Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2015


motolover

Priporočene objave

 

 

11072723_1558060864453449_22740829715015

 

 

 

 

 

sm se odloču, od zdj naprej bom kar tole frizuro nosil :D

Sj mi prodaš metlo, ane?

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm se odloču, od zdj naprej bom kar tole frizuro nosil :D

Sj mi prodaš metlo, ane?

Daril se ne prodaja  :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če poznaš koga s "hruško", naj strese gor kubik betona in en stožec na vrh. Pa bo za en čas zrihtano.

Se bodo verjetno hitreje lotili popravljat, ko bo pol metra debel hrib betona ležal na cesti in blokiral promet :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pičku matrnu!! že najmanj 5x sem pisal lani tu na motosvetu glede drugega desnega ovinka ko se gre iz Lašč proti Kočevju. Prokleta država in cestarji, vsake 14 dni fuknejo not hladen asfalt, k ga čez par ur ni več tam kjer bi mogu bit...luknja je vsak mesec večja! Enkrat že zapeljal notri z avtom. 

Jebem jim mater, zdej sem pa čist razpičkan..mahh...Je kdo prijavil kam? Se bojim, da bom na občini priletel na gluha ušesa, glede na to, da je to državna cesta....

Ti povem najlažji in preprostejši način ki bi ti ga svetoval g. policaj........................neprilagojena hitrost,se pravi da bi moral it pred ovinkom dol z motorja,pogledat če je vozna podlaga in potem čez.  Drugače se lahko vsepovsod kjer so nepregledni ovinki vozimo 30kmh to je to .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti povem najlažji in preprostejši način ki bi ti ga svetoval g. policaj........................neprilagojena hitrost,se pravi da bi moral it pred ovinkom dol z motorja,pogledat če je vozna podlaga in potem čez.  Drugače se lahko vsepovsod kjer so nepregledni ovinki vozimo 30kmh to je to .

 

Ma dej, glih včeraj sem se peljal nazaj domov, nazadnje ko sem zapeljal notri sem si za vedno zapomnil luknjo...ampak je sedaj dosti bolj resna zadeva. Luknja je v idealni liniji. Praktično že tako velika luknja, da enostavno ni časa, niti prostora, da bi se ji konkretno odmaknil.

Pa še te jebene rovte, k do Gorenja sploh ni signala...Naj se komu kaj resnega zgodi...če že feltne pokriviš je preveč, kaj da si kdo kosti polomi...jaz bi prej tej luknji rekel naklepni umor. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

H. J

Preveri katero podjetje ima koncasijo za vzdrzevanje tistega odseka drzavne ceste. Tam imajo dolocene terenske oglednike z nalogo da sanirajo ali zavarujejo nevarne predele. Za moj konec sem prisel do imena in GSM ja...pa sem mu zaradi podobne luknje jebal mater. Luknja je bila kak dan kasneje res sanirana dvomim pa da je moje obcevanje kaj pomagalo. Imas pa kontaktno stevilko tudi na Direkciji za ceste.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

H. J

Preveri katero podjetje ima koncasijo za vzdrzevanje tistega odseka drzavne ceste. Tam imajo dolocene terenske oglednike z nalogo da sanirajo ali zavarujejo nevarne predele. Za moj konec sem prisel do imena in GSM ja...pa sem mu zaradi podobne luknje jebal mater. Luknja je bila kak dan kasneje res sanirana dvomim pa da je moje obcevanje kaj pomagalo. Imas pa kontaktno stevilko tudi na Direkciji za ceste.

 

CGP Dvor... ampak kot vemo vsi CGP.ju škripa, varčujejo in čez mesce lezejo samo tako, da preživijo, verjetno šparajo kjer lahko. Poleg tega, mi je uslužbenec CGP.ja rekel, da dobivajo vedno manj državnega denarja, ki je namenjen vzdrževanju cest.

 

Se opravičujem za politiziranje v temi, ki ni temu primerna. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta luknja je tam res že lep čas. Kot je že HJ dejal, na vsake toliko vržejo noter malo hladnega asfalta in je zadeva za njih sanirana! Tudi sam že zapeljal z avtom direta skozi in jim še pol ure po tistem jebal mater. Sedaj ko se vozim zjutraj z motorjem, se pred ovinkom vedno spomnim, da ne zapeljem po idelani liniji - upam da se kdaj ne spozabim :ninja:

Tudi danes zjutraj, ko sem šel tam mimo, je bil ta krater še globlji se mi zdi. Največja ironija je pa ta, da ima cestno podjetje Novo mesto svojo bazo le kakšna dva kilometra nižje ob cesti!

