Skoči na vsebino

Dakar 2015


Whiskey

Priporočene objave

Dakar 2015 je končan... Coma zmagal med motoristi, drugi Goncalves na Hondi. Miran na koncu skupno 28. Čestitke Miran!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dakarja še ni konec! Zdaj mora @Whiskey še secirati Stanovnika, narediti analizo zaostankov in seveda dokazati, da je za en k....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

whiskey se ga je nažrl z albanskim konjakom tko da bo ene dva tedna odsoten.. :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

Skoda! Sej bo Marcic! Tko da bomo vseen klikal k nori :) Pa nekateri uporabniki morjo bit ful veseli....Me zanima, ce bo stajerc kej stajerca popluval....ponavad je ze na takem primitivnem nivoju....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo od Simona KTM že čes moje plava on bo pa tud kmal za njemu frčov po zraku. Upam da bol uspešno kot pred dvemi leti :OK::OK::OK: GO GO GO Marča 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Se maaaal! :yea2: Simon je ze dobr zacel, so mu celado spisdil....Je dobil kr eno, tko da ne bo sam v rutki startal :) Drzmo pesti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pester zacetek, vcerej je ena baba razbila svoj avto med gledalce, dons pa tkole...

 

Race director Étienne Lavigne has just confirmed that today's stage has been cancelled.The helicopters needed to guarantee the safety of the participants during the race are unable to fly due to poor weather conditions on the course of the special and at the end of the stage.The entire field will reach Villa Carlos Paz under link section conditions. Motorcycles and quads will travel in a convoy, cars on their own and trucks on the course reserved for assistance vehicles.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej so jo uspešno posušil in je šla naprej B).Poglej proti koncu videa.

Honda’s Paulo Goncalves had somewhat of a nightmare stage, suffering with electrical and mechanic problems, resulting in a lowly finish. Likewise, KTM’s Factory Rider Laia Sanz partially drowned her bike. She was able to quickly solve the issue and despite both riders poor start, they begin today’s stage in 29th and 30th place after invoking the Elite Riders rule meaning they can, only once in the rally choose to start further up the order. It was a rule designed to make the race safer for all those concerned.

Popravljeno . Popravil Vezalka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stran je naraunost zanikrna! a je app al kej druzga kjer se da hajlajtse videt oz. posamezne klase?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, Vezalka pravi:

 


Včerajšnja etapa je bila hitra in nevarna. Srečen sem, da sem OK, saj sem močno padel pri kakšnih 120 km\h. Na specialu je bilo dosti omejitev hitrosti na 50 km\h in enostavno nisem mogel razumeti, kako se je lahko Sonik lahko peljal mimo mene, da sem ga potem moral po koncu omejitve spet prehitevati, kar je bilo nevarno. Ko je prišla nova omejitev, me je spet prehitel, znašel sem se v oblaku prahu in v zaprtem ovinku in tako sem padel. Pritožil sem se in Sonik bo kaznovan, a to mi ne pomaga dosti, ker sem izgubil najmanj 15 minut, da sem pobral vse dele od motorja, ki so po padcu ležali okrog. Nisem se polomil, imam pa zatečen prst in koleno. Motor je pa takšen, kot bi prišel iz tretje svetovne vojne - vitalni deli so sicer nepoškodovani, bom pa rabil precej časa, da ga sestavim.

 
Fotografija osebe Simon Marčič.
Fotografija osebe Simon Marčič.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zmer ga to zjebe,da ga nekdo prehiti,pol ga pa base k norc v pesceni megli pa bum....u izi,dolga je se!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

simon marčič prišel tudi čez današnjo etapo. BRAVO.

kje ste zdaj tisti znalci ki ste lani in še kako leto poprej pljuvali po "turistu" stanovniku?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!