Skoči na vsebino

Moto GP 2015


orcus

Priporočene objave

Na mene motogp ne vpliva, ker le občasno gledam ta cirkus. 

Kurc gleda Gp, daj ti raje tvoje dirke iz youtuba ana Goličko , da malo pogledam, ker sem zaprt!!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi se usi men umaknl, bi tut js zmagu ... KAWA PAWAAAAAAAA :OK: 

men je pa fajn k en drugmu dokazujemo kaj je blo, pa nobenga od nas ni blo niti bliz ...

ampak ... mi itak poznamo vsa ozadja, kajne :jezik: 

p.s.

bi mi kdo prišepnu številke lota :? .. plis :blush: 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Večina tukaj je Rossija učila, tako da poznajo situacijo.

Odkar imam čelado HJC, se mi le ta v notranjosti vizirja rossi. Zato sva z Rossijem na TI. U nedelo sm (replika tut Mausu) bil zravn dogodka (beri pol metra stran od ekrana TV) in tulil:

TI Rossi, pa fukni že enkrat tega mulca u pesek. Ja , z Rossijem sva na TI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odkar imam čelado HJC, se mi le ta v notranjosti vizirja rossi. Zato sva z Rossijem na TI. U nedelo sm (replika tut Mausu) bil zravn dogodka (beri pol metra stran od ekrana TV) in tulil:

TI Rossi, pa fukni že enkrat tega mulca u pesek. Ja , z Rossijem sva na TI.

ja valda ... sj ne znam taljansk.. ampak mu ne rečeš kr TI na taljansk... edin tko "io ti amo" ... in gresta vamo tamo :kva2: 

to bolj velja za una golobćka ... pouhn net je slik k se objemata pou gola ... mislite da je to res :? 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja valda ... sj ne znam taljansk.. ampak mu ne rečeš kr TI na taljansk... edin tko "io ti amo" ... in gresta vamo tamo :kva2: 

to bolj velja za una golobćka ... pouhn net je slik k se objemata pou gola ... mislite da je to res :? 

ja neki je na tem, sej so slike dokaz :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 26. 10. 2015, exclan pravi:

ma dej pejdi se ustrelit bolj butaste izjave 

drugače z kolenom ne moreš več pritisnit ročko za bremzo od drugega zaradi tega nevedež! jo je pa sigurno sama Mala Pičkica ( copy right - Suzuki) da naredi že tako zasrano dirko še bolj dramatično z padcem. 

images?q=tbn:ANd9GcRBoRuEyltBCasZ5qLkFGLkSFwVABuPx4a5NTgcyKKB8UBXr-F3

Tako nerazumljivo si napisal, da te ne razumem. Verjetno si v tisti naglici, da bi me čimprej citiral, pozabil na slovnico!

Dejstvo je, da je bila to izjava po TVju ... kaj se je dejansko zgodilo ne morem vedet, ker nisem bil zraven, tako da pišem povzetek, kar pač slišim. Po vsej verjetnosti je "brcnil" v roko MM in ta je posledično nehote stisnil zavoro.  Sem pa že v nedeljo izjavil ravno to, kot danes Stoner: "če bi kdorkoli drug naredil, kar je naredil Valentino, bi bil diskvalificiran"

Zanimivo, da vsi smo videli, kako ga je nešportno odrinil, razen Rossi navijači pa ne, interesantno.

Ne izključujem možnosti, da pa je MM po Rossijevi brci vse skupaj res profesionalno odigral in pritisnil na zavoro, da ga je spodneslo. Ampak vseeno, od Rossija se ne spodobi tako nešportno ravnanje.

 

@exclan: sedaj pa počasneje tipkaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nesportno? Caki mal, MM gre provucirat, mu Rossi da vedt, da to ni ok, MM se zaleti kot zmeraj in pade po tleh.....in zdej je Rossi vsega kriv? Yeah..... :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje ga bojo nekateri timi spustili naprej na dirki ......mogoče bo še zanimivo ....

P.S. na internetu sem prebral 

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Kmet2 pravi:

Baje ga bojo nekateri timi spustili naprej na dirki ......mogoče bo še zanimivo ....

P.S. na internetu sem prebral 

Če ga bodo ga bodo vsi razen špancev ;-) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glih prtisnt sem jo hotu gor hahaha

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DL650 pravi:

Tako nerazumljivo si napisal, da te ne razumem. Verjetno si v tisti naglici, da bi me čimprej citiral, pozabil na slovnico!

Dejstvo je, da je bila to izjava po TVju ... kaj se je dejansko zgodilo ne morem vedet, ker nisem bil zraven, tako da pišem povzetek, kar pač slišim. Po vsej verjetnosti je "brcnil" v roko MM in ta je posledično nehote stisnil zavoro.  Sem pa že v nedeljo izjavil ravno to, kot danes Stoner: "če bi kdorkoli drug naredil, kar je naredil Valentino, bi bil diskvalificiran"

Zanimivo, da vsi smo videli, kako ga je nešportno odrinil, razen Rossi navijači pa ne, interesantno.

Ne izključujem možnosti, da pa je MM po Rossijevi brci vse skupaj res profesionalno odigral in pritisnil na zavoro, da ga je spodneslo. Ampak vseeno, od Rossija se ne spodobi tako nešportno ravnanje.

 

@exclan: sedaj pa počasneje tipkaj.

A ne vidiš, da nobeden od Rossi fanov in tudi jaz  ne odobrava, kar je naredil Rossi in to poudarim ne odobravam!!!

Jezi me samo da tudi MM je naredil vse, da se to zgodi in mi vzame še edini motorni užitek na TV-ju. 

Je dovolj počasi in razumljivo?

pred 1 uro, DIN pravi:

Nesportno? Caki mal, MM gre provucirat, mu Rossi da vedt, da to ni ok, MM se zaleti kot zmeraj in pade po tleh.....in zdej je Rossi vsega kriv? Yeah..... :D

Vsega ne ampak delno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, vandrovec pravi:

Trenutna vremenska napoved za Valencijo v nedeljo je dež. 

 

 

Rossi štarta zadnji in štarta v Ponedeljek...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, vandrovec pravi:

Trenutna vremenska napoved za Valencijo v nedeljo je dež. 

 

 

Internet a :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!