Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2015


motolover

Priporočene objave

Tudi na tole sem jaz naletu doli nekje čez mejo, ne vem več a na kosovem ali črni gori, 100m čez mejo pes ležal na sredini voznega pasu :grrr.

vsi ste se v psa zapičl, noben pa se ni v asfalt :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...šele zdej si domu najdu..   :huh:

 

...lej.... sam da si...  :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda k nism klučov najdu, vidm da si se mev lepo. Pizda sm biv živčn, celo bajto okol obrnu, pa nč. 

 

Zdj sm se mal pomiru, ampak še kr ne morm na motor:S Kakšen je postopek pri aprili če si brez ključa?:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda k nism klučov najdu, vidm da si se mev lepo. Pizda sm biv živčn, celo bajto okol obrnu, pa nč. 

 

Zdj sm se mal pomiru, ampak še kr ne morm na motor:S Kakšen je postopek pri aprili če si brez ključa?:)

post-23389-0-56626000-1435867694_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda k nism klučov najdu, vidm da si se mev lepo. Pizda sm biv živčn, celo bajto okol obrnu, pa nč.

Zdj sm se mal pomiru, ampak še kr ne morm na motor:S Kakšen je postopek pri aprili če si brez ključa?:)

Tak k pri vseh. Par dni ne mislis na motor. Ko iščeš drugo stvar se najde ključ na najbolj simpl mestu :D . Najrajš v kakšnem žepu... Veliko sreče pri iskanju
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!