Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2015


motolover

Priporočene objave

Jaz sem še vedno brez motorja..ampak sem včeraj naredil 3km z motorjem, ki sem ga šel gledat. R1200GS letnik 2009..izredno kratko, ampak zelooooo sladko. Kupil ga pa ne bom, motor je tehnično vrhunski, dobro opremljen, ampak določeni deli kažejo več obrabe, kot sem pripravljen sprejet, sploh za takšen denar.. Kakorkoli že..NUJNO rabim nov moped. :-)

 

...imam enga za tebe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...imam enga za tebe...

jst tut :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..... a si prepričan, da si psihično dovolj močan, da bi si bimerja privoščil ??? :) :) :)

Saj vem, da je tu na forumu BMW občutljiva tema..bom previdno iskren..Je res super motor..ampak samo motor. Ravno tako kot Honda, Triumph, Suzuki.. Pred pol leta sem vozil RTja, ki se mi je zdel dolgočasna žalost. GS me je navdušil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahaha  .... "tu na forumu BMW občutljiva tema" je reku . . .   :lol1:

 

BTW: motor letnik 2009 ...  ce nima znakov obrabe, je nekaj zelo narobe...al z motorjem, al pa z lastnikom 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne smejat, hudi boji glede teh motorjev (in lastnikov) se krešejo po vseh temah. :-)

Eh stvar je v tem, zagledal sem se v Tigerja XC in najbrž me nič drugega ne more prepričat..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaj nekdo drug pravi, je meni postranskega pomena. Konec koncev vozim opla. :-D Važen je nasmešek, ko prideš v opremi v garažo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....

 

Pojemo ko termiti in jo čez Podgrad pičimo na Kozino in proti Črnemu Kalu kjer smo se čudili saj ni bilo nikjer nobenega,tud Mausa ni blo  :cry:

......

lp  :kmet:

 

prou sekiru si se zame in souze souzil, da ti je za vrat tekl :lol1:

 

sj še mau pa bom js tut šu pelapela :ras:

 

:krneki:

 

letos že cca 50 km ... ftisov ni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prou sekiru si se zame in souze souzil, da ti je za vrat tekl :lol1:

 

sj še mau pa bom js tut šu pelapela :ras:

 

:krneki:

 

letos že cca 50 km ... ftisov ni

Ja točn tok je blo,sam za vrat mi pa ni tekl ker ne škilm ko Mariborski župan  :grrr

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

shit. na zadnjih treh straneh te podteme so 4 slike oz. 2 posti, ki dejansko predstavljajo vtis iz voženj.

in koliko od teh je tvojih? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta dih...

Slike pa delaš res lepe, pa tudi tematsko so mi všeč. Velikokrat prav čakam kdaj boš spet kaj objavil. če boš kdaj delal kakšno razstavo slik mi sporoči!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@DAMI34

 

ni mi všeč spljoh!  :ras:

Popravljeno . Popravil mladench
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poslovilni fočk z mojo lubico :feeling " suze na očima"

 

 

če se ne motim je mlajša in živahnejša v prihajanju  :whistle:  :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@DAMI34

 

ni mi všeč spljoh!  :ras:

sori, čist mau si zamudu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dveurni trail riding z alpinisticnimi vlozki, udarjenim kolenom, polomljeno zascitno plastiko od hladilnika in nadvse prijetno supar-dupar utrujenostjo. . .  :smoke:

Slike so mi res všeč, vsebina tudi...ampak...tukaj ne morem stisniti všečka, ker sem mnenja, da motor v naravo ne paše. Na makadamske ceste ja, takole..po "kao nedotaknjeni "naravi pa pač ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slike so mi res všeč, vsebina tudi...ampak...tukaj ne morem stisniti všečka, ker sem mnenja, da motor v naravo ne paše. Na makadamske ceste ja, takole..po "kao nedotaknjeni "naravi pa pač ne.

Sem tudi sam bolj v zeleno usmerjen, samo v globalu gledano, motorist res ne naredi nikomur nič žalega. Ne podre nobenega drevesa in od hrupa motorja ne pogine nobena gozdna žival.

Kaj delajo kmetje z motorko in lovci s puško, nam je vsem znano.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slike so mi res všeč, vsebina tudi...ampak...tukaj ne morem stisniti všečka, ker sem mnenja, da motor v naravo ne paše. Na makadamske ceste ja, takole..po "kao nedotaknjeni "naravi pa pač ne.

 

Pesci in pohodniki so na Smarno goro naredili v zadnjih letih jebeno avtocesto ! ... Tudi traktor za vleko dreves ne naredi take skode kot tile nasi mestni snobovski naravovarstveniki.  Samo se nobenga nisem videl z zagco in skerco, da bi lastnikom gozdov pomagal pocistiti skodo od zledu.  Imajo pa mnenje, tako kot ti.  :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z NX650, Posavci napadamo :OK:

 

Gremo na Štjersko, gledat kaj delajo, gledat kaj delajo, ljubice tri :boobies:

 

skuterskih skoraj 200km :grim

Ha ha, to je pa pri meni doma

 

Gams je zakon in zelo dobre bejbe ima

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!