Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2015


motolover

Priporočene objave

Šele sedaj vidim tole smolo (DAMI) oz nezgodo. fak.

Dami, želim ti res čimboljše in hitro okrevanje. Tudi sam sem imel nezgodo z Z750 leta 2012, pa dobro vem, kaj vse prenašaš, razne misli, bolečine... Res poštimi se čimprej ;) Joj, pa tok lep SX je bil. No, sam da si ti odnesel celo glavo.

Pri tej nesreči, kolikor vidim po sliki, ti še ABS nič ne pomaga, (verjetno si še kaj bremzal, preden se je pripetila nesreča ? ) . Glup folk zapelje na cesto tik pred tabo. Folk je blesav na cesti, resno. Vsi neki živčni, al so na telefonih, celo smse pišejo med vožnjo......... gleda pa noben ne, kaj se dejansko dogaja v prometu okoli njih. Ojoj res.

Lep pozdrav

Popravljeno . Popravil renyy
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me veseli da hitro okrevaš pa da ni nič hujšega.

Drugače te razumem kako bli vse od zadaj in spredaj od udarca je verjetno vse boleče ko vstaneš in začneš hodi pa bo hoja kot da  ti je nekdo štil porinil skozi rit :)  ti povem po mojih izkušnjah ker sem tudi jaz priletel z višine direkt na hrbet po 15m na mojo srečo nisem bil na cesti .Želim ti srečo in zdravo vrnitev med svoje in na cesto.

Samo še eno vprašanje kaj si pri trku si zadel avto z telesom, da imaš vse te počene kosti,hrbet je ok mislim vretenca ?

lp

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem šel v Plač k Leberju po vino. Že na poti tja je bila cesta deloma bela (zlasti v senčnih predelih), deloma mokra in mastna, v glavnem pa suha. Nazaj grede sem peljal proti Šentilju in tik pred spustom skoraj obžaloval. Cesta je bila mastna, spolzka, kar strma in ko sem zaviral (strogo na zadnje kolo) mi je začelo spodnašati zadek. Nato sem dal noge na tla in začel zavirati na sprednje kolo, na srečo ga ni spodneslo, sem pa hitro stopil tudi na zadnjo zavoro in nekako obdržal motor pokonci. Če bi se teh 280 kil malce nagnilo, bi preklinjal vino in sonce in predvsem sebe (no, tudi črtica na gatah je vključena v zgodbo). Nato sem šel preko Sladkega vrha, Lenarta in Ptuja nazaj, se jezil zaradi sonca, ki je sijalo naravnost v oči (sončni vizir ne pomaga dovolj). So pa bile ceste kasneje suhe in zaradi tega je bila vožnja kar prijetna.

Kljub temu se mi zdi, da so te zimske fure precej težavne in bolj za preganjanje abstinenčnega sindroma kot pa za pravi užitek (ampak vino - sauvignon, je pa odlično).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Kmet2 pravi:

Včeraj so bili vtisi bolj metrski kot kilometrski z motorjem ,iskal sem motor z prikolico ,ker to kar sem šel pogledat je enostavni nateg ,slike eno ,stanje nekaj drugega ,zato se nisem odločil za nič ,Vtisi pa bodo ko se dokopljem do kakšnega lepega primerka,če kdo kakšnega pozna se priporočam .....

 

10882_1549307468725545_6576262457951465783_n.jpg

1466279_1549307415392217_8525391025390639061_n.jpg

http://users.volja.net/haiti/ural/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!