Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2015


motolover

Priporočene objave

Ha ha, to je pa pri meni doma

 

Gams je zakon in zelo dobre bejbe ima

Res je  :P  ne vem če se tebi enako dogaja... moj motor kar sam zavije tam  :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes lepih 150,cez Trojane v Zagorje, Litija, Zuzemberk,Kocevje, Lj.,cesta suha ,ovinki levi in desni,skratka lepo.Pod Trojanami srecal matorista.Ali nisi bil ti. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem tudi sam bolj v zeleno usmerjen, samo v globalu gledano, motorist res ne naredi nikomur nič žalega. Ne podre nobenega drevesa in od hrupa motorja ne pogine nobena gozdna žival.

Kaj delajo kmetje z motorko in lovci s puško, nam je vsem znano.

Mislim da je snecer lepo povedal da kljulčna razlika je namen.

 

Če bi šel gozdar z motorko v gozd zgolj zaradi svojega užitka in da malo brenči bi sigurno drugače gledali, kot če gre delat nekaj koristnega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ceu žur tole Mamut-Hpngdanje zadnje čase.

 

Vsak dan neki šraufkamo kripo. No, počasi se je šraufkanje končalo. Hongda ma prenovljen srček, zdej pa sam gas.

 

 

Lj-Ce

 

Kratka furca, ampak ajde, domov sem prišel okrog 2:00 ponoč :D

Popravljeno . Popravil Dr_Jakob
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Otvoritvena moto-yoga je padla, tako kmalu še nobeno leto.

Vmesna postaja pred Izolo in Izola. 288km. Vidim, da je sezona odprta glede na motoriste na cesti.

Ni še ni..raje počakam marec pa naredim servis pa pol akcija...kot pa bi zdaj se vozu pa še kje po pomoti padeš ker še ni asfalt kot se šika,sol,kamenje itd,..bw..pa še sneg pravjo tako da :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni še ni..raje počakam marec pa naredim servis pa pol akcija...kot pa bi zdaj se vozu pa še kje po pomoti padeš ker še ni asfalt kot se šika,sol,kamenje itd,..bw..pa še sneg pravjo tako da :) :)

Dej ga srat no.....kako se pade po pomoti :P  :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej ga srat no.....kako se pade po pomoti :P  :D

Z motorjem tezko...je pa ze kaksna padla po pomoti.   :smoke:

 

PS:kaj pa ce pades po nesrec?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes prelep dan da ne bi izkoristil vremena za en krog z motorčkom  B) smsjam mausu, kje pozira, pravi da se lih odpravlja na Vrhniko na kofe v Mantovo :kava: ok, zbor na Tržaški, čez pol urce. Dobro da sem zjuraj dal za mašo, da je Ducati po mesecu abstinence vžgal. Ne u prvo, v tretje :lol: poberem mausa, in gasa na kofetek. Vmes sva zgrešila Keiko v avtu, ki je baje vozila cik cak pa blendala pa hupala ko naju je opazila, sam midva sva bila preveč zaposlena z vožnjo po zadnjem kolesu :D

 

Prelepih pozerskih 90 kilometrov :P

 

attachicon.gifmantova.jpg

 

matr je paslo mau gas navijat in delat wrom wrom wrooooom :OK:

huala za kufe ... ampak .. js bi še kakšno tortico zraven pojedu :jezik:

 

skratka ... prekrasno :010

 

:krneki:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni še ni..raje počakam marec pa naredim servis pa pol akcija...kot pa bi zdaj se vozu pa še kje po pomoti padeš ker še ni asfalt kot se šika,sol,kamenje itd,..bw..pa še sneg pravjo tauko da :) :)

Na obali ni peska niti soli. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skregan z usemi k se vozte!! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!