Skoči na vsebino

Moto GP 2015


orcus

Priporočene objave

Sem pogledal in definitivno ga je s kolenom v čelado. Ne vem, kolko je to vplivalo na padec (glede na ono fizikalno o akciji in enaki, toda nasprotni reakciji verjetno nič, ker če ne bi oba obležala). Je pa zanimiva razlika v kotu nagiba med Rossijem in Marquezem. Marquez je šal direkt v Rossija, ni najmanjšega dvoma.

Poglej ta posnetek iz zraka... Rossi je vozil proti robu piste, kako je šel mm v njega? Rossi mu je blokiral linijo... Mm je bil na liniji tega ovinka in potem izrinjen na rob... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pogledal in definitivno ga je s kolenom v čelado. Ne vem, kolko je to vplivalo na padec (glede na ono fizikalno o akciji in enaki, toda nasprotni reakciji verjetno nič, ker če ne bi oba obležala). Je pa zanimiva razlika v kotu nagiba med Rossijem in Marquezem. Marquez je šal direkt v Rossija, ni najmanjšega dvoma.

Poglej ta posnetek iz zraka... Rossi je vozil proti robu piste, kako je šel mm v njega? Rossi mu je blokiral linijo... Mm je bil na liniji tega ovinka in potem izrinjen na rob... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pogledal in definitivno ga je s kolenom v čelado. Ne vem, kolko je to vplivalo na padec (glede na ono fizikalno o akciji in enaki, toda nasprotni reakciji verjetno nič, ker če ne bi oba obležala). Je pa zanimiva razlika v kotu nagiba med Rossijem in Marquezem. Marquez je šal direkt v Rossija, ni najmanjšega dvoma.

Poglej ta posnetek iz zraka... Rossi je vozil proti robu piste, kako je šel mm v njega? Rossi mu je blokiral linijo... Mm je bil na liniji tega ovinka in potem izrinjen na rob... 

Ta forum je pa tud legendaren

Edino pravilno!  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pogledal in definitivno ga je s kolenom v čelado. Ne vem, kolko je to vplivalo na padec (glede na ono fizikalno o akciji in enaki, toda nasprotni reakciji verjetno nič, ker če ne bi oba obležala). Je pa zanimiva razlika v kotu nagiba med Rossijem in Marquezem. Marquez je šal direkt v Rossija, ni najmanjšega dvoma.

Poglej ta posnetek iz zraka... Rossi je vozil proti robu piste, kako je šel mm v njega? Rossi mu je blokiral linijo... Mm je bil na liniji tega ovinka in potem izrinjen na rob... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"with Rossi's knee seemingly catching the front brake level of Marquez's RCV, causing the two-time MotoGP to crash out of the race. "

vir crash.net

a nimajo ti bajki ene zapigane zaščite pred ročko,da se to ne more zgodit?

kar se pa na posnetku ne vidi pa me zanima - ko se je marc naslonil je rosiju potisnil koleno k motorju rosi pa ga je nazaj odprl --

ali se je marc zajebal pa je še z roko udaril v rosijev motor in s tem premaknil balanco cv desno kar je spremenilo položaj prednjega kolesa in seveda povzročilo zdrs???

imajo zaščito ja ..samo zgleda da se je sam zaletel z ročko ..pa s čelado se je naslonil preden ga je rosi s kolenom odrinil..

načeloma se ponavadi temu reče dirkanje ...mali se je dejansko sam izločil ker je bil dejansko zadaj in ni imel prednosti rosi ga je pa seveda zapiral kolikor je le lahko ... točno se vidi , sa ga e nehal gledat pred samim fizičnim dotikom...

in tam na desni je pe par metrov asfalta ali betona kar pomeni , da markeza ni prisilil v pesek ampak se le ta ni bil pripravljen sprijazniti s samim manevrom zapiranja ...

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. 

 

Poglej ta posnetek iz zraka... Rossi je vozil proti robu piste, kako je šel mm v njega? Rossi mu je blokiral linijo... Mm je bil na liniji tega ovinka in potem izrinjen na rob... 

