Skoči na vsebino

Moto GP 2015


orcus

Priporočene objave

V kolikor Rossi ne dobi kazni ima lorenzo prosto pot, da na zadnji dirki brcne rossija v pesek... 

Tudi če ga. Je razlika med borbo na nož med dvema, ki se borita za naslov svetovnega prvaka in tem, da te namerno jebe v glavo outsider, ki je vse možnosti za naslov zmetal v pesek. Najbolj brezveze je odločati o naslovu na tak način.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MM je končno okusil malo lastnega strupa! Ne pozabit kaki "prljavac" je bil MM v nižjih kategorijah. Skraka vse se enkrat vrne....škoda ker bo sedaj o naslovu v Valenciji odločala kaka "kamikaza poteza" s strani MM!

No, smo pa gledalci dobili veliko kruha in iger, ne glede za koga navijamo in to je najbolj pomembno ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verniki, prav smešni ste, po vaše bi mogla 99 in 47 dirkat sama, mogoč ga neg nobeden oviral, če si boljši se odpelješ:P

ko se je 93 zaletaval v 99, je blo vse v duhu dirkaštva, zdaj pa, ko so se zadeve spremenile, je pa 93 bad boy, ki ga je treba zbrcat, dobesedno:mad:

vsa čast za 48, ma jajca, al pa pameti nima:lol1:, pa še spomin mu peša, 93 je kr padu, sploh ne ve, zakaj:lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lohk bi vsaj priznal... Ne pa da se bruka kot nek fuzbaler, ki trdi da bi bla roka, na posnetku se pa vidi, da je namerno z roko igral... 

Lohk bi vsaj priznal... Ne pa da se bruka kot nek fuzbaler, ki trdi da bi bla roka, na posnetku se pa vidi, da je namerno z roko igral... 

Mislim, da bi bla kazen štart iz zadnjega mesta ravno prava kazen... Glede na to, da mislim, da jo je barbera dobil za to, ker je po nesreči pola vn vrgel na wupu... 

V kolikor ne, pa vsi vemo kje je legitimnost tega športa... 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z Markecove on-board kamere zgleda malo drugače - se je mali kar sam zagnal v Rossija...

 

  • Všeč mi je 9
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marquez je pač asshole. Nič hudo novega, pri njemu je zaletavanje v kogarkoli, pa magari moštvega kolega nekaj popolnoma normalnega. Tudi takrat, ko ima za pridobiti bore malo ali nič.

 

Škoda za Danija, tole je super odpeljal zdaj bojo pa vsi o Rossiju in Marquezu čebulili...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z Markecove on-board kamere zgleda malo drugače - se je mali kar sam zagnal v Rossija...

 

Itak, Rossi, ga je peljal ven iz proge, tamal pa je reku, ja itak, saj sva prjatla :friend2:

Popravljeno . Popravil bikez
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bikez, res je rossi zapeljal na ven in upocasnil tempo... ampak ce bi mark sledil ob njen (glede na to da je bil na zunanji strani) do trka verjetno  nebi prislo... se mi zdi da je mark kar na enkrat v njega zapeljal... nevem, tezko je iz naslonjaca pametovati.... 

Je pa tako, ce je mark res namerno zadrzeval rossija in se bockal z njim, je dokazal da je cisto nezrel. 

Ce pomaga Lorenzu, to dela slabo :) bolj bi mu pomagal, ce bi se odpeljal naprej, ostal za njim in pred rossijem... 

Ampak, bolj imam obcutek da je hotel rosiju po tistih obtozbah pokazati, kdo je vecji mačo... slabo se je končalo, zanj seveda :)

 

forza Vale! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na temle posnetku, se v 12 s vidi, kako je MM zapeljal v Rosija in ta je pač odreagiral z nogo. Če bi bil jaz na njegovem mestu, bi ga že prej šutnil, pa čeprav je to nešportno. MM je pač provociral, na koncu se pa zna za Valeta najslabše končat.  Škoda

Popravljeno . Popravil bmwslo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vedno Marquez ne ve kaj se zgodi, kadar rine v tastarega...ja Rossi ga je peljal proti robu,vendar, če vidiš da ti zmanjkuje asfalta pritegneš žlajf in popraviš linijo na noter ane,ta zaletavček pa kar rine in vztraja...Tista noga je bila pa v momentu po trku,ko je Marqueza že odbilo in je začel iti po tleh...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nagradno vprašanje: Kdo bo v naslednji dirki štartal z zadnjega mesta:lol1:

 

Je ze objavleno?

MM se ni nic naucil, ze parkrat prej je potegnil kratko v bojih z Rossijem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!