Skoči na vsebino

Moto GP 2015


orcus

Priporočene objave

No ta tema se vrti samo še kaj kdo misli. Sepang je mimo, kje bo startal VR je jasno. Nihče nič ne komentira prostih treningov???

 

Ianone in Rossi sta hitrejša od ostalih na FP3. 

1) IAN - 1´30.925

2) VR - 1´30.988

5) LOR - 1´31.146 (1´31.111 njegov najboljši čas na vseh FP)

 

Torej Rossi in Ianone napredujeta, kar je odlična novica :)

http://www.motogp.com/en/Results+Statistics/2015/VAL/MotoGP/FP3

   
Popravljeno . Popravil _luke_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne morem verjet da se se vedno kregate kdo je kriv, kdo je koga zadrzeval, kdo je koga brcnil... kap res.... pejte raje na motor, lep dan je... 

 

Forza Vale! :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 44 minutami, motozajebant pravi:

pejte raje na motor, lep dan je...

nekdo v tej državi more tudi delat:mad:

vamos 99

pred eno uro, _luke_ pravi:

No ta tema se vrti samo še kaj kdo misli. Sepang je mimo, kje bo startal VR je jasno. Nihče nič ne komentira prostih treningov???

 

Ianone in Rossi sta hitrejša od ostalih na FP3. 

1) IAN - 1´30.925

2) VR - 1´30.988

5) LOR - 1´31.146 (1´31.111 njegov najboljši čas na vseh FP)

 

Torej Rossi in Ianone napredujeta, kar je odlična novica :)

http://www.motogp.com/en/Results+Statistics/2015/VAL/MotoGP/FP3

   

to pa nisi prebral, kaj je naredil Pirro:smoke:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, builder pravi:

nekdo v tej državi more tudi delat:mad:

vamos 99

to pa nisi prebral, kaj je naredil Pirro:smoke:

Radi sine :) 

 

 Kaj pa je naredil pirro? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem zasledil...ubistvu bi lorenzota loh zjebali že na kvalifikacijah :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, KennyJR said:

Trumpeta... Ne glede kaj mu je mm delal to nebi smelo vplivat na rossijevo kazen! Dej si to 1x že dopovedat... 

 

Pirro je potegnil prvo potezo ta vikend... Namerno, po nesreči? Komentatorja na bt sta kr ostro obsodila...

Hmm, sicer nevem, kako so na BT-ju komentirali, Niel Hodgson in kolegi so rekli, da je sicer mal mone, da je šel na idealni liniji gledat nazaj, ampak mu je mnal opravičeno, ker nima tolko krogov na tem dirkališču ;) ....Drugače pa nihče od vas "99" vamos loverjev ni komenitiral, kako je Lorenzo odreaigiral na to potezo?! :)....Še 3 kroge kasneje je j...al ma..er pod čelado celmu svetu :)....So se malo norca delal iz njega, da boljše, da se mu v garaži nihče ne postavi na poto. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi se že po tleh vala, gre že za prvaka... Haha... 

Prau Skubic, če so delal na taktiki jutrišnjega dne... Haha... Kako bo padu al kaj? 

Glede na rezultat bi bilo bol kot ne vseeno, če rossi tudi nebi dobil kazni... Hehehe 

Približno 6 let pa pol nazaj sem gledal nevrjetn krog yamahe po tej progi, ki sem ga potem še ogromnokrat pogledu... No zdej mam nov material, samo klasa je druga... Hehe... 

Mm je probal, pa ni šlo... Jorge bi si tale naslov res zaslužil, ker je res najhitrejši in trenutno, vsaj za to sezono res številka ena tega športa... naslednje leto pa upam, da dani sestavi sezono... 

Lorenzo pravi, da če bi 100x ponovil krog, nebi mogel ponoviti časa, tako dober krog je odpeljal x) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 47 minutami, KennyJR pravi:

Rossi se že po tleh vala, gre že za prvaka... Haha... 

Prau Skubic, če so delal na taktiki jutrišnjega dne... Haha... Kako bo padu al kaj? 

Glede na rezultat bi bilo bol kot ne vseeno, če rossi tudi nebi dobil kazni... Hehehe 

Približno 6 let pa pol nazaj sem gledal nevrjetn krog yamahe po tej progi, ki sem ga potem še ogromnokrat pogledu... No zdej mam nov material, samo klasa je druga... Hehe... 

Mm je probal, pa ni šlo... Jorge bi si tale naslov res zaslužil, ker je res najhitrejši in trenutno, vsaj za to sezono res številka ena tega športa... naslednje leto pa upam, da dani sestavi sezono... 

Lorenzo pravi, da če bi 100x ponovil krog, nebi mogel ponoviti časa, tako dober krog je odpeljal x) 

KennyJR, ti si izjemno težek idiot, da res ne moreš čez Rossija, a? 

