Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2015


motolover

Priporočene objave

nea verjamem, ker nea :photo:

Ne mormo bit usi fotografi :) danes je bila Bela Krajina čist preveč lepa da bi zgubljal cajt s slikanjem. Sm se raj vozuuuu :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ekola popoldanskih 185km. Naredil sledeči krog:

Bloško jezero

attachicon.gif2015-03-21 12.32.14.jpg

Babno polje na kufe, cesta do sem pa ne samo pometena ampak posesana

attachicon.gif2015-03-21 13.00.33.jpg

Že čez mejo proti Crni lug

attachicon.gif2015-03-21 13.40.16.jpg

A ga vidite

attachicon.gif2015-03-21 14.02.07.jpg

Pa še po najboljši burek v Delnice

attachicon.gif2015-03-21 14.29.42.jpg

 

Pa sem osvojil letos tud Delnice

A imaš ti belo čelado? Če si se vračal preko Dvora, sva se srečala :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pol si ti biu tist slovenc, k je na kasi hotu nekej cenkat? he he :grrr. Je bla od tujcev sm neka honda z mb tablcam, dva hrvata pa js :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Regionalna cesta Ivančna Gorica - Semič

 

Partizanka je od Soteske do Črnomlja...Ivančna nima tu veze :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Partizanka je od Soteske do Črnomlja...Ivančna nima tu veze :P

 

aaaaa sm vedu, da se bo en pikolovc najdu :P res nima Ivančna tle veze in je partizanka zamo del regionalke... pač, od kar pomnim, ko so me v mladih letih vozil dol, so rekli al gremo po partizanki al čez gorjance in tako ti ostane... Oprosti  :closedeyes:  :D

Popravljeno . Popravil mladench
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pol si ti biu tist slovenc, k je na kasi hotu nekej cenkat? he he :grrr. Je bla od tujcev sm neka honda z mb tablcam, dva hrvata pa js :).

 

Po 16. uri sva bla tam s kolegom. Hrvata sta bila še tam (VŽ registracija).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol pa nista bla taprava ..... jaz sem od tam krenu 14:10

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom moral eno rampo postaviti pa cestnino pobirati, ko ste danes vsi navalili v naše kraje....denar bo šel pa za tunel pod Gorjanci, ki smo ga začeli na roke kopati na gregorjevo :grim

 

Skratka, napočil je čas, da tudi Skalaprava napopa eno letošnjo slikico:

attachicon.gifIMG_3776.JPG

 

Slika je iz Starega loga med Dvorom in Kočevjem in ravno ko je ta selfi nastajal, je mimo pripeljal nekdo na novi Yamahi R1 modre barve  :OK: (A si bil ti?)

 

Za kaj več pa ni bilo časa, sem se raje vozil! Prvo sem šel iz Semiča preko Dvora in Kočevja do Petrine (notranjc, mi smo se srečali na ovinku pri bivši gostilni Grof), obrat in nazaj do Dvora, levo skok do Ivančne gorice, lulanje in nazaj v deželo belih brez - po "Partizanki", kot je že lepo povedal mladench :grim

 

Kmet, če bi vedel, da pri Madroniču postrvi papaš, bi v Fari odvil desno in šel ob Kolpi nazaj!

 

Na koncu je danes za mano lepih, sončnih in malo vetrovnih 232km. Vse ki sem vas srečal sem uspel tudi pozdraviti :yea1:

 

Če potegnem suma sumarum:

Sezono sem sramežljivo začel šele v nedeljo s prvimi 144km, danes pa je skupni zbir v 2015 narasel na znosnih 630km. Torej na cesti pozor - the Skalaprava is back on the road  :kva1: 

 

Lp.

Živjo,

ja se mi je zdel da si bil ti.

Lp,n

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem te videl v lujzu :)

 

Se je pa nabavilo zaradi globalnih sprememb. 

 

wp20150321010.jpg

 

Imamo iste že ene tri leta in sem jih vedno vozil seboj v kovčku. Res zavzamejo malo prostora in za krajše vožnje po dežju so dobre, ne rečem, za dolge pa mi niso preveč pri srcu. Težko sem jih navlekel tudi na tanke letne rokavice kaj šele kaj drugega. Potem pa ko jih končno uspeš navleči gor (če so usnjene rokavice že mokre, še toliko težje), postanejo prsti in dlan precej toga, tako da ni najboljšega občutka na ročicah (imel kar nekaj voženj v dežju z njimi). Zaradi tega sem nabavil letos ene GoreTex rokavice, te gumijaste pa gredo sopotnici. Na njene tanke rokavice gre ta prevleka z lahkoto gor pa itak zadaj ne rabiš ravno občutka v rokavicah :grim  

Jaz sem svoje kupil v KMC za nekih 8-10€, so pa od firme IXS.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Corsica / Corte-Ajaccio

 

Ce se gre kdo danes tja preganjat...samo v vednost . . .oblacno, mrzlo, spolzko in v visjih legah sneg in led  :smoke:

 

post-478-0-93035800-1427007267_thumb.jpg

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Corsica / Corte-Ajaccio

 

Ce se gre kdo danes tja preganjat...samo v vednost . . .oblacno, mrzlo, spolzko in v visjih legah sneg in led  :smoke:

 

attachicon.gifCorsica.jpg

 

 

Sicer mal :topic:, ampak a to si Šmarno goro slikal?    :rolleyes: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer mal :topic:, ampak a to si Šmarno goro slikal?    :rolleyes:

 

Jup . . .una voda udspodi je pa Koseski bajer   :smoke:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom moral eno rampo postaviti pa cestnino pobirati, ko ste danes vsi navalili v naše kraje....denar bo šel pa za tunel pod Gorjanci, ki smo ga začeli na roke kopati na gregorjevo :grim

Pomoje se pol pa noben ne bo hotel več vozit po Beli Krajini če bo tunel pod gorjanci. Meni bi bilo bolj všeč da se obstoječa cesta popravi ;) so čist lepi ovinki sam na trenutke je bolj bogi asvalt :) Popravljeno . Popravil deyo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Corsica / Corte-Ajaccio

 

Ce se gre kdo danes tja preganjat...samo v vednost . . .oblacno, mrzlo, spolzko in v visjih legah sneg in led  :smoke:

 

attachicon.gifCorsica.jpg

 

Lepo, samo omenjena kraja pa nista na fotki :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta teden sva bila vsak dan skupaj...in si vse deliva...

Če si ti zadovoljen z vodo, je čist OK, ampak verjem, pr'jatu ti bo velik bolj hvaležen, če mu boš prvošil kakšen Motorexov napitek :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta teden sva bila vsak dan skupaj...in si vse deliva...

Pr Vikiju nista ravno delila ,si revčka pustu žejnega in lačnega pod drevesom  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje se pol pa noben ne bo hotel več vozit po Beli Krajini če bo tunel pod gorjanci. Meni bi bilo bolj všeč da se obstoječa cesta popravi ;) so čist lepi ovinki sam na trenutke je bolj bogi asvalt :)

 

Nam bi bilo najbolj všeč "oba troje"....tunel, avtocesta skozi in popravljena partizanka. Potem bi bili na slednji motoristi skorajda sami :OK: ....samo glede na to, kako se zadeve premikajo, bo verjetno prej ženska postala papež :angryrant2:

Popravljeno . Popravil skalaprava
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A imaš ti belo čelado? Če si se vračal preko Dvora, sva se srečala :yea1:

 

Mam ja belo, ampak nisem bil jaz.

Drugič napadem belo krajno po Partizanki-Črnomrlj-Livold, zdej je bila itak taka gužva da so baje cestnino pobiral. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!