nabira, zgleda da se mu je Marija prkazala :kva1:

8 dirk nazaj je bla pa kr Marija taprva al kuko??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

They also have the obligation to put a minimum of two bikes in the market for leasing, with a maximum of four, for the existing teams in the championship. These bikes will have a max price of 2.2 million Euros per annum including everything except crash costs. This is only for existing teams. We now have 25 riders participating and for the period of 2017 to 2021 the minimum will be 22 riders on the grid and the maximum 24. We will not admit any other teams or manufacturers if we’re over 22 riders; this is to support the teams that have been participating in MotoGP.

Nevem česa jst tle ne razumem, ampak 6 proizvajalcev... Če ima vsak 2 tovarniška na gridu in je zavezan k temu, da ima še vsaj 2 v najemu je to že 24 folka, poln grid.... Kako bi lahko sploh kdo mel 4 v najemu? Wtf?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje lahko danes Rossiju samo padec odvzame zmago, ker se je fant nehal hecat s kvalifikacijami in je videti, da je vzel stvari malo bolj resno. Manjka mu motivacije, ko postane napeto, pa zna... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

They also have the obligation to put a minimum of two bikes in the market for leasing, with a maximum of four, for the existing teams in the championship. These bikes will have a max price of 2.2 million Euros per annum including everything except crash costs. This is only for existing teams. We now have 25 riders participating and for the period of 2017 to 2021 the minimum will be 22 riders on the grid and the maximum 24. We will not admit any other teams or manufacturers if we’re over 22 riders; this is to support the teams that have been participating in MotoGP.

Nevem česa jst tle ne razumem, ampak 6 proizvajalcev... Če ima vsak 2 tovarniška na gridu in je zavezan k temu, da ima še vsaj 2 v najemu je to že 24 folka, poln grid.... Kako bi lahko sploh kdo mel 4 v najemu? Wtf?

'To put in the market' še ne pomeni, da se bo za vse tudi dejansko našel najemnik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vprimeru suhe dirke bi stavil na tak razplet 93/46/26. Ce se ulije....lahko tud Dovi zmaga. cajt je da se marc sestavi, in ce je lanski okvir res del restive bo to unovcil. upam de rossi lahko konca pred Jorgejem in de bo se kdo umes. naslov prvoscim obema prav enako, ampak nej se malo fightata.

lepo je videt pedroso spet u igri. ni mi pa jasno, zakaj Ducatiji tonejo. zaceli so silovito, z dobro osnovo, kar se razvoja in testiranj tice imamo zelo proste roke, zdej pa ne igrajo nobene vidne vloge vec?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enostavno, ker konkurenca ne kiksa več tolk :D oz oni sami mal več :)

 

prvo dirko je mm naredil kiks, lorenzo je imel težave s čelado, pedrosa je bil bogi...

drugo dirko je lorenzo neki bolehal, pedrose ni bilo, rossija je dovi pač premagal, sej sta bla že na 1. blizu

tretjo dirko se je lorenzo žogal z gumami, mm je padel, pedrose še vedno ni bilo...

četrto dirko je bil pač jerez jih ni blo nikjer

na peti dirki se je mm nekje zadi valjal, pedrosa je padel, pa sej tko al tko ni bil še neki zravn...

na šesti je mm padel, rossi pa pedrosa nista bla dost močna, ducatij je le imel nekaj prednosti na domači progi...

na sedmi je samo mm padel... dovi bi sicer verjetno premagal pedroso, ampak je šel sam po tleh... no mogoče pa tudi ne...

skratka če bodo pedrosa, lorenzo mm in rossi vozili tako kot se zagre, potem je ducati takoj avtomatsko 5. na posameznih dirkah bo seveda kdo odpeljal slabše ali odstopil, ampak verjetno redko 2/4ih... realnost...

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo mm z lorenzovimi krogi... vse od 1:33.8 do 1:34:0... pol v zadnjem pa še 1:33:7 mislm, da je dons pa res glavni kandidat za zmago....

rossi sicer drugi, ampak nevem no... dons mi ne deluje, da bi se lahko šel z mmjem... če le nebo on nataknil neke čudne gume gor :D

bolj bi stavil na lorenza, pa se vala nekje zadaj na štartu... hjah... sam bi dal takole

 

mm

lor

ros

ped

cru

 

če bo dež pa dvomim, da bo šel kdo z dovijem :D

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah v vseh motogp razredih bi mogl mal gledat na to, kdo je primeren za dirkat in kdo ne... če maš osebek, ki pade vsako sezono več kot pol dirk in jih še en kup sprav s proge, pol tak nima kej delat v takem tekmovanju, pa je tm že 3 leta...
fuck u #23

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ufff.... ajo se je pa šel heroja, na srečo se je vse srečno razpletlo :)

 

 

Ker cepec... če bi končal v onih gumah, vprašanje kaj bi bilo. Vsaj hudo polomljen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mm zaenkrat umirjeno in preudarno... Končno... Samo mislm, da ga bo počasi pobralo in se bo vale odpeljal... Mogoče spedaj trša guma ni ravno prava izbira... Hm...

Lorenzo pa danes ni pravi... Žal... Start je bil dober

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, toti penzič... :P Še malo motokrosa za trening...

Popravljeno . Popravil danci1973
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!