Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2015


motolover

Priporočene objave

Smo šli na Maltatal, ko je blo 35 stopinj. Za crknt. Čez zimo bom kupil jeans hlače za naslednje poletje. Saj vem, varnost pa to, ampak je bilo nehumano. A kdo pozna firmo iz Begunj, ki jih dela po meri? Ne mi težiti z nasveti o kakšnih besnih hlačah za 300 EUR, ker moram familijo peljat na smučarijo, kupit nov jogi, ker me jebe hrbet, kupit darila itd itd itd itd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Igi Pop pravi:

Smo šli na Maltatal, ko je blo 35 stopinj. Za crknt. Čez zimo bom kupil jeans hlače za naslednje poletje. Saj vem, varnost pa to, ampak je bilo nehumano. A kdo pozna firmo iz Begunj, ki jih dela po meri? Ne mi težiti z nasveti o kakšnih besnih hlačah za 300 EUR, ker moram familijo peljat na smučarijo, kupit nov jogi, ker me jebe hrbet, kupit darila itd itd itd itd

Firma Musher iz Brezij. Kevlar podloge kolikor zelis, in kjer jo sam zelis. Kolenski scitniki so vracunani v ceno 72 eur. Za to ceno podloga iz kevlarja na standardnih mestih. Nardeijo pa totalno custom hlace. Cena normalna, pa se za nas, ki smo nestandardnih dimenzij, odlicna resitev, da niso hlace preohlapne, preozke, in da so scitniki tocno tam, kjer morajo biti.

Popravljeno . Popravil maxxa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Aynach pravi:

Guten Morgen fegeti

 

kVgPQkD.jpg

.

.... jel ste svi ovde fegeti, oca vam jebem ... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎1‎.‎12‎.‎2015‎ ‎8‎:‎38‎:‎52, DAMI34 pravi:

ja, 100€ božičnice so mu dal not....je pa res, da je to kuverta presenečenja, nikol ne veš a bo položnica al bo denar :D

Kdo jih bo pa rešil, če ne Kmet2  :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 hours ago, motolover said:

Ali si imel s seboj dve čeladi?

dve celadi, dve motiki ... k sreci je samo ena počknila, tko da ni sel dan po zlu 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Juceri do vikija na kofe,spotoma pri Kozini skoro popusio k je en slepc prehitevu tamcka,sem mel mal crtice v gatah.:eek:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, luxsa pravi:

Juceri do vikija na kofe,spotoma pri Kozini skoro popusio k je en slepc prehitevu tamcka,sem mel mal crtice v gatah.:eek:

Brez slik ne vela, no lajki :ras:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 08/12/2015 at 15:29, jany pravi:

Včeraj malo po Črnem kalu gori doli segret sebe,motor in gume :D v Gračišču natankat....

Sem se prijetno nasmejal ob spominu na oddajo Najlepše poti z motorjem (Henry Cole) iz Travel Channela. Če je kdo zamudil, je bil ravno v Gračišču, kjer je povedal, da je sedaj v gorah in da mu je zelo všeč ta vonj gorskega zraka pri nas :)!

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LOL! Tako kot na Discoveryju, ko so snemali gradnjo predora Markovec, "ki povezuje Italijo in Hrvaško" in iz vsega skupaj naredili skoraj kriminalko.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Whiskey pravi:

@DAMI34 u Lublano se prpel z bajkom, če upaš :yea2:

upam že, ampak nočem, ker je sol po cesti :ras:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!