Bo naredil napako, boš rekel: "hahaha in tak človek se bori za prvaka, kako je nesposoben, naj že enkrat gre iz motogp"; bo zmagal dirko, boš rekel: "joj kako se mu je posralo, kako so se mu pustili, imel je srečo ker je deževalo", itd..

V glavnem, samo blatiti znaš vse po vrsti, da podjebavaš in da si pameten. Tvojih provokacij imam že poln ku**c, tako kot marsikdo na tem forumu. Pa naj te že kdo razreši muk, pa odstrani iz foruma, ker se s tabo preprosto ne da pogovarjati. Si eden takih, ki mu ne moreš z lepimi besedami dopovedati ko se v čem motijo, ampak bi te mogel enkrat okrog kepe, šele takrat bi mogoče kaj zaleglo.

O incidentu se ne mislim pogovarjati s tabo, ker ne odnehaš in si nočeš priznati da si je dejansko Marquez sam kriv za tisti padec in da je imel veliko opcij kako se rešiti, ampak preprosto ni hotel. Pa da ne boš rekel da zagovarjam da ga je Rossi odvlekel na rob proge (in ni ga brcnil kar je razvidno iz večih videov, but whatever, vem da se ne strinjaš), ker sem že en čas nazaj omenil da ga ne. Toda na tako provociranje bi marsikdo izgubil živce. Pa še o tem ko si napisal da se ti zdi, da si Lorenzo zares zasluži naslov letos: če ti njegovega karakterja nisi spregledal to leto, potem ga nikoli ne boš. Takšen zahrbtnež, vase zagledan kup dreka kot je ta človek, ga ni v moto karavani. Še za Marqueza bi rekel da je na boljšem, pa je tudi velikokrat pokazal svoj pravi obraz. Edino kar ti dam prav je, da je res hiter in konstanten, vendar to njegovega obnašanja ne opravičuje. Če misli da ni sposoben sam priti do naslova prvaka brez Marquezove pomoči na parih dirkah in brez vtikanja svojega nosu v tuje incidente, si ga ne zasluži in pika. 

Ko je dobil danes prvi čas kvalifikacij, se je prav videlo, kako mu rit ploska od sreče. Pomoje že misli da je naslov njegov. Upam da ga Rossi jutri utiša in mu pokaže nasprotno. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 50 minutami, jskrablin pravi:

 

In kaj si ti v življenju dosegel?

Nič zato pa pametuje tukaj. Lorenzo karakter = KennyJr karakter (tega ne more doben majster popravit, če nisi, nisi druga ni)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, skategrizzly pravi:

KennyJR, ti si izjemno težek idiot, da res ne moreš čez Rossija, a? 

Bo naredil napako, boš rekel: "hahaha in tak človek se bori za prvaka, kako je nesposoben, naj že enkrat gre iz motogp"; bo zmagal dirko, boš rekel: "joj kako se mu je posralo, kako so se mu pustili, imel je srečo ker je deževalo", itd..

V glavnem, samo blatiti znaš vse po vrsti, da podjebavaš in da si pameten. Tvojih provokacij imam že poln ku**c, tako kot marsikdo na tem forumu. Pa naj te že kdo razreši muk, pa odstrani iz foruma, ker se s tabo preprosto ne da pogovarjati. Si eden takih, ki mu ne moreš z lepimi besedami dopovedati ko se v čem motijo, ampak bi te mogel enkrat okrog kepe, šele takrat bi mogoče kaj zaleglo.

O incidentu se ne mislim pogovarjati s tabo, ker ne odnehaš in si nočeš priznati da si je dejansko Marquez sam kriv za tisti padec in da je imel veliko opcij kako se rešiti, ampak preprosto ni hotel. Pa da ne boš rekel da zagovarjam da ga je Rossi odvlekel na rob proge (in ni ga brcnil kar je razvidno iz večih videov, but whatever, vem da se ne strinjaš), ker sem že en čas nazaj omenil da ga ne. Toda na tako provociranje bi marsikdo izgubil živce. Pa še o tem ko si napisal da se ti zdi, da si Lorenzo zares zasluži naslov letos: če ti njegovega karakterja nisi spregledal to leto, potem ga nikoli ne boš. Takšen zahrbtnež, vase zagledan kup dreka kot je ta človek, ga ni v moto karavani. Še za Marqueza bi rekel da je na boljšem, pa je tudi velikokrat pokazal svoj pravi obraz. Edino kar ti dam prav je, da je res hiter in konstanten, vendar to njegovega obnašanja ne opravičuje. Če misli da ni sposoben sam priti do naslova prvaka brez Marquezove pomoči na parih dirkah in brez vtikanja svojega nosu v tuje incidente, si ga ne zasluži in pika. 

Ko je dobil danes prvi čas kvalifikacij, se je prav videlo, kako mu rit ploska od sreče. Pomoje že misli da je naslov njegov. Upam da ga Rossi jutri utiša in mu pokaže nasprotno. 

Se komi zardžim, da te nebi konkretno užalil z nazivanjem...

