Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2015


motolover

Priporočene objave

Vožnja je bila sicer z avtom, vtis pa je vseeno super. Sploh glede na megleno juho, v kateri se drugače zgubljam. Crikvenica, včeraj popoldan.

CXJvnvDWMAA1C4F.jpg

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes spet do Lipice, obala do konca dvopasovnice na Črnem kalu megla da se ni videlo ven, gor je eden z gsa stal in gledal v meglo potem pa se obrnil za mano :-D Kozina,Divača prijetnih 10-12 stopinj celzija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, jany pravi:

Danes spet do Lipice, obala do konca dvopasovnice na Črnem kalu megla da se ni videlo ven, gor je eden z gsa stal in gledal v meglo potem pa se obrnil za mano :-D Kozina,Divača prijetnih 10-12 stopinj celzija.

a sta bila z Ciko86? Namreč vsaj mislil sem da sem vaju pozdravljal v Divači prišel pa sem iz smeri Sežana :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Haki pravi:

a sta bila z Ciko86? Namreč vsaj mislil sem da sem vaju pozdravljal v Divači prišel pa sem iz smeri Sežana :hmm:

Ne jaz sem bil sam sem bil taxi danes sem peljal kolegico, ciko je bil v družbi enega z R6 :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem šel danes tudi namest damija na kufe čez trojane ... gor je drselo nazaj pa nič več :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lajkam zgornji izlet B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, mato295 pravi:

Kmet, malo napiši, kako se to vozi.

Tisti starodobnik gor je ubi bože,pa ne sam tist nasplošno vsi ki sem jih gledal praktično nimajo prve zavore,vsako vžiganje zahteva interno znanje ,60kmh je sprejemljiva hitrost ,višje se mi zdi smrtno nevarno ,predvsem pa moraš pazit lev ovinek ker če ga pršponaš je hitro prikolica nad tabo ......tok kolikor sem na hitro povzel par kratkih voženj z temi jajci ,tako da sem se potihoma odločil za projekt KTM ali pa nekaj kar špila in je novejše izdelave(disk bremze itd....)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da je vsekupaj fiziološko nekompatibilno s teboj. Veš da si boš želel več kot 60km/h in se tresel od strahu pred prednjo bremzo kdaj bo zatajila oz. boš dinamično priletel v kak malo manj nedolžen ovinek pa bo kot na športni jadrnici a tam to počnejo z namenom... Ko boš videl "kopito iz vode" takrat te šele bo strah... (2x batine... prvič od asfalta pol pa druga in boljša polovica po buči.) vse to seveda če jih ne dobiš iz prve roke že v intermezzu... totalni fail.

Btw, od kje želja po tej ropotiji? (nič cinizma, čisto resno mislim). Več kot za po ameriških cestah ki v 100 miljah komaj zberejo za 2 ovinka ter za psa met noter lih ni... ali pa  sem vsekupaj narobe razumel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej so Švabi u starih partizanskih filmih s prikoličarji ornk šibali. Sicer pa domnevam, da so majka za leve ovinke, desni ovinek pa kriza. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, DinDiin pravi:

Misls desn uvink?

:OK:

 

pred 13 minutami, StaraFeltna pravi:

Mislim da je vsekupaj fiziološko nekompatibilno s teboj. Veš da si boš želel več kot 60km/h in se tresel od strahu pred prednjo bremzo kdaj bo zatajila oz. boš dinamično priletel v kak malo manj nedolžen ovinek pa bo kot na športni jadrnici a tam to počnejo z namenom... Ko boš videl "kopito iz vode" takrat te šele bo strah... (2x batine... prvič od asfalta pol pa druga in boljša polovica po buči.) vse to seveda če jih ne dobiš iz prve roke že v intermezzu... totalni fail.

Btw, od kje želja po tej ropotiji? (nič cinizma, čisto resno mislim). Več kot za po ameriških cestah ki v 100 miljah komaj zberejo za 2 ovinka ter za psa met noter lih ni... ali pa  sem vsekupaj narobe razumel.

Kak tak primer s KTM ne bi prav nič trpel ,s temi Dnepri pa bi bila to muka resnično .

Želja se je porodila ker dostikrat žena ni mogla z menoj ,ker nismo imeli kam dat psičko,v tank torbi pa bi bil naprimer prevoz do Paklenice prej trpljenje za psičko kot kaj drugega. Zdaj se motorja ne boji in skoči takoj na mene čim se usedem ,se rada pelje toda do omenjene lokacije bi bila predolga. Pa tudi ženi se večkrat  ne pelje sami in gre z menoj . Tako bi bili pa cela družinica na kupu ,če se ji ne pelje jo pobasam s  psom vred in gasa....:D

Misel na ropotijo ,ki sem jo gledal pa sem črtal iz seznama ,ta s KTM se mi zdi pa prov prisrčna in kompatibilna zadevšna ,na končni lokaciji pa prikolo odpnem in piči dalje,žena pa na plažo ,Koza cela,Volk sit :P

Evo od tu želja...:D

 

  • Všeč mi je 7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Snecer pravi:

Kupi en kombi na dražbi pa se bote vsi peljali, pa še pes bo imel mobilni hotel.

A Tiguan ni vredu ?A mora bit kombi ?

Če bi se želel peljati na štiri kolesa vrjetno ne bi iskal  motor z bočno prikolico ......

 

12341563_942727232470846_6423695227458271392_n.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!