Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2015


motolover

Priporočene objave

jp, vsak dan, sam si urnik lahko prilagodim, dns sm od 5 zjutraj že dobavljal, da sem ob 12 uri bil doma. Prej kot delo nardim prej sm doma. :D So minili časi ko sem tudi po 12 ur delal za firmo. Lastniki so na moj račun bogateli, jaz pa garal za promet. E nema toga više :P

 DAMI34  Špica potem tako   :OK:         Jaz sem pa misliu,da delaš že za Kawasaki testne...  :)

Popravljeno . Popravil DXR16
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 DAMI34  Špica potem tako   :OK:         Jaz sem pa misliu,da delaš že za Kawasaki testne...  :)

za njih bi delal tut zastonj :D sam benz naj plačajo :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za njih bi delal tut zastonj :D sam benz naj plačajo :P

Pa gume, potrošni material ( ketne,keten sprey ) , servise, cestnine, mostnine, tunelnine ....., še dnevnice, pol smo pa zmagal.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa gume, potrošni material ( ketne,keten sprey ) , servise, cestnine, mostnine, tunelnine ....., še dnevnice, pol smo pa zmagal.

to maš ti, js sm bolj skromn ( v začetku) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vtis iz današnje vožnje: Gorenjska polna motorjev, v Morostlandu pa nobenega. Kaj vas zebka?

Morostarji se ne vozijo po mestu, ampak gremo na odprto, zadihati. V mestu boš videl le kakega najstnika na Ciaotu.

Kje si bil 1.1. na otvoritvi sezone v Celju?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morostarji se ne vozijo po mestu, ampak gremo na odprto, zadihati. V mestu boš videl le kakega najstnika na Ciaotu.

Kje si bil 1.1. na otvoritvi sezone v Celju?

 

Na šihtu, jebiga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

notranc, mislim da teb ne bo treba več u trgovino hodit, boš dobil prepoved nabave- ti tvoji makaroni so ful predragi tud če so v akciji. 1 vrečka makaronov + poln tank bencina.

 

A sm te prehitu v Postojni ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

notranc, mislim da teb ne bo treba več u trgovino hodit, boš dobil prepoved nabave- ti tvoji makaroni so ful predragi tud če so v akciji. 1 vrečka makaronov + poln tank bencina.

 

A sm te prehitu v Postojni ?

Ja pri letališču si šel mimo nas

Lp,n

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!