Ne da se mi iskat vseh čestitk, ki sem jih rossiju letos podelil ob nekaj zmagah in dobrih vožnjah... lahko jih poiščeš sam in boš videl... do takrat mi pa ne najedi s takimi, ker sam butl izpadeš, nič drugega...

Zakaj provociram? Zato ker je večina rossi fanov ena gamad, ki je enostavno ni moč mirno prenašat in je treba kdaj pa kdaj mal nazaj usekat ;)

Nikol nisem mel pol tolk.. pa kaj pol četrt tolk proti rossiju, kot mam proti nekaterim njegovim zahojenim fanom... čeredam bedakov... ne leti na nikogar točno določenega, samo splošno gledano jih je večina takih... odkar se je motogp skomercializiral, je to pripeljalo trume primitivnih navijačev fuzbalskega tipa, ki jih ni moč trpet...

Lorenzo zahrbtnež? tip vedno pove tko k misl, pa če vam je všeč al pa ne.. pač se ne smejčka ob vsakem primeru tko k rossi in govori tist kar bi folk rad slišal... kdo je pol zahrbtnež? je grumpič, jamrač, kislca, ampak vsaj hinav ne...

Res ne moreš dojet, da lorenza vidiš takega samo zato, ker ga ne maraš? vsako njegovo besedo jemlješ za zločin... rossijeve so pa za sveto pismo pisat...

O rossiju nisem napisal desetino tolk slabega, kot pa ti o lorenzu in potem mene napadaš kakšne pišem? dej se umir...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, jskrablin pravi:

 

In kaj si ti v življenju dosegel?

pojma nimaš kaj sem dosegel, tko da bod tih... grem pa stavit da 10x več kot ti, tko da ne izzivaj človeka (o dosežkih), če o njem ne veš nič... tema je o motogp ne pa o tem kaj sem jst dosegel... tko da prosim če se držiš teme...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kenny, sorry, sam si isti k 80 let stara mama, k se po AC pelje v nasprotni smeri in se cudi, zakaj vsi trobijo, blendajo in se ji vozjo nasproti!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super primerjava... v glavnem... skoraj nikoli ne dobim neke konkretne kontre od nikogar, da bi zraven še argumentiral kaj ga moti, če pa že, je pa kr en nevmesn razlog...

skoz sam v stilu ti si kreten, rossi je bog...

kr neki...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K.JR. je kriv samo zato, ker ne misli enako kot verniki, tudi MM ni bil nikol kriv, dokler se ljubezen med starčkom in njim ni sprevrgla v boj in nešportno obnašanje. Jutri po dirki se bo videlo, kdo je zmagal, starčk ali MM:smoke:

 

Lorenzo zmeraj pove kar misli in se tudi opraviči, če je naredil kaj narobe, tudi tokrat se je, ta dva vrhova od dirkaštva, bosta verjetno zamero nosila celo življenje. To je pokaz karakterjev, da o Rossiu in njegovem vedenju do svojega moštvenega kolega v preteklosti sploh ne govorim, jest pravim samo, "vse se vrača, vse se plača", karma je zaj..... stvar:smoke:

 

VAMOS 99 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako nekako. Mi je bilo pa danes najbolj všeč markeza gledat, oz njegov stil vožnje. Lorenzo je  hitrejši, ampak izgleda dolgočasen :) Jutri za Rossija, zmaga pa naj najboljši :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tu mu 99 ni nič kriv, kriv si je sam, ker je provociral in psihično skušal vplivati na 99, zgleda da se mu je vrnilo kot bumerang, današnje ležanje v pesku je potrdilo le tega, psiha je v takih športih odločilnega pomena, da zdaj je bil on car v tem in kot praviš, kdorkoli ne bo končal dirke od njiju, je zgubil prvenstvo, še zmeraj ima pa Rossi točkovno prednost:dry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, KennyJR pravi:

Rossi se že po tleh vala, gre že za prvaka... Haha... 

Prau Skubic, če so delal na taktiki jutrišnjega dne... Haha... Kako bo padu al kaj? 

Glede na rezultat bi bilo bol kot ne vseeno, če rossi tudi nebi dobil kazni... Hehehe 

Moj pogled na današnje kvalifikacije je malo drugačen:

Medtem ko je danes Lorenzo vse nastavitve podredil za ta perfektni kvalifikacijski krog (ok, nimam ga rad, ampak tukaj mu je potrebno čestitati!), se ne morem znebiti občutka, da Rossi danes z razlogom ni bil prepričljiv, ta razlog pa je, da je on današnje kvalifikacije odvozil z nastavitvami za dirko, mordas celo s polno posodo goriva. Padec je morebiti celo posledica, da je iskal, kje so limiti za jutrišnjo dirko (z nečem se moramo tolažiti :ninja:).

Dajmo VR46, gremo po 10tko :yea1:

Popravljeno . Popravil skalaprava
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!