Skoči na vsebino

Moto GP 2015


orcus

Priporočene objave

rossi mora dobit vsaj eno če ne 2 kazenske točke ker se je odrinil od mm in ga s tem upočasnil sam pa je z odrivom pospešil ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

0:15, dajte si na 0.25 hitrost, pa si naj vsak zase mnenje ustvari. Marquez tega glede na linijo ne bi zvozil. Pa zgleda, ko da je bil lowside pred brco.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MM zgleda kot kretenček in se obnaša enako.Na pisti nevaren sam sebi in drugim.Dobil pravo lekcijo.Naslednja bi bila, da ga japončki šutnejo na cesto...

Vsi pozabljamo, da gre za naslov prvaka in verjetno res niso potrebne ego-eksibicije in podobna preseravanja...Če je mulo zajebo sezono, naj pusti glavna akterja pri miru, da se udarita med sabo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na temle posnetku, se v 12 s vidi, kako je MM zapeljal v Rosija in ta je pač odreagiral z nogo. Če bi bil jaz na njegovem mestu, bi ga že prej šutnil, pa čeprav je to nešportno. MM je pač provociral, na koncu se pa zna za Valeta najslabše končat.  Škoda

A ste resni... Itak da zgleda tko... Zakaj? Lej kje je rob steze... Rossi je vozil linijo proti robu... Mm je moral nekam it... Itak ni pričakoval, da ga bo brcnil, ampak da bi končno zavil v ovinek... Nevem kako lahko zagovarjate to svinjarijo... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kdo ne bi tako odreagiral? Se mi je zdelo, da se MM namerno ni odpeljal skozi ovinek hitreje, zato ga je VR prehitel, V nekem trenutku se je MM celo malo zravnal pokonci in to sredi ovinka, nato pa v njega in to je to. Pač dirkanje in ne vem, zakaj bi morala biti za to otročarijo kaznovana. Nisem nek strastni navijač, ampak ko poslušam za primerjavo navijače Reala in Barce, sploh ne razumem, kako lahko navijaš za Hispanote. Ciganija, pa mi je vseeno kdo je prvak, mene zanima tehnika. 

Bradl z Aprilio je bil soliden, če je kdo sploh opazil zaradi plašnic.

Popravljeno . Popravil ducar
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marquez mu zna to na zadnji dirki vrnit in ne si mislit,da ni sposoben... Sem mislu da bo ta dirka res dobra,ampak nič posebnega. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tkaj je mačce drugače videti lajne ..najprej se je marc naslonil na rosija ,,

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet komentarji takšni kot sem jih pričakoval. Tisti ki navijate za rossija, itak vidite VSO KRIVDO na strani marqueza. Ali obratno.  Nimam kaj skrivat, navijam za Marqueza in do sedaj sem bolj privoščil Rossiju osvojeno prvenstvo kot Lorenzotu, ampak od tega trenutka nisem več prepričan v to. 

Moj povzetek na današnjo dirko je tak, da marquez tega ne bi smel delat, to ni blo lepo, da sta se šla kdo je "jači", še posebno zdj ne, ko se gre za vsako točko med lorenzotom in rossijem. Očitno so le neke zamere med njima. Po drugi strani, pa je vejetno izjava Rossija toliko razjezila, da je danes res točno to delal, za kar ga je rossi obtoževal. Kakorkoli, poteza marqueza ni bla na pravem mestu in tukaj ga je malo zasral.

Po drugi strani, kar pa se Rossija tiče, pa si mormo priznat , tudi vi, ko navijate za rossija, da je naredil "umazano" potezo. Ne vem kk ne vidite (no, seveda navijači rossija nočete tega videt in priznat), da je rossi marqezu očitno zapru pot in ga tudi z nogo rahlo odrinil stran. Tudi vidno je tam upočasnil, ker je hotu marqueza spravit s steze, kar mu je tudi uspelo. Če tega ne vidite, ste resnično zaslepljeni z številko 46.  Ja se je nagnil nazaj proti stezi, seveda se je, če ne bi, bi zapeljal naravnost iz proge, rossi pa ga je nalašč "vozil" proti robu, ker sta tam vidno vozla počasi in se "spopadla".  Noga  in vidno upočasnjena vožnja, nakazuje, da je rossi hotu nekaj grdega naredit. brca pove vse. Umazane poteza od obeh uglavnem.  Danes me je Rossi spomnil na umazane poteze schumaherja, ko je "rad" spravljal tekmece iz steze , z zavijanjem volana proti konkurentu. Pač, danes nespametna poteza Marqueza, in umazano grda poteza Rossija. Moje mnenje seveda. Za tako vidno namerno grdo potezo, bi moral biti Rossi kaznovan. Oz kr oba ;)

Lp

Popravljeno . Popravil renyy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tkaj je mačce drugače videti lajne ..najprej se je marc naslonil na rosija ,,

 

Uh, že v Rossijevi drži je videti, kako je napet .... mali pa res kot nekakšna osa, ki ne neha in ne neha. Težko rečem, ampak jaz vidim, kako se mali nanj naslanja. Kakorkoli, BRAVO Dani za odlično dirko!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tkaj je mačce drugače videti lajne ..najprej se je marc naslonil na rosija ,,

 

  Ja, ampak Rossi ga gleda, ne gleda svoje linije, in odpira linijo na ven... To je priprava za naprej... Rossi tule ne pelje svoje lnije in ga potem Marc zadane. Lep posnetek. Se pa spomnim ko je Max komolcknil Rossija, brez takele predpriprave in je bil cel urnebes...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"with Rossi's knee seemingly catching the front brake level of Marquez's RCV, causing the two-time MotoGP to crash out of the race. "

vir crash.net

a nimajo ti bajki ene zapigane zaščite pred ročko,da se to ne more zgodit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  Ja, ampak Rossi ga gleda, ne gleda svoje linije, in odpira linijo na ven... To je priprava za naprej... Rossi tule ne pelje svoje lnije in ga potem Marc zadane. Lep posnetek. Se pa spomnim ko je Max komolcknil Rossija, brez takele predpriprave in je bil cel urnebes...

poglej še enkrat. marc iz zravnanega položaja na polno zavije in zadane s čelado v rosijevo koleno - toda že nekaj pred tem rosi obrne glavo v smer vožnje ... 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi je vozil linijo proti robu... Mm je moral nekam it...