Ta forum je pa tud legendaren

saj bo štartal  z zadnjega mesta Valencijo...menda si ja srečen zdaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

imajo zaščito ja ..samo zgleda da se je sam zaletel z ročko ..pa s čelado se je naslonil preden ga je rosi s kolenom odrinil..

načeloma se ponavadi temu reče dirkanje ...mali se je dejansko sam izločil ker je bil dejansko zadaj in ni imel prednosti rosi ga je pa seveda zapiral kolikor je le lahko ... točno se vidi , sa ga e nehal gledat pred samim fizičnim dotikom...

in tam na desni je pe par metrov asfalta ali betona kar pomeni , da markeza ni prisilil v pesek ampak se le ta ni bil pripravljen sprijazniti s samim manevrom zapiranja ...

tako je! dis is rajcing ;)  zgleda delajo na kaznovalni politiki in da bojo zdogočasil moto GP po vzoru F1

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi mu je blokiral linijo... Mm je bil na liniji tega ovinka in potem izrinjen na rob... 

Kar lahko počne. Itak je fasal kazen in je prvenstvo bolj ali manj odločeno. MM bo pa enkrat tudi grdo fasal na račun takega dirkanja. Pa gremo stavit, koliko se bo zaganjal v Lorenza na naslednji dirki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi bo moral polobirat Iannoneja, da zbije Lorenza...  Sicer pa, stvar je dokaj enostavna, Rossi nebi smel dovoliti, da v tak dvoboj z MM sploh pride... Lorenzo se je lepo odpeljal naprej in ni imel tezav... 

Upam, da Rossi vseen dobi prvenstvo...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kara te kid bo prvak, saj je edini ki razmišlja s trezno glavo:P,

štart z zadnjega mesta, to je premala kazen za pretepanje na dirki, v drugih športih te izključijo in imaš prepoved nastopa vsaj 2 leti, Honda bi se mogla prtožt, saj jim je s karate udarcom 48-ka odvzel vsaj  3. mesto za 93:lol1:

 

vamos 99

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha, vazno da je Marquez pred dirko izjavil da bo naredil vse da zmaga in da ne zeli vplivat na razplet prvenstva.

Zgleda je po startu to pozabil.

  • Všeč mi je 4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

serbus,

ima kdo kak link kjer bi se dalo gledat dirke za nazaj preko streama? torrenti v nemčiji niso opcija, televizije pa še tud nisem kupil. :blush:

zamudil sem že 2 dirki in to je kriminal. :bum:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

serbus,

ima kdo kak link kjer bi se dalo gledat dirke za nazaj preko streama? torrenti v nemčiji niso opcija, televizije pa še tud nisem kupil. :blush:

zamudil sem že 2 dirki in to je kriminal. :bum:

nisi neč zamudu, važno je edino da si videl karate obračun med 93 in 47 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar lahko počne. Itak je fasal kazen in je prvenstvo bolj ali manj odločeno. MM bo pa enkrat tudi grdo fasal na račun takega dirkanja. Pa gremo stavit, koliko se bo zaganjal v Lorenza na naslednji dirki?

Kazen  je bila pa za brco an... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A res ne vidte brce ali kaj? A ste resni? Ko je umaknil pogled, ga je brcnil... To je očitno... 

poglej si šee in še in še enkrat počasni posnetek...najprej gre mm-jeva čelada v rosijevo koleno in potem sledi odziv kolena ..

in še enkrat - tam na desni je več kot dovolj prostora za izpeljavo ... marc je pač na silo skušal mimo dirkača ki je bil v prednosti in zapiral linijo ..

odločanje prvenstva na tak način kot so ga prejeli v roku pol ure pri dorni - ne hvala .

ste kdaj gledali dirke v speedwaju?profi svetovno ligo? zgleda da ne ...

namočnejša bi bila pa odločitev moštva yamahe , da se s to dirko umika iz moto gp - ja .

si kdo predstavlja končni rezultat prvenstva ??

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sem videl na kratkem posnetku. Ampak vseeno bi blo fajn dirke pogledat. :ras:

Nisem še porajtal v keri gostilni bi se tukaj dalo gledat, ker vsi gledajo fuzbal. :yawn:

Dobiš pa dober pir zravn... :beer2:

Jaz res upam, da se bo kdo v tem kreganju najdel in naredil dobro delo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poglej si šee in še in še enkrat počasni posnetek...najprej gre mm-jeva čelada v rosijevo koleno in potem sledi odziv kolena ..

in še enkrat - tam na desni je več kot dovolj prostora za izpeljavo ... marc je pač na silo skušal mimo dirkača ki je bil v prednosti in zapiral linijo ..

odločanje prvenstva na tak način kot so ga prejeli v roku pol ure pri dorni - ne hvala .

ste kdaj gledali dirke v speedwaju?profi svetovno ligo? zgleda da ne ...

namočnejša bi bila pa odločitev moštva yamahe , da se s to dirko umika iz moto gp - ja .

si kdo predstavlja končni rezultat prvenstva ??

