Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2015


motolover

Priporočene objave

...2 ure sivisu na ugraj pa čaku vlak???? :eek:

nism, vmes sem še bil na OMW pa počk na Kalu :P

...bolj prijetno k na kawi se vozt... :)

kawow sm se tut jaaa :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to si ti, dami?

poleg voznje me je pa muska neverjetno navdusla!

moj prvi live koncert 26.10.1984 u šentvidu, pa se stepl smo se:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poleg voznje me je pa muska neverjetno navdusla!

moj prvi live koncert 26.10.1984 u šentvidu, pa se stepl smo se:)

 Hmal boš lahko gledu posnetke iz tistega obdobja. MG pripravlja velko razstavo o nsk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to si ti, dami?

poleg voznje me je pa muska neverjetno navdusla!

moj prvi live koncert 26.10.1984 u šentvidu, pa se stepl smo se:)

haha...dobri spomini.

Ne, snemal je Celma, na kalu pa se drajsamo Maus, Jaz, Pik1, pa še edn, pa Miki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal gibljivga, sploh od 45sekunde dalje :P

 

Tegale strica z prikolco sem pa jaz srečal 26. decembra lani na kačjih ridah ravno ko je prikolco postavil pokonci. Sem se ga tok ustrašu da sm skor na bankino zapeljal.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je ful dobr, da te take stvari prestrasjo na cesti.... :whistle:

mene edin kamijonska prikolca postrani prestraši...na fulll :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V vednost, če se slučajno sreča s kakšnim šerifom, pa le-ta ne pije kave. 

 

45. člen

(hitrost vožnje)

...

(9) Z globo 300 eurov se kaznuje za prekršek voznik motornega vozila, ki izpušča krmilo ali vozi enosledno vozilo po enem ali dvosledno vozilo po dveh kolesih. Vozniku motornega vozila se izreče tudi 3 kazenske točke.

...

 

Ker pa vem, da boste rekli, da gre za motorno kolo, pa še nekaj pomenov izrazov.

 

3. člen

(pomen izrazov)

(1) Posamezni izrazi, uporabljeni v tem zakonu, imajo naslednji pomen:

...

6.a »dvosledno vozilo« je vozilo, katerega sled je širša od 50 cm;

6.b »enosledno vozilo« je vozilo, katerega sled ni širša od 50 cm;

...

(2) Drugi izrazi o vozilih, voznikih, učiteljih vožnje, spremljevalcih, otrocih, mladoletnikih, cestah, delih ali vrstah cest imajo v tem zakonu enak pomen, kot ga določajo predpisi o motornih vozilih, voznikih, postopku o prekršku, javnih cestah, ter prevozih v cestnem prometu in meroslovju.

 

3. člen

(pomen izrazov)

(1) Izrazi, uporabljeni v tem zakonu, pomenijo:

...

15. »motorno kolo« je motorno vozilo z dvema kolesoma s stranskim priklopnikom ali brez njega, pri katerem delovna prostornina motorja z notranjim zgorevanjem presega 50 ccm ali pri katerem konstrukcijsko določena hitrost presega 45 km/h;

...

17. »motorno vozilo« je vozilo, namenjeno vožnji po cesti z močjo lastnega motorja, razen tirnih vozil in koles s pomožnim motorjem;

...

(2) Drugi izrazi, uporabljeni v tem zakonu, imajo enak pomen, kot ga določajo drugi predpisi o cestnem prometu, predpisi o splošni varnosti proizvodov, predpisi Evropske unije ali mednarodne pogodbe.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal gibljivga, sploh od 45sekunde dalje :P

 

 

:O

 

Se ne zavedate, da je mrzu asfalt :angry:

 

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lušna Guc popoldanska furca po Stajerski in Bizeljskem, pjača z vajencema, test Dučeja v temi na neznani cesti in hitra pot domov
.. dbestično, se bi lahko reklo.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:O

 

Se ne zavedate, da je mrzu asfalt :angry:

 

:krneki:

 

Eni ga že kar terajo. V četrtek ali petek sem pri Vikiju spoznal dva simpatična Srba, ki živita v Trstu in skupaj smo šli do Kozine. No, tadva sta mi pokazala, kako se tišči z mrzlimi gumami (sta prej posedala na pijači) po mrzlem asfaltu. Eden je rekel: "ja volim da vozim žestoko." 

