Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2015


motolover

Priporočene objave

upam, da ni nič hujšega

 

 

Je danes sodelavec opisoval včerajšnjo "furo": "Ne vem sicer, kaj točno se je zgodilo, ker sem bil prehitro na tleh.." :mellow:  

marko, ti al kolega ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej kwaki ne spada v kategorijo figo, cerada pod 8t :P

ni užitka, me preveč premetuje levo pa desno :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni užitka, me preveč premetuje levo pa desno :(

bi se mogu poredit par kil :P 

 

drgači pa, danes ni blo za na moped. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

marko, ti al kolega ?

Zdravo!

Ne jaz, en sodelavec z yamaho..ne oni, ki je bil z mano zadnjič.

Imel je res hudo smolo..ampak k sreči brez hujših posledic.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dami, čakamo vtise dnevne vožnje. danes piha sam 11km/h :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Današnji dan me bo še v sanjah preganjal, ata Mamuta sem celih 25km vozu na zadnjem zicu, neprecenljivo in za zadnje vzmetenje močno utrudljivo :P

 

Najprej sva skočila do Horice na servis po Guzzija in potem lagano sportski mal čez kras do OMVja.

 

Evo, tak približno zgleda človek ko plača servis na guzzi :D

 

 

 

Ampak za eno kavo mu je ostalo in jo je hitro plačal. Smukneva še na Cerje, monumentalnost spomenika je fantastična za fotko...in...

 

 

 

zvijugava po krasu do Postojne. Kaj kmalu ugotoviva, da se na pumpi sončita Ana in Liza v uniformah, (bolje to kot da talata pike), nakar uleti še Pik1 (ki je spet baje dobil pike) in seveda nam vsem po telefonu jebe vse po spisku Kmet (brez pik)

Čvekanje se razvleče do poznih ur in nato jo ucvremo vsak na svoj konec. Seveda sem doma lubico opral v detajle, ju3 pa še mazanje in sprejanje. Biiijutiful 150km :D

 

Men se je pa lih takle "crn nosilec plasticnih kufrov z zelenimi ornamenti" kakrsen je tvoj SX okoli 4-5 popoldne skoraj pod odbijac zataknil na ovinkastem klancu med Razdrtim in Podgricem.   :smoke:

 

PS: se dobr, da nisi bil ti  ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se je pa lih takle "crn nosilec plasticnih kufrov z zelenimi ornamenti" kakrsen je tvoj SX okoli 4-5 popoldne skoraj pod odbijac zataknil na ovinkastem klancu med Razdrtim in Podgricem.   :smoke:

 

PS: se dobr, da nisi bil ti   ;)

Tisti klanec so Rebernice, miže jih prepeljem (celo vodič po Rebernicah sem napisal pred leti :P), verjetno si ti tisti, ki se je plastičnemu nosilcu kmal zataknil pod kufre :D

 

https://www.facebook.com/video.php?v=152614631474764&l=7350588635549825938

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti klanec so Rebernice, miže jih prepeljem (celo vodič po Rebernicah sem napisal pred leti :P), verjetno si ti tisti, ki se je plastičnemu nosilcu kmal zataknil pod kufre :D

 

https://www.facebook.com/video.php?v=152614631474764&l=7350588635549825938

Objestnež :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti klanec so Rebernice, miže jih prepeljem (celo vodič po Rebernicah sem napisal pred leti :P), verjetno si ti tisti, ki se je plastičnemu nosilcu kmal zataknil pod kufre :D

 

https://www.facebook.com/video.php?v=152614631474764&l=7350588635549825938

 

Ne nabijaj...Rebernice je burja par let nazaj odpihnila!   :smoke:

 

PS: ce bi se jest kam zataknu, bi se ziher v nosilc kamere, da bi si lahk video pol do konca pogledal  ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objestnež :grim

človekoljub sm, k sm napisal kje so lukne, pa valovit asvalt, pa kje skočiš , ajprou :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne nabijaj...Rebernice je burja par let nazaj odpihnila!   :smoke:

 

PS: ce bi se jest kam zataknu, bi se ziher v nosilc kamere, da bi si lahk video pol do konca pogledal   ;)

ja sam pol bi bil naslov videa :Tihožitje s Kozolcem na Rebernicah :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

človekoljub sm, k sm napisal kje so lukne, pa valovit asvalt, pa kje skočiš , ajprou :P

Sej jz sm žrtvoval koleno da vam pokažem kje se ne sme it gledat morje :kva1: .....sem pol svetnik al kaj  :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam pol bi bil naslov videa :Tihožitje s Kozolcem na Rebernicah :P

 

Ok noooo... koook si zooprnnnn.......  Sej si bom do konca pogledal tale tvoj video z naslovom " Teenage mutant ninja turtle v boju s Parkinsonovim sindromom na Rebernicah"  :smoke:

 

Tisti klanec so Rebernice, miže jih prepeljem (celo vodič po Rebernicah sem napisal pred leti :P), verjetno si ti tisti, ki se je plastičnemu nosilcu kmal zataknil pod kufre :D

 

https://www.facebook.com/video.php?v=152614631474764&l=7350588635549825938

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok noooo... koook si zooprnnnn.......  Sej si bom do konca pogledal tale tvoj video z naslovom " Teenage mutant ninja turtle v boju s Parkinsonovim sindromom na Rebernicah"  :smoke:

če ti bojo čustwa sploh prenesla tok ninđaste barve :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ato je na slowmoušn al si pelow tolk počasi!  :smoke:

lohko greva skupaj :P

8 km v 5 minutah s 600ccm yamaho zdajpazračunajpovprečje :D

 

Pik1

zadnja tvoja slika je najlepša, sploh desna stran mi je full všeč  :ninja:

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!