Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2015


motolover

Priporočene objave

Pr Vikiju nista ravno delila ,si revčka pustu žejnega in lačnega pod drevesom  :P

Ma ja, maš prav...ampak pira mu ne dam...ima že 'navadnih' pik preveč :oops:  

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

aaaaa sm vedu, da se bo en pikolovc najdu  :P res nima Ivančna tle veze in je partizanka zamo del regionalke... pač, od kar pomnim, ko so me v mladih letih vozil dol, so rekli al gremo po partizanki al čez gorjance in tako ti ostane... Oprosti   :closedeyes:   :D

Pol si že priznal, zato ti je tudi pol opravičenega, za ostalo polovico boš mogu pa za kafe dat! :P
Sej drgač tudi sam nisem nikoli vedel zakaj se gre, sedaj pa 7 let aktivno hodim v belokranjske konce in se malo bolj razumem na te zadeve :P
 

Pomoje se pol pa noben ne bo hotel več vozit po Beli Krajini če bo tunel pod gorjanci. Meni bi bilo bolj všeč da se obstoječa cesta popravi  ;) so čist lepi ovinki sam na trenutke je bolj bogi asvalt  :)

Gorjance lahko kr zaprejo...podlaga nič posebnega, radar skoraj redno parkiran na Hrastu pri Jugorju, pištolca skoraj stalno meri pred Trnovcem v smeri proti Metliki, pa še in še...zvečer se pa čez poletje ni fino vozit čez vinsko deželo. Sem mel kontrolo dvakrat me je ustavil v Črnomlju in v Metliki...še dobro, da je v Grmu že mel enega v paci, drgač bi me še tam ustavil...jaooo Bela Krajna, sami lepi spomini...še se bomo vračal :P

 

 

Tako je =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gorjance lahko kr zaprejo...podlaga nič posebnega, radar skoraj redno parkiran na Hrastu pri Jugorju, pištolca skoraj stalno meri pred Trnovcem v smeri proti Metliki, pa še in še...zvečer se pa čez poletje ni fino vozit čez vinsko deželo. Sem mel kontrolo dvakrat me je ustavil v Črnomlju in v Metliki...še dobro, da je v Grmu že mel enega v paci, drgač bi me še tam ustavil...jaooo Bela Krajna, sami lepi spomini...še se bomo vračal :P

 

 

Za nas zelence so gorjanci kul :) edin tist del okoli radarju mi ni preveč všeč :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha, midva s Kmetom sva pa pol skup nadaljevala preko Trojanskega krofa do Žabarije. Hecno :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nas je imel dosti in se je odločil za bolj miren večer v dvoje. Saj vaju razumemo.. 

Ne zganjaj ljubosumja  :P  :lol:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo bo gsxa miril po tuhinjskih ovinkih, ko tebe ni zraven?

Zakaj pa ga je blo treba?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha, midva s Kmetom sva pa pol skup nadaljevala preko Trojanskega krofa do Žabarije. Hecno :D

Ko bi biu vedež, ne bi bil revež  :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Soboto dopoldanski krog. Cerknica - Ilirska Bistrica - Opatija - Brestova - Pazin - Potem pa na popolnoma prazno avtocesto do Portoroža in domov čez Črni Kal in Planinske ride. Moram pohvalit cesto od Opatije do Pazina, nima skoraj nobene luknje. Ob cesti Kupil Istrske divje šparglje in jih nekje med vožnjo izgubil.

 

Med Opatijo in Brestovo

20150321_093606.jpg

 

 

Brestova

20150321_095313.jpg

 

20150321_095056.jpg

 

20150321_095323.jpg

 

20150321_095900.jpg

 

Stalno 40 Km/h omejitev.

 

20150321_100901.jpg

 

20150321_111701.jpg

 

Malo off topic:

S katerim gsmom si to fotkal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne samo, da nimajo lukenj, tudi pik nimajo (vsaj za nas ne).

... imajo ... :)

.. kadar pridem dol ... :) :) :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... imajo ... :)

.. kadar pridem dol ... :) :) :)

a jih prpeleš s sabo?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a jih prpeleš s sabo?

... ja ... in to s tavelkim ruzakom ... :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!