Skoči na vsebino

zaslužek na internetu pejđi vs. irc


Priporočene objave

To sem tut jst mal probavu. In sicer z mejli. Zaslužeš lahk z gledanjem reklam, klikanjem, reklamam na pagu, mejli... Če si velik na neti pa maš dost velk monitor, ja najbol de greš kr na gledanje reklam. Če greš mal gledat po netu najdeš mal morje strani s to temo recimo kle jih maš kokr češ:

http://www.matkurja.com/slo/resources/comp...met/make-money/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa to res dobiš plačano, ali moraš ti najprej nekaj plačati kot pristopnino, potem pa .... :twisted: :wink: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nič pristojbine samo prijaviš se pol pa ček pošlejo na tvoj naslov

in ker gre (po vsej verjetnosti) za ček tuje banke, pri nas lepo plačaš banki še provizijo za dvig gotovine...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nič pristojbine samo prijaviš se pol pa ček pošlejo na tvoj naslov

To bi pa rad videl!

Prosim no. Nehajte že s takimi. Zastonj denarja ni. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nič pristojbine samo prijaviš se pol pa ček pošlejo na tvoj naslov

in ker gre (po vsej verjetnosti) za ček tuje banke, pri nas lepo plačaš banki še provizijo za dvig gotovine...

Ma kaki, od 1. februarja si lahko legalno odpreš račun v katerikoli banki v Evropi in si lepo tja pošiljaš denar. Sicer je tole delovalo že prej, bilo je pač nelegalno, pa kaj.

Ali pa si odpri račun na kakšni otoški državi , kjer nimajo davkov. :twisted: :lol: :lol: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pa je ze kdo dobu real money in real world a samo obljubljajo pa klikas pa vse pol je pa bolj ta varianta no money no fun...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me kako zasluži na internetu. npr.: ko ircaš ali pa ko gledaš strani. nekje sn že vido reklame za take strani pa ne vem kje. plz help.

A si ti na glavo padel :?: Fejst boli :?: :idea: :roll: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem se pred casom prijavil na en tak server (2 leti nazaj) in imam trenutno na racunu nekaj dolarjev... :)

Paid email se tem rece in dobivam maile z linki na katere kliknem da dobim dinar.... ja v teoriji, v praksi pa... obogatel ne bom

dvomim pa da placajo 0.5$ na uro, prej bi rekel 0.05 na uro

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!