Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2015


motolover

Priporočene objave

 

 jebeš tak moped ki se mu suha sklopka uščije.. pa smeško

Na zalost je hidravlicna :grim

 

najbrž se je strgala zajla od hidravlične sklopke

Ja, odtrgal lajtngo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke za nakup! Zanimivo - sreča pri tebi ter raziskovanje trga, oglasov in nova pričakovanja starega lastnika, kaj bo sedaj kupil, da bo čim prej kaj napisal v tole temo :-) :-)

Pa najbrž se bo pravilno :-) odločil...

Kakorkoli - vso srečo obema!!!

Ja, upam, da bo služil namenu - me varno, udobno in zanesljivo pripeljal v številne dosedaj nevidene kraje. Odločil sem se za motor, ki sem ga prvega pogledal po prodaji prejšnjega, a se mi je zdel predrag. Je pa res na pogled popolnoma nedotaknjen, brez znakov uporabe. Vse ostalo, tudi za podoben denar, me ni niti približno tako pritegnilo. Upam, da bo zanesljiv..in vožnja varna. Stari lastnik pa se mi zdi, da išče nekaj v drugi klasi, ne endura. Več bo pa sam povedal, če bo želel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidim, da si nabavo drugo kamero, k si reku, da ti je prejšnja umrla :lol:  :kva2:

kamera je še vedno ena in ista ;), sem zgleda dobr v tančico vse skup zavil .......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, upam, da bo služil namenu - me varno, udobno in zanesljivo pripeljal v številne dosedaj nevidene kraje. Odločil sem se za motor, ki sem ga prvega pogledal po prodaji prejšnjega, a se mi je zdel predrag. Je pa res na pogled popolnoma nedotaknjen, brez znakov uporabe. Vse ostalo, tudi za podoben denar, me ni niti približno tako pritegnilo. Upam, da bo zanesljiv..in vožnja varna. Stari lastnik pa se mi zdi, da išče nekaj v drugi klasi, ne endura. Več bo pa sam povedal, če bo želel.

veliko zadovoljnih in varnih kilometrov ti želim :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadnji 2 fotki sta mi ful dobri, izrazni, lepi kontrasti, romantični...mislm, le kako ti uspe :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadnji 2 fotki sta mi ful dobri, izrazni, lepi kontrasti, romantični...mislm, le kako ti uspe :P

 

Odkar je preko e-baya nasel tale fotoaparat, se mu redko katera fotografija ponesreci.   :smoke:

 

PS: je pa mal jeba med voznjo fotkat.. 

post-478-0-21548600-1422467942_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Nearrain
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

Vmes sem parkrat ugotovil, da mam slabo poštiman dovod goriva, torej ni šlo preko 5000 obratov, par ljudi me je čudn gledalo, jodlarski polcaji so se delal, da me ni... fajn.

 

Prava Mamutastična furca :D

 

Te ferge bi mogu enkrat dobro prečistit pa obnovit (so kiti na e-bayu) drugač ne bo nikol čist prov delal....

 

 

Drgač sem pa tud jst nadrajsal ene 70-80 Km danes po zeleni pa mičkeno pomrznjeni gorenjski...kupi peska na cesti avtomobilistom se pa tudi vidi, da že nekaj časa niso videli motoristov :) Ampak je pasal.... jutr pa mal po polhograjskem hribovju, če bom dost zgoden

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...jutr pa mal po polhograjskem hribovju, če bom dost zgoden

Prid raj v Cjele na pir.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prid raj v Cjele na pir.

 

Ej mogoč pa res...če bom dost hitr končal pokličem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dr_Jakob, sem ravno ob cesti nekaj postopal pa vluft gledal :P  in sem te videl , ko si se pripeljal mimo :whistle: , se mi je pa zdelo :hmm:  da si nekaj cincal ali naj desno v križišču za Radmirje -Kamnik,ali naj naravnost  za Logarsko dolino :naughty:  :D .Ni kaj pravi motorist B) , vožnjo :bike:  trenirat je treba :notworthy:  ,pa vreme je idealno te dni  :yea2:  žal pa meni trenutno delo ne dopušča skutiranja :angry:  ,konec tedna bo pa nikakvo za vozit :slap: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

d050.gif

Nooo, valau se pa nism, razn po snegu, zanalašč... je blo kr lušn mal po snegu skakat. :kva2:

 

nism zizhr da je z tabo vse vredi :lol1:

To tud moja prau... Sam se ne smeje zraven :blush:

 

Ej mogoč pa res...če bom dost hitr končal pokličem :)

DEJ!

 

Dr_Jakob, sem ravno ob cesti nekaj postopal pa vluft gledal :P  in sem te videl , ko si se pripeljal mimo :whistle: , se mi je pa zdelo :hmm:  da si nekaj cincal ali naj desno v križišču za Radmirje -Kamnik,ali naj naravnost  za Logarsko dolino :naughty:  :D .Ni kaj pravi motorist B) , vožnjo :bike:  trenirat je treba :notworthy:  ,pa vreme je idealno te dni  :yea2:  žal pa meni trenutno delo ne dopušča skutiranja :angry:  ,konec tedna bo pa nikakvo za vozit :slap: .

Zakuga me pa nis na čaj puvabu, gurenc?!  S šnopsom? Brez čaja, seveda... Postopal sm pa sam zato, k nism biu sigurn a bo Hongda zdržala do Krajna al ne... mal me je resno dotok goriva j.... v glavo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje si se to znašel?

bi reku da monako

Popravljeno . Popravil hajoktejn
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje si se to znašel?

Med Monakom, Cannes-u in po lokalnih cestah okoli Draguignan-a.  :smoke:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Med Monakom, Cannes-u in po lokalnih cestah okoli Draguignan-a.  :smoke:

.... mi je všeč ta relacija ... :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej pa gre :grim

 

http://youtu.be/WYC1c6MhcKI

Nimaš kej ,razburljivo sem si vse nohte pogrizu ko sem spremljal  :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!