Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2015


motolover

Priporočene objave

Za vikend mal pomanjkanje časa, se je pa vseeno nabralo dobrih 700km, sobota kavica v Senju, v nedeljo sončenje v Novigradu, slik ni, uspela samo ena nekje pri Crikvenici  :)

 

Jst sm te pa viduuuu tralala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

robinhood .... a je cesta čez pavlinkota že v celoti suha, ali se še sneg kaj topi ob straneh in teče cez cesto? Kako je pa kaj z peskom?

 

Peska praktično ni! Je pa ponekod še kar velik snega in ja, tu pa tam je mokro... ampak ni sile!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm te pa viduuuu tralala

Ja? Hmm, se ne spomnim kaksnega moto guzzija al pa honde...mam pa mal slabsi spomin, tko da.. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brez slični vtis do cerknice cez rakitno.

odlicen asfalt, spucan.

s tacami sm na tleh ampak kolena nikakor do dol, kot ostarela vatikanska nuna. kdo me bo to naucu? maus? :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Današnji vtisi so skromni  ,a smo razveselili Zivganorca na rehabilitaciji v Dolenjskih Toplicah z Nearreinom ..... :OK:

 

Zakrožla sva še čez dvor v Kočevje,v Ložinah pri medvedku sva pojedla in nazaj v smog .....200km z povsem plešastimi gumami,še dobr da sem Neareina danes peljal zadaj na MTS in mi je moral vrniti uslugo,pa sem probam mal novega S1000r.....prijetno presenečen  :OK:

 

S tem, ko sem se vsedel na MS sem storil dobro delo. Sem ti videl v oceh kako trpis.  :smoke:

 

PS: zdej bom lahko v nebesih lahko vsaj pol cika skadil 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brez slični vtis do cerknice cez rakitno.

odlicen asfalt, spucan.

s tacami sm na tleh ampak kolena nikakor do dol, kