Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2015


motolover

Priporočene objave

Kmet

 

A si ga mogu že na servis pelat? Kaj je pa odletelo stran? :grim

Vse originalno  :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vtisi kot na sliki, sicer pa kljub soncu mrzlo.

 

Bravo vsaj eden je povedal po pravici: mrzlo je. Drugi sicer vsi pišejo o rahli sapici, pa malo frišno je, pa take ... če je kljub soncu manj kot 10 st.C ja pač mraz (vsaj za mene in moje kosti) in dokler bo tako se dalj kot do avtopralnice ne mislim peljat. Vsem drugim pa srečne prve kilometre v novi sezoni.

Popravljeno . Popravil Fazer03
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Scarlett" .... Skoz pa tud nam na Kalu visela ....

... ja, sam luštn pa je ... :)

... priznej ... :) :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes prva letošnja "vožnjica" , sam , da mu mal kolese in verigo pretegnem.

Akumulator je celo zimo zcržal v hladni garaži.Po treh mesecih motor normalno vžgal.

Relacija Celje-Trojane-Celje. 75 km . Kot sem rekel "vožnjica".11025173_837778762926247_815384153384379

Imaš pa krasen motor. Eden redkih motorjev, ki mi je tudi v modri barvi všeč. Lepo čuvaj Yamaho še naprej.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni problem 10 stopinj... problem je kadar piha močna zoprna mrzla burja ki ti na mestu motor podere...pol je res zoprno vozit da je joj...če je pa mirno pa sonce nabija in je v senci 10+... ma majka ti rečem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 pa ima na svoji strani vodno pojstlo na 31°C naštimano, .... Ja in ko bo v mojih letih bo rabila pojstlo na 60 st.C ali pa bolj vročega dedca

 

problem zime zame je v šodru in soli na cesti in ne v mrazu :smoke: , seveda, oprema mora bit prava :grim   ... Drži kot pribito.

Ja poglej sva se tudi že Mi2 peljala v hladu ... ampak ko zjutraj odrineš gre s temperaturo vedno na višje, pa tudi prelazi so zgodba zase: spodaj toplo da ne rečem vroče, privijugaš na vrh je prijetnih 10 ali 15 st.C in se malo osvežiš, pa potem v dolino zopet na toploto ... Trenutno pa me ne gane, da speljem od doma ko je +9, ko se pa zvečer vrnem je pa samo še +5 ali še manj.  

Ti dam še primer: Arabba julija leta 2009: v vasi zjutraj pravi mraz, 700 m višje po zajtrku pa že "prijetnih" 10 st.C.

post-1569-0-25302400-1425941128.jpg

post-1569-0-94069400-1425941142.jpg

post-1569-0-24912600-1425941154.jpg

post-1569-0-79209600-1425941186_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Fazer03
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej se obleces. Jst sm mela v nedeljo 7 plasti na sebi, ko sem tud tak zmrznjen tip cloveka. Se dobr, da sm dala par kg dol, da sm spravla vse tiste cunje pod kombinezon..

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... ampak salo ti je pa naravna zaščita.... vsak cm špehka pomeni en pulover manj...  :D

 

:P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... ampak salo ti je pa naravna zaščita.... vsak cm špehka pomeni en pulover manj...  :D

 

:P

Tib uhka z mano drzu... Kmet2, za usesa ga dej..
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tib uhka z mano drzu... Kmet2, za usesa ga dej..

Ne pomaga ,eni so trdobučni  :P  :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej se obleces. Jst sm mela v nedeljo 7 plasti na sebi, ko sem tud tak zmrznjen tip cloveka. Se dobr, da sm dala par kg dol, da sm spravla vse tiste cunje pod kombinezon..

Mislim....to ti je ziher tvoj predlagal predno si se odpeljala na enega na "brzake :l_01: ".

Bi se pa ob slačenju počutil kot Krištof Kolumb.Vsak sloj kot nov kontinent. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes štart iz Podskrajnika , ko je kolega naredu tehničnega pol pa do Godoviča tankat nato preko Črnega vrha v Ajdovščino preko Omv Postojna na kavico, ride in domov.

V Ajdovščini je kazal termometer 17 stopin

Lp,n

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...evo... moj današnji vtis... 

 

:D

attachicon.gifIMG_3146.JPG

attachicon.gifIMG_3148.JPG

attachicon.gifIMG_3149.JPG

attachicon.gifIMG_3151.JPG

 

...iz garaže na porivaje na dvorišče....   :D

 

ahhahahaaa

 

...ampak vtis pa je.. 

 

Kaj je treba že travo pokosit, da si toto kosilnico na plano potegnil? :kva1:

Kako se pa zalaufa to čudo? Na potezno vrvico kot moj Briggs&Stratton travožder? :lol1:  

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...evo... moj današnji vtis... 

 

:D

attachicon.gifIMG_3146.JPG

attachicon.gifIMG_3148.JPG

attachicon.gifIMG_3149.JPG

attachicon.gifIMG_3151.JPG

 

...iz garaže na porivaje na dvorišče....   :D

 

ahhahahaaa

 

...ampak vtis pa je.. 

Vidim da si se celo od prve slike do vn iz graže celo obleku in preobu.  :kva2:  :OK:  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim da si se celo od prve slike do vn iz graže celo obleku in preobu.  :kva2:  :OK:  

Ja, pa prva guma se je tudi čudežno sama napumpala od prve slike do zadnje :blink: .....upam da si je po tem vtisu privoščil vsaj en pravi pir  :beer1:, če si že pravega motorja ne more :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, pa prva guma se je tudi čudežno sama napumpala od prve slike do zadnje :blink: .....upam da si je po tem vtisu privoščil vsaj en pravi pir  :beer1:, če si že pravega motorja ne more :grim

 

po moje ja,ker je nekam veselo nasmejan... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz servisa v garažo,neprecenljivih 20km  :kva1: ...koleno se je smejalo  :grim

11034280_1549923748600494_91415363772664

 

 

Kmet

 

A si ga mogu že na servis pelat? Kaj je pa odletelo stran? :grim

 

Stvar je redno vzdrževana kot pravi servisna knjiga. Nič novega. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!