A ja, pa za Mausa sta me vprašala, če poznam. Po njunem pripovedovanju, se mi zdi, da jima je ravno on dal navdih za dirkanje. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V vednost, če se slučajno sreča s kakšnim šerifom, pa le-ta ne pije kave. 

 

45. člen

(hitrost vožnje)

...

(9) Z globo 300 eurov se kaznuje za prekršek voznik motornega vozila, ki izpušča krmilo ali vozi enosledno vozilo po enem ali dvosledno vozilo po dveh kolesih. Vozniku motornega vozila se izreče tudi 3 kazenske točke.

...

 

Ker pa vem, da boste rekli, da gre za motorno kolo, pa še nekaj pomenov izrazov.

 

3. člen

(pomen izrazov)

(1) Posamezni izrazi, uporabljeni v tem zakonu, imajo naslednji pomen:

...

6.a »dvosledno vozilo« je vozilo, katerega sled je širša od 50 cm;

6.b »enosledno vozilo« je vozilo, katerega sled ni širša od 50 cm;

...

(2) Drugi izrazi o vozilih, voznikih, učiteljih vožnje, spremljevalcih, otrocih, mladoletnikih, cestah, delih ali vrstah cest imajo v tem zakonu enak pomen, kot ga določajo predpisi o motornih vozilih, voznikih, postopku o prekršku, javnih cestah, ter prevozih v cestnem prometu in meroslovju.

 

3. člen

(pomen izrazov)

(1) Izrazi, uporabljeni v tem zakonu, pomenijo:

...

15. »motorno kolo« je motorno vozilo z dvema kolesoma s stranskim priklopnikom ali brez njega, pri katerem delovna prostornina motorja z notranjim zgorevanjem presega 50 ccm ali pri katerem konstrukcijsko določena hitrost presega 45 km/h;

...

17. »motorno vozilo« je vozilo, namenjeno vožnji po cesti z močjo lastnega motorja, razen tirnih vozil in koles s pomožnim motorjem;

...

(2) Drugi izrazi, uporabljeni v tem zakonu, imajo enak pomen, kot ga določajo drugi predpisi o cestnem prometu, predpisi o splošni varnosti proizvodov, predpisi Evropske unije ali mednarodne pogodbe.

dj skočva sem: bom tule nadaljeval nabijanje.... http://www.motosvet.com/tabla/topic/27607-cestno-%C4%8Drno-sivo-nabijanje/page-312#entry2153389

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem keri so ja ... res so simpatični ... pa še ene skupne prijatelje imamo iz Srbije ... to da voli žestoko voziti ... je zelo relativno ..

hahaha .. da sm komu navdih za dirkanje ... malo smešno .. jaz sploh ne vozim hitro .. sem pa ke kakšen ovinek .. ostalo pa vse v mejah normale

 

vtisi ta vikend ... fantastični .. malo mrzli, ampak je res pasalo se malo motorirat in odklopit od vseh skrbi in vsakdanjega življenja

 

:krneki:

Saj poznaš brate Balkance, radi se pohvalijo..

 

Danes ob 13h na hitro do Vikija, tam spil eno kavo in do 16h sem bil že doma pri družinskih obveznostih. Je bilo treba izkoristiti takšno krasno vreme.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj poznaš brate Balkance, radi se pohvalijo..

 

Danes ob 13h na hitro do Vikija, tam spil eno kavo in do 16h sem bil že doma pri družinskih obveznostih. Je bilo treba izkoristiti takšno krasno vreme.

:kva2: Danes ob 13h na hitro do Vikija, tam spil eno kavo in do 15.30 h sem bil že doma pri družinskih obveznostih. Je bilo treba izkoristiti takšno krasno vreme.

 

res brez heca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!