No, važno da mi v železnice vlagamo....kdo pa še uporablja ceste!  :BUA:

Popravljeno . Popravil skalaprava
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi se šel prijavne igrce a je bila zadnja guma pod uradno, birokratsko, mejo legalnosti.

De facto pa je še povsem v redu delala, je pa bila v planu menjava že takoj v ponedeljek.

Bi si nakopal sam še dodatne stroške.

 

Višek moto opreme je ta lušna kelnerca spravla varno jz pa pot pod noge in

za krajši čas v gmajno potem pa ležečki na sonce "hvatat braun boju", dokler ni zazvonu tel. iz kombija.

... Adventure isnt' always fun when it's happening. Maš pa zgodbo za zanamce, sam mal jo napihni :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj asistence nimaš pri zavarovanju?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi se šel prijavne igrce a je bila zadnja guma pod uradno, birokratsko, mejo legalnosti.

De facto pa je še povsem v redu delala, je pa bila v planu menjava že takoj v ponedeljek.

Bi si nakopal sam še dodatne stroške.

 

Luknja je dejansko na idealni liniji in v pretežno nepreglednem ovinku.

Nism se je ustrašu vendar nisem hotel sunkovito umik v levo, ker je bil občutek,

da če bi se pojavu avto nasproti (ni ga bilo) bi šlo vanj. 

Guma je spustila na srečo dovolj počasi, da sem uspel izpeljat manever zaviranja,

pri ustavljanju je pa že nosilo zadnji konec levo/desno. Ustavil sem se povsem na levem robu vozišča.

 

Problem je v tem, da je to ta prva luknja in brez opozorila, da jo je pričakovat.

Krajši čas pa je bil prikrita s strani pred menoj vozečega Kmet-a.

 

Kmetovo in Deyo-tovo pomoč sem zavrnil češ, če sem že sebi pokvaril nedeljo

zakaj bi jo še preostalim. Se bom že znašel.

Odvlekel sem se v prvi do gostilne, precej sitna vožnja s prazno gumo,

zadek prestavlja nekontrolirano levo/desno, občasno ga je odneslo

za ca 20/25 stopinj kot da sem zapeljal na led/olje.

 

Glede reševanja je bilo pa tako.

Ni mi pomagal Motolover, ker je pred nekaj dnevi prodal kombi.

Pome je prišel član MK Aprilia (in simpatizerjev) s kombijem.

 

Ker je bila nedelja avtobusa mimo Lešč ni mimo!. Nisem niti pričakoval.

Je bilo slišat motoriste, dan je bil za motoriranje primeren,

motoristi si med seboj nesebično pomagamo in se bo že našel nekdo,

ki bo šel v moji smeri in me zapeljal do Dvora, Ivančne ali celo Lj.

 

Motoristi so tisti čas (ca 11 11:30) poniknili, tisti po kosilu pa še krenili niso.

Sem šel na malco v gostilno in med čakanjem na lignje prečekiral

avtobusni vozni red na relaciji NM Lj. Čas je pomagala krajšat prav simpatična mlada kelnerca.

 

En sam avtobus vozi v nedeljo skozi Dvor in to šele ob ca 17-ih.

 

Poslovnega kolega iz Ivančne ni blo dobit na tel.

 

Potem pa mi je kapnilo, da kolega motorist, ki ima kombi, da se mu ni dalo z ženo do Vinodolca.

Ga dobim na tel. iz prve. Kaj delaš? Nč je bil odgovor.

Rešitev je bla na dlani.

 

Višek moto opreme je ta lušna kelnerca spravla varno jz pa pot pod noge in

za krajši čas v gmajno potem pa ležečki na sonce "hvatat braun boju", dokler ni zazvonu tel. iz kombija.

 

Komot lahko daš zahtevek na upravljalca ceste... pa račun za platišče poleg

 

Saj ta luknja ni "od včeraj"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj asistence nimaš pri zavarovanju?

 

Ja, ti k' woziš Kawo tko razmišljaš :D

Popravljeno . Popravil Whiskey
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komot lahko daš zahtevek na upravljalca ceste... pa račun za platišče poleg

 

Saj ta luknja ni "od včeraj"

 

Upravljalec cestišča nima niti za burek, kaj šele da bi kaj zaflikal. Še mal pa bomo mel mi motoristi enosmerni promet :smoke: Učeri popoldne je že bla veselica od odcepa za Osp do Kozine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem pa naj "borut" cesto zapre

Tako ne more biti

 

Kaga bo pa pol s provido lovil  :hmm:

Popravljeno . Popravil Whiskey
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!