 

Rossi je bil spredaj, lahko izbere kako linijo hoče. MM pa se more temu prilagoditi.  Ne sme ga zriniti s steze, ni mu pa dolžan pustiti niti cm več prostora, kot ga rabi. V F1 kdaj letijo 'kolo v kolo' do roba. Dokler ni dotika/izrivanja izven steze, je to trdo dirkanje, ni pa z njim nič narobe. Je pa res, da tule sta oba zajebala. Na posnetku se vidi, da je MM z naslanjanjem hotel prisilit Rossija v menjavo linije, Rossi ga je pa s kolenom v čelado.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Rossi je bil spredaj, lahko izbere kako linijo hoče. MM pa se more temu prilagoditi.  Ne sme ga zriniti s steze, ni mu pa dolžan pustiti niti cm več prostora, kot ga rabi. V F1 kdaj letijo 'kolo v kolo' do roba. Dokler ni dotika/izrivanja izven steze, je to trdo dirkanje, ni pa z njim nič narobe. Je pa res, da tule sta oba zajebala. Na posnetku se vidi, da je MM z naslanjanjem hotel prisilit Rossija v menjavo linije, Rossi ga je pa s kolenom v čelado.

poglej počasen posnetek še enkrat ... 

tolk kolikor ga je rosi s kolenom tolk pijančka zemla u faco ko se dvigne .. ko je prišlo do dotika ga rosi ni več gledal..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Rossi je bil spredaj, lahko izbere kako linijo hoče. MM pa se more temu prilagoditi.  Ne sme ga zriniti s steze, ni mu pa dolžan pustiti niti cm več prostora, kot ga rabi. V F1 kdaj letijo 'kolo v kolo' do roba. Dokler ni dotika/izrivanja izven steze, je to trdo dirkanje, ni pa z njim nič narobe. Je pa res, da tule sta oba zajebala. Na posnetku se vidi, da je MM z naslanjanjem hotel prisilit Rossija v menjavo linije, Rossi ga je pa s kolenom v čelado.

se strinjam v celoti.Rossi ga je postavil v situacijo ali boš popustil ali pa padel,kot je to počel legendarni Senna

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A res ne vidte brce ali kaj? A ste resni? Ko je umaknil pogled, ga je brcnil... To je očitno... 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar se pa na posnetku ne vidi pa me zanima - ko se je marc naslonil je rosiju potisnil koleno k motorju rosi pa ga je nazaj odprl --

ali se je marc zajebal pa je še z roko udaril v rosijev motor in s tem premaknil balanco cv desno kar je spremenilo položaj prednjega kolesa in seveda povzročilo zdrs???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poglej počasen posnetek še enkrat ... 

tolk kolikor ga je rosi s kolenom tolk pijančka zemla u faco ko se dvigne .. ko je prišlo do dotika ga rosi ni več gledal..

Sem pogledal in definitivno ga je s kolenom v čelado. Ne vem, kolko je to vplivalo na padec (glede na ono fizikalno o akciji in enaki, toda nasprotni reakciji verjetno nič, ker če ne bi oba obležala). Je pa zanimiva razlika v kotu nagiba med Rossijem in Marquezem. Marquez je šal direkt v Rossija, ni najmanjšega dvoma. Ko se je naslonil, je pa sprednje kolo razbremenil in pogrnil.

Popravljeno . Popravil jskrablin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  Ja, ampak Rossi ga gleda, ne gleda svoje linije, in odpira linijo na ven... To je priprava za naprej... Rossi tule ne pelje svoje lnije in ga potem Marc zadane. Lep posnetek. Se pa spomnim ko je Max komolcknil Rossija, brez takele predpriprave in je bil cel urnebes...

Ja, res ga gleda, kot ga je že nekajkrat prej med dirko, ker je brenčal okoli njega kot zmešan. Nazadnje bo obveljalo uradno mnenje, vse ostalo pa je rezultat (preveč) razgretih glav.

Spoštujem tvoje mnenje, J (saj vem, kako ti je ime, ampak zaradi spoštovanja privatnosti ga ne bom izpisala), ampak ko sta se Max in Rossi komolčkala in si kazala še kakšne prste, nazadnje sta se celo stepla, je bilo prejšnje tisočletje. In ni res, da smo vsi navijači Rossija slepi in verniki in ga le branimo! Saj sam bereš, da zdaleč ne vsi! Na obeh straneh je veliko treznih glav, žal še več tki. "vernikov".  Meni je za to žal, saj rada berem nasprotna si mnenja ter videnje; resnica je vedno dupla, realnost pa je nekje vmes. Sicer pa sem se končno navadila, da določene komentatorje kar preskočim, saj itak tako zabodeno na eno (ali drugo) stran vlečejo, da ni vredno branja. Lep dan. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!