Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2015


motolover

Priporočene objave

a to se zgodi ce je guma preblizu rostilja ;)

ja jadranskega :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se moja opazanja, brez slik.. Danes sem se vracal iz Krka, startal ravno ob prvih deznih kapljicah, ker ni bilo prostora se za dezjaka, ko sem sel dol, bil pa sem tudi brez v.o. podloge, sem do mosta prisel rekordno hitro, bezoc dezju :). K sreci sem se vmes sproti susil, tako da k sreci vse BP. Na ridah zopet posuto na ovinku, kjer se prikljuci bliznjica iz Planine, ocitno so se spet po tleh metali :/. Uglavnem, bistvo.. Ocitno bo res (predvsem, ce boste oz. bomo z avtomobili) treba zacet fejst pazit na Reški obvoznici, radarjev je vsakic, ko se peljem na pretek, predvsem pred oz. za tuneli. Z avgustom se obeta kar nekaj novih stacionarnih radarjev na tem obmocju, poloznicam pa se zal ne bo mozno izognit - EU izmenjava, torej bo treba kar zmerno. Imel sem sreco na Krškem mostu, da mi je nek avtomobilist poblendal, sicer bi me lepo sneli, omejitev je 60 na mostu, parkirani so bili na sredi, kjer most precka majhen otocek. Ce se vracas iz Krka jih ni mogoce opazit prej kot na 20m. Torej, tam res po pameti oz. ce se le da, kolikor toliko po omejitvah!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Premočen do kože, v vsakem čevlu vsaj liter brozge s ceste ... Hvala bogu, da sem pred kratkim namontiru gretje ročk in Barkbusterje. Zakaj sem v petek ven dajal goretex podloge :slap:

Popravljeno . Popravil Whiskey
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes za mano deževna vožnja iz Garde. Po 150km smo morali obleči dežne, pili kavo v nekih hribih, za las zamudili točo in potem smo se nekateri malo izgubljali in šli po svoje. Jaz sem pičil preko Cortine v Avstrijo, potem pa preko Lienza in enega prelazka, ki mu zdaj ne vem imena, sem pa tam že vozil, do Trbiža in preko KR G domov. So me v domačih krajih kar čudno gledali v dežnem kombinezonu, v Naklem je pa prav prišel, ker je bil še en naliv. Po 150 lepih in 400km nalivov, sem imel tudi usnjen kombinezon in pod njim vse mokro. No, temperature so znosne, zato to ni tako hudo. Oprema je oprana, motor pa jutri na generalno kopanje, potem pa na redni polletni servis.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mesec nazaj ko sem bil tam je bilo jezero cist prazno, sem se spraseval kdaj bo polno... sem bil z avtom.

morm it se enkt z motorjem zdj ko je polno jezero :D fajn izlet ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil gor mesec nazaj in je manjkalo vsaj 100m vode. Če sedaj ni polno, pol letos ne bo nikoli. Pozimi je padlo veliko premalo snega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... lajkam čopek ...  :P

ja sj...vode pa nuben ne vidi :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, vi pa ste za hece danes :D  :blush:  :)

Premočn fleš si uporabla. Se mi je vid čisto pokvaril. Enkrat vidim megleno, enkrat dvojno, ... kot da sem fajhtno nakajen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Premočn fleš si uporabla. Se mi je vid čisto pokvaril. Enkrat vidim megleno, enkrat dvojno, ... kot da sem fajhtno nakajen.

tablete si pozabu dns vzet :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!