 

Yamaha ima prvaka, zato ostaja:ras:  in poglej si ti še enkrat in se enkrat, kara te kid ga je brcnil in edino to je nepravilno, stari mačk je zgubil živce in mulo ga je spravil na zadnje mesto štarta za zadnjo dirko

takole je in nič drugače:winkiss:

Popravljeno . Popravil builder
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poglej si šee in še in še enkrat počasni posnetek...najprej gre mm-jeva čelada v rosijevo koleno in potem sledi odziv kolena ..

in še enkrat - tam na desni je več kot dovolj prostora za izpeljavo ... marc je pač na silo skušal mimo dirkača ki je bil v prednosti in zapiral linijo ..

odločanje prvenstva na tak način kot so ga prejeli v roku pol ure pri dorni - ne hvala .

ste kdaj gledali dirke v speedwaju?profi svetovno ligo? zgleda da ne ...

namočnejša bi bila pa odločitev moštva yamahe , da se s to dirko umika iz moto gp - ja .

si kdo predstavlja končni rezultat prvenstva ??

 

Stari,kva teb dela v glavi? Kakšen umik, kva? Jaooo... Dej umir se... 

 

In ne, tud mal ni blo bliz dost placa, sej nista peljala 5 na uro no... Loool... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne morem si kaj, da ne psujem Dorno. To so španska posla ( kot npr srbska ). Bernia in Ezpeleto pa na vrbe. Moto GP je pač dirkanje, v žaru borbe se uporabi vse znanje in premetenost, ki jo premore kompetitor. To ni orodna telovadba. Taka kazen je nesmiselna.

Mi gre pa na Qrac vaše komentiranje v stilu, edino pravilno. To je foteljaško in bizarno.

Ja, po vaše vse v vato, pa 100% varnost, pa vsak dotik kazen, pa ugovor vesti, itd,itd.

Moto GP gre, kot je nekdo že zapisal, po poti F1. Nikoli nisem navijal za VR46, ampak letos mu privoščim naslov, JBT Iberijski ološ. 

Saj tako se shebali tudi kolesarstvo.

Popravljeno . Popravil ducar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kazen  je bila pa za brco an... 

 

Jap. Ker v MotoGP lahko nasprotnika vržeš s steze (Assen), če ga pa narobe pobožaš medtem ko se naslanja nate, je pa vse narobe. Kao zero violence toleranca pa te fore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Markec je dubu kar je isku. Lorenzo bi pa mogu dobit kazen, ker je spizdiu s podelitve pokalov na stopničkah.
PIKA PIKA STOP moj komentar obvelja, ni mozno dajat replik ker sm napisu pika pika stop!!!!!111

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vernikom je vseeno, če se dogajajo "svinjarije" dokler se ne dogajajo njihovemu.

Lorenzo vseskozi opozarja na te zadeve, dirka čisto, vendar ga je velika večina označila za jokico in ti ves čas ponavljajo "dis is rejsing". Ja, je rejsing, doker se to ne dogaja tebi. Ko se dogaja tebi, potem pa sledijo razni karte kid vložki.

P.S. Ne navijam za nikogar. Z odhodom Stonerja sem prenehal navijati za kogarkoli v motoGP. Kaj je že dejal o tem športu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

99 je šel sodnikom povedat, kako naj razsodijo, čeprav je to verjetno 93 prej opravu, zanimivo pa je, kako je od enkrat 47 ostal brez prijateljev v GP, če jih je sploh kdaj imel

fak, res so vsi proti njem, seveda verniki so izvzeti:lol1:

Vernikom je vseeno, če se dogajajo "svinjarije" dokler se ne dogajajo njihovemu.

Lorenzo vseskozi opozarja na te zadeve, dirka čisto, vendar ga je velika večina označila za jokico in ti ves čas ponavljajo "dis is rejsing". Ja, je rejsing, doker se to ne dogaja tebi. Ko se dogaja tebi, potem pa sledijo razni karte kid vložki.

P.S. Ne navijam za nikogar. Z odhodom Stonerja sem prenehal navijati za kogarkoli v motoGP. Kaj je že dejal o tem športu?

dobro napisano, podpišem:yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!