Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2015


motolover

Priporočene objave

Ej ne tega kazat, ker mogoče zelena bratovščina gleda.

 

Sory k nisem pobral, ampak imam divjačine še od prejšnega izleta dovolj v zmrzovalniku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gasperx, huda zverina!

Naj te konji na prometni ne zavedejo, motor ima cca 120hp ;)

Moj fotr je imel istega samo 1200, modoficirano(zadnji letnik pred 1250) in zadeva je bila brutalna. Mislim da nekako v tem segmentu ter taki ceni ni boljsega motorja.

P.S motor je edino malo pozresen, gre redko pod 7l :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

robi sem te srečal v spodnji idriji danes, v križišču sem ti pomahu, se spomniš ?  :D

 

Ti si pripeljal skozi križišče iz "centra" Spodnje Idrije in nadaljeval v smeri proti Tolminu, jaz sem pa v križišče pripeljal iz Kanomlje in ti pamahu nazaj ... :OK:  Ura je bila približno 13.45, ker sem ob 14.00 že pogledal na uro v stanovanju ... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vransko jezero ,dostikrat mim pa nikoli pogledat ,lepa narava,urejene poti ....

 

Čudno se mi je zdelo, da si se vozil mimo Vranskega jezera "po celini" ker še nisem pozabil, da sem se jaz vozil mimo njega na otoku Cres, ko sem "šibal" proti kampu Čikat na Malem Lošinju, zato sem pogledal v Google zemljevide in ugotovil, da ima Hrvaška kar dva Vranska jezera ...

 

post-12027-0-02484000-1435309741_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čudno se mi je zdelo, da si se vozil mimo Vranskega jezera "po celini" ker še nisem pozabil, da sem se jaz vozil mimo njega na otoku Cres, ko sem "šibal" proti kampu Čikat na Malem Lošinju, zato sem pogledal v Google zemljevide in ugotovil, da ima Hrvaška kar dva Vranska jezera ...

in eno od njiju je v "depresiji"...se pravi nakaj m nižje od morja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in eno od njiju je v "depresiji"...se pravi nakaj m nižje od morja :D

 

Tudi to se je nahajalo nekje v mojem spominu, zato bo najbrž kar tisto jezero na Cresu. Še nekaj se je iz mojega hard diska pravkar preselilo v moj RAM spomin. Ali to jezero na Cresu res ni "slano" in se z njehovo vodo cel Cres oskrbuje s "sladko vodo" in zato kopanje v njem ni dovoljeno ???

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako pa mojemu spominu pomaga stric Google:

 

Vransko jezero, prirodni fenomen otoka Cresa, je crpalište vode za područje otoka Cresa i Lošinja.

post-12027-0-32369100-1435397377_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaradi tega, ker na Jelenku še nikoli v svojem življenju nisem bil,

 

Brez težav s spominom, se na Jelenk in nazaj z njega da pripeljati tudi z gorskim kolesom  ...   :eek:

 

Slike + dva videa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi to se je nahajalo nekje v mojem spominu, zato bo najbrž kar tisto jezero na Cresu. Še nekaj se je iz mojega hard diska pravkar preselilo v moj RAM spomin. Ali to jezero na Cresu res ni "slano" in se z njehovo vodo cel Cres oskrbuje s "sladko vodo" in zato kopanje v njem ni dovoljeno ???

Cres ma sladko jezeri in je res to kar praviš. Nižje od morja je pa ta drugo.
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej!

Pa kaj sta te dve na zadnji sliki???

Zmer sta skup!

A gre za izmenjavo :rolleyes:

študentska menjava, sicr pa zase se brigi..
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!