Skoči na vsebino

Nickname - odkod si se pa ti vzel


izibajker

Priporočene objave

Nben nima vsega skidanga, kmečki nastopač. Edin eni si to domišljate.

Pa upam, da si res ne želiš osebnega znanstva z menoj, ker bi bilo čist brez veze, sva očitno preveč vsaksebi. Mi kar ustreza, da drugje zajce jagaš kot jaz. A je prow?

Pa to to govorim ,brigej se za sebe ! A je prow?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imamo psa Fantocija. Zakaj mu je tako ime dala prvotna lastnica teta, nimam pojma (mislim da je bil en italijanski komik, samo da se piše Fantozzi, ona pa je iz Kopra in bolj pozna to sceno).

Ker se cucek bolj poredko logira na net, sem mu ukradel nick :) (pssst, ne mu povedat)

Pa ni fora v skrivanju za nicki, nekateri pač ljubosumno ohranjamo svojo pravico do zasebnosti, že tako na vsakem koraku hočejo podatke o tebi cuzat na razne načine. Nema ništa :grrr

 

p.s. tudi fejsa nimam iz istega razloga

 

post-46659-0-61997600-1416988623_thumb.jpg

 

Paolo Villagio - Ugo Fantozzi. Zelo poznana serija komedij o Ugo Fantozziju.

Jaz pa sem mislila, da si nekje s Primorske :sleep2: .

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Take hvače kot jih ima ta Fantozzi bi meu. :blush:

Pa pas na toplt lukne. Genau tak!


Pa to to govorim ,brigej se za sebe ! A je prow?

Kontra!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si tam bil tud taka jokica? Ne, ne gledam teh .... :SS

 

Ta rdeč korejc dobi svoj nick, ko objavim zgodbo, ki jo nejeverni tomaži še danes ne verjamejo. Zakaj pa ne pod prejšnjim nickom? Zato ker me je eden od dveh adminov skenclal, ko sem mu nazaj svoje povedal. Drgač pa tle z nekaj pavze smradim že skoro od začetkov te limonade in kdor me osebno pozna, predvsem hropci in stare đombe, poznajo tudi moj stari nick. Ostele pa n'č ne briga, kar naj bo tko kot je! Pa moped tud ni ta prav, je bil izbran zaradi kamuflaže, pa prov pride, ko se eni obregajo obnjega.

Ne nimam bmfe, tok globok pa tud nism padu!

 

 

Saj sem. A ne znaš brat?

 

Seveda znam brati, pa sem že n-krat prebral tvoj post o nicku... ampak ne vidim drugega, kot jokcanje, da te je moderator pred leti banal.... si si že zaslužil ane? :jezik:

 

lahko pa za nas telebane, še konkretno poveš od kod izpeljanka I30 :hmm:

 

Pa ne se jezit kot na kmetavza :004

Popravljeno . Popravil motozajebant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda znam brati, pa sem že n-krat prebral tvoj post o nicku... ampak ne vidim drugega, kot jokcanje, da te je moderator pred leti banal.... si si že zaslužil ane? :jezik:

 

lahko pa za nas telebane, še konkretno poveš od kod izpeljanka I30 :hmm:

 

Pa ne se jezit kot na kmetavza :004

Ti bom jaz povedal kdo je,ko se dobiva na  :beer2:  pa lepo se obnašaj motojebač do starejših ^_^

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti bom jaz povedal kdo je,ko se dobiva na  :beer2:  pa lepo se obnašaj motojebač do starejših ^_^

 

Veš kaj ti bom povedal, najprej sem bil LESENKO, zdej sem motojebač.... a se lahko ti malo lepše do mene obnašaš??????' Moj nick je motozajebant, če sem prehitro napisal, ti lahko tudi počasi črkujem :grim

 

ps. jaz sem se vedno spoštljivo obnašal do starejših ljudi, edino nono (Pik1) je izjema..... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš kaj ti bom povedal, najprej sem bil LESENKO, zdej sem motojebač.... a se lahko ti malo lepše do mene obnašaš??????' Moj nick je motozajebant, če sem prehitro napisal, ti lahko tudi počasi črkujem :grim

 

ps. jaz sem se vedno spoštljivo obnašal do starejših ljudi, edino nono (Pik1) je izjema..... :whistle:

