Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2015


motolover

Priporočene objave

Ja, ti k' woziš Kawo tko razmišljaš :D

nihče ni imun na prepuščano gumo niti Kawe :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoce, ampak res samo mogoce bi pa delovalo poklicat kaksno TV? Ce nic drugega bi bilo verjetno najceneje, moznost za uspeh pa enaka...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obstaja še, recimo temu,  PROTEST. Ne vem, ali je izvedljivo in kdo bi organiziral...ampak če se na žegnanju zbere 1500+ motoristov,  bi se jih polovico tega lahko tudi eno dopoldne pred resornim ministrstvom. Ne vem sicer, kaj bi lahko dosegli, vsekakor pa bi se nas za začetek vsaj SLIŠALO.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najceneje bi bilo pred ovinkom postavit eno tablo in s fluorescentnim sprejem napisat: PAZI LUKNJA!

 

...da ne bom jaz pred vsakim ovinkom na Dolenjskem v strahu  :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej vsak od nas reskira 8€ za sprej in ga da v kufer. Če opaziš luknjo se vstaviš (če te slučajno ne ona sama), jo obkrožiš in greš 150 do 250 m nazaj (recimo da par korakov pred ovinek) in napišeš na asfalt na veliko PAZI LUKNJA!!! Pri vsem tem pa paziš da te kak smrkec ne opazi  :evilgrin: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj asistence nimaš pri zavarovanju?

Imam pri AMZS, a jo hranim za kako odročnejšo ne bodi ga treba.

Da jo imam za Suzukija (Triglav) sm pa pozabu  :slap: .

Še nikoli koristu totih zadev, pa sem en mau lesen.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam pri AMZS, a jo hranim za kako odročnejšo ne bodi ga treba.

Da jo imam za Suzukija (Triglav) sm pa pozabu  :slap: .

Še nikoli koristu totih zadev, pa sem en mau lesen.

no zdj veš :D tistih 15€ za asistenco pa morajo priti, četudi samo gumo spuščaš. Bom pa nekaj o luknjah povedal, ne da podpiram lenobo naših cestarjev, ampak kaj bi pa v Romuniji rekli, ko so bile globine 20cm? :P

Možnost za luknjo in udarno jamo je povsod, zato jaz nikoli ne maram voziti tik za avtom, ker nič ne vidim, niti skal niti lukenj, pa tudi v ovinek ne grem na slepo z zaupanjem....mogoče jo bom ju3 nabasal, ampak vsaj za zavestjo, da obstaja možnost.

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Logatec - ziri cesto mal posnamte pol pa prestejte luknje ce mate dost cajta :) pomoje bi prej asfalt zamenal kot lukne prestel )) obup

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je blo pa fajn edin čakat so me mogl skos   :oops: tako, da fantje se globoko opravičujem ampak ste čist preveč :krneki:  zame.

ja kmet ga dobr ureze!

btw, kje pa je una cesta med ivancno in kocevjem pa kaksna je, luknje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En update te famozne luknje

Zjutraj ob 7.30 je bil še pravi krater, popoldne ob petih, ko sem se vračal, pa je nekdo že vrgel noter kar dve lopati mrzlega asfaltnega dreka - neverjetno! :ninja:

post-35672-0-89020900-1427739099_thumb.jpg post-35672-0-40612700-1427739285_thumb.jpg

Kot vidite, so zraven enkrat prej že vrgli dva mala drekca, tako da sedaj slovesno razglašam, da med drugim levim in tretjim desnim ovinkom trenutno ni niti ene večje luknje, v kateri bi lahko platišča povijal!

A pozor....od tretjega desnega ovinka naprej ne garantiram več :kva1:  No, v sredo bo pa že lepo starem, saj bo dež postavil stvari na svoje mesto :BUA:

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no zdj veš :D tistih 15€ za asistenco pa morajo priti, četudi samo gumo spuščaš. Bom pa nekaj o luknjah povedal, ne da podpiram lenobo naših cestarjev, ampak kaj bi pa v Romuniji rekli, ko so bile globine 20cm? :P

Možnost za luknjo in udarno jamo je povsod, zato jaz nikoli ne maram voziti tik za avtom, ker nič ne vidim, niti skal niti lukenj, pa tudi v ovinek ne grem na slepo z zaupanjem....mogoče jo bom ju3 nabasal, ampak vsaj za zavestjo, da obstaja možnost.

 

Upam, da jh nau treba prou kmal klicat.

 

Nism povsem za Kmetom vozu, ampak a veš kulk je Kmet-a čez rame, zakrije pou ceste.  :P

Buh ne dej, da nabilda na 135+ kil.  :D

 

Sem vozu po Bosni, kmal po vojni, jame za ceu avto. Dobr, da je lokalc kazu, kje je slalom pelat. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem naredil krog Šentjur-Planina-Kozje-Podčetrek-Šmarje-Šentjur in naj povem da na ravnini proti Kozjem je tak "punkl" udrtina čudna da skor poletiš, če malo prehitro pripelješ, matr sem že lani jezil, pa sprot pozabim, kakšna je tam slaba cesta..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kmet ga dobr ureze!

btw, kje pa je una cesta med ivancno in kocevjem pa kaksna je, luknje?

 

Ja tam do Dvora je še kar dobra cesta, pol od Dvora do Kočevja se pa feltne krivijo :) Čeprav kot pravi skala je trenutno pokrpana, samo je pa vprašanje koliko časa bo zdržala tista flika asvalta :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obstaja še, recimo temu, PROTEST. Ne vem, ali je izvedljivo in kdo bi organiziral...ampak če se na žegnanju zbere 1500+ motoristov, bi se jih polovico tega lahko tudi eno dopoldne pred resornim ministrstvom. Ne vem sicer, kaj bi lahko dosegli, vsekakor pa bi se nas za začetek vsaj SLIŠALO.

Sem za!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem pa naj "borut" cesto zapre

Tako ne more biti

V eni drugi temi z isto vsebino smo vsi objestni,tukaj bi pa ceste zapiral :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko zapelete v lukno mal domišljije uporabte..... mogoče pa bo šlo lažje ... lahko se pa že prej ripravte, zavarujete, sej lukne ponavad to rabjo

 

v glavnem luknasti vtisi so ful zanimivi....grem jutr preštet lukne na 3 km-ih do glavne ceste.... men paše če me gunca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko zapelete v lukno mal domišljije uporabte..... mogoče pa bo šlo lažje ... lahko se pa že prej ripravte, zavarujete, sej lukne ponavad to rabjo

 

v glavnem luknasti vtisi so ful zanimivi....grem jutr preštet lukne na 3 km-ih do glavne ceste.... men paše če me gunca

 

Mislis..."Bi mi pasal, ce bi me kej hotl guncat   :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko se naguncata pa napišta tukaj vtise z "vožnje"

 

No, pa bodi ti bolj papeski od papeza in napisi raje kje si se ti danes vozil.   :smoke:

Popravljeno . Popravil Nearrain
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drgnu sem domač fotel do kosila v sosednji piceriji in potem nazaj ... Bolniška me sili v to da ne morem niti registrirat motorja kaj šele kam na furo in ne me dražit ker sem prijazen fant s slabimi živci  :wacko2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislis..."Bi mi pasal, ce bi me kej hotl guncat   

ti si res bogi, a se ga lohka ena usmil :O

 

drgač pa predlagam štetje lukenj...če ne druzga te zagunca u spanc.....

Ko se naguncata pa napišta tukaj vtise z "vožnje"

bom jutr, k preštejem lukne, pa zmerim višino pa globino.... pa barvo lukne pa take pa to..... :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!