Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2015


motolover

Priporočene objave

Nej vm sol pozre vse skp!!! :ras::P .)

Sem ga malo prej še nalahno stuširal in obrisal, sedaj pa se suši v garaži na nekje 6° C. Ni s cukra. Ne bi smel bit, no. :)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upajmo da bo dez da res spere sol.... ce je mal umazan od vode mi ni panike, sol je pa grrrrr

Sej bo hmal marec pol pa bo ze pocas kj za pelat ni hudic

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes imel prvo "pravo" letošnjo turco.

Videti vas ni bilo dosti. Črni kal - prazen, Postojna OMW prav tako.

Pa zakaj sem se vprašal! Saj razen tega da ni bilo skoraj nič sonca, da ni bilo ravno toplo, da je bila cesta mokra in da je celo malo deževalo pa da je peska ogromno je bilo drugače čisto idealno :OK:  ok, hec na stran, malo diši že po pomladi! :klicaj:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Mariboru in Celju 12° C in povsem sončno..kaj češ drugega, kot sedet na kavču in gledat oddajo o parjenju pingvinov na Antarktiki. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 

vtisi :D še dobr, da sm mel čelado gor, če ne, bi me gledal tko čudn pa si mislil, kva se pa ta na motorju smeje kot ena budala...

 

v glavnem, moj vtis?! v ljubljani je +20°C! in jaz imam nasmeh do ušes in okol :)

 

hja, oprat sm ga mogu...

 

z1000sx.jpg

 

:OK:  :kva1:  :krneki:

 :)--A v tvoje roke rokce je tale zverca pršla..Dober nakup..Tist lep srebrn napis na zadnjem blatniku je pa moj in od SIMPLMENA..Srečno vozi in uživej..Če boš vsaj pol tako kot je bivši lastnik...BOŠ OGROMNO!! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  :)--A v tvoje roke rokce je tale zverca pršla..Dober nakup..Tist lep srebrn napis na zadnjem blatniku je pa moj in od SIMPLMENA..Srečno vozi in uživej..Če boš vsaj pol tako kot je bivši lastnik...BOŠ OGROMNO!! ;)

Ja in na tačkah ima podrsane vijake ,tisto je pa moje na levi in na desni  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  :)--A v tvoje roke rokce je tale zverca pršla..Dober nakup..Tist lep srebrn napis na zadnjem blatniku je pa moj in od SIMPLMENA..Srečno vozi in uživej..Če boš vsaj pol tako kot je bivši lastnik...BOŠ OGROMNO!! ;)

 

@ BMWRIDER hvala, mislim, da bom zelo užival :D. Jaz sem se pa že spraševal, kdo je tako smotano nalepil tisti napis, pa valda ga ni Dami... vsaj razmak med črkam in številkam bi lohk bil enak  :P hecam se, lep je, ostane gor  ^_^

 

@Kmet2 ti imaš sedaj, ko imaš nov motor, sigurno kak vijak viška... saj veš, na "rezervo", pa bi mi lohk tedva k si podrajsu, zamenjal  :P

Popravljeno . Popravil mladench
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Težka bo, KTM rabi stalno rezervo vijakov, k nkol ne veš kaj odpade, MTS pa rabi "duck tape" da ga skup drži :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 

vtisi :D še dobr, da sm mel čelado gor, če ne, bi me gledal tko čudn pa si mislil, kva se pa ta na motorju smeje kot ena budala...

 

v glavnem, moj vtis?! v ljubljani je +20°C! in jaz imam nasmeh do ušes in okol :)

 

hja, oprat sm ga mogu...

 

z1000sx.jpg

 

:OK:  :kva1:  :krneki:

naj ti služi, tako kot je Dami34 :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvi letošnji km s kwakom, celih 60 se jih je nabralo, do Brezovice in po ovinkih nazaj. Slik žal ni, ker je bila nezanimiva destinacija :closedeyes:

 

Zeblo čisto nič, sonce prijetno grelo :sleep2:

 

Pasal je :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še en vtis :D  ,ker je te dni res lepo vreme se pač uedem na :scut:  in peljem, tako sem danes približno šest kilometrov od doma zagledal :eek: na cesti en res konkreten kup peska od komunalcev (vse za našo varnost) :notworthy: in pomislil, da tole pa res moram od blizu pogledat in že čez hip ali dva sem bil na tistem kupu peska :whistle:  pa vam po pravici povem, da se kolesa od :scut:  niso najbolje počutila posledično pa tudi jaz ne. :hmm:

Vam povem, da klub lepemu vremenu  si človek še enega kupa peska v miru ne more več ogledat :ras:  ,res zajebani časi :fyou:  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še en vtis :D  ,ker je te dni res lepo vreme se pač uedem na :scut:  in peljem, tako sem danes približno šest kilometrov od doma zagledal :eek: na cesti en res konkreten kup peska od komunalcev (vse za našo varnost) :notworthy: in pomislil, da tole pa res moram od blizu pogledat in že čez hip ali dva sem bil na tistem kupu peska :whistle:  pa vam po pravici povem, da se kolesa od :scut:  niso najbolje počutila posledično pa tudi jaz ne. :hmm:

Vam povem, da klub lepemu vremenu  si človek še enega kupa peska v miru ne more več ogledat :ras:  ,res zajebani časi :fyou:  :P

..... brez fotke nč ne vela ... :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je danes sodelavec opisoval včerajšnjo "furo": "Ne vem sicer, kaj točno se je zgodilo, ker sem bil prehitro na tleh.." :mellow:  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, je bilo pri polkrožnem obračanju...udaril se je v koleno, strgal je hlače, potrebuje novo ročico sklopke, eno manjšo plastiko, malo je opraskal tank za gorivo. Bilo je pri par km/h, takoj po menjavi gum.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes vtisov ne bo spljoh, burja piha :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!