Ne se razburjat mladenič da ti mazolj ne poči na čelu  :P pol boš mogu pa svinjarijo dol z ekrana brisat  :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda znam brati, pa sem že n-krat prebral tvoj post o nicku... ampak ne vidim drugega, kot jokcanje, da te je moderator pred leti banal.... si si že zaslužil ane? :jezik:

 

lahko pa za nas telebane, še konkretno poveš od kod izpeljanka I30 :hmm:

 

Pa ne se jezit kot na kmetavza :004

Za telebane le napotek, da bodo malo zaposleni. Glej moj profil (ja vem lepa slikca, v resnic sm še lepš) poglej datum kreiranja in išči temo na tisti dan v avtomobilizmu. Nekaj v zvezi s prerezanim odbijačom na I30 korejcu.

 

Pa nč jokcajna ni, zdej rajš spet študiram če bi vas malo odstavil, ker so eni mal preveč nervozni in to vse skup ni ničemur več podobno. In o nobenem moderatorju ni bilo govora, tako da ponovno sklepam, da NE znaš brat!

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za telebane le napotek, da bodo malo zaposleni. Glej moj profil (ja vem lepa slikca, v resnic sm še lepš) poglej datum kreiranja in išči temo na tisti dan v avtomobilizmu. Nekaj v zvezi s prerezanim odbijačom na I30 korejcu.

 

Pa nč jokcajna ni, zdej rajš spet študiram če bi vas malo odstavil, ker so eni mal preveč nervozni in to vse skup ni ničemur več podobno. In o nobenem moderatorju ni bilo govora, tako da ponovno sklepam, da NE znaš brat!

Vidiš, saj ni bilo tako zelo težko :)

 

pardon, admin ;)

 

HUNDAJ :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš kaj ti bom povedal, najprej sem bil LESENKO, zdej sem motojebač.... a se lahko ti malo lepše do mene obnašaš??????' Moj nick je motozajebant, če sem prehitro napisal, ti lahko tudi počasi črkujem :grim

 

ps. jaz sem se vedno spoštljivo obnašal do starejših ljudi, edino nono (Pik1) je izjema..... :whistle:

lažniuc ... ja sej vem de ti je žal tolk kot maš las na glavi ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...sm probal enkrat spremenit nick na "konjujedan".... pa vidim, da jih je že preveč na forumu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lažniuc ... ja sej vem de ti je žal tolk kot maš las na glavi ...

A veš kaj je razlika med nama????

 

Jst se brijem, ti si pa čelaU :ninja:  :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A veš kaj je razlika med nama????

 

Jst se brijem, ti si pa čelaU :ninja:  :jezik:

ok bom popravil..."da ti je žal toliko kot imaš las v smetnjaku" ...a je bolš? :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si lohka mau već ćustew izliwate, ne pa da sikate k piranje en na druzga

 

lomu bom do zloma :angry:

 

:krneki:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si lohka mau već ćustew izliwate, ne pa da sikate k piranje en na druzga

 

lomu bom do zloma :angry:

 

:krneki:

stresce vrn pa bo mogoce kej bols s custvi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce cs ..sam bos dal za pir pa zravn za snopc de se bom stresu.. ... zdej k so te podmazal pa ti kostke nc vec ne skripajo .. to je vecji praznik kot rd..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce ne bošte razumno pisali, vaš ne bodem vec bral.Kateri ucitelj vaš je le ucil uporabljat sumnike?

Zahtevam, da se jašno in glašno ižrazate!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u ćustva ste me :cry:

 

:krneki:

ti pa toja custwa pa binglnou ole ...  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

duce749,  moj prvi nov Ducati 749 :OK: , sprememba sledi nedolgo nazaj, ko sm pa pametoval v eni temi, kjer je bil sklenjen dogovor, da če bo moje pametovanje izkazano za napačno, zamenjam nick v Valentino Rossi  :grim , držim besedo in to sm tudi storil :smoke:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce ne bošte razumno pisali, vaš ne bodem vec bral.Kateri ucitelj vaš je le ucil uporabljat sumnike?

Zahtevam, da se jašno in glašno ižrazate!

žgodi še tudi najboljsim...  :010

(sploh nisi opazu da ti je mišek strešče spizdu a ? )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žgodi še tudi najboljsim...  :010

(sploh nisi opazu da ti je mišek strešče spizdu a ? )

Lej pa res. Hvala, da si mi povedal.

Tako ga bom stresel, da mu bodo vsa ćustva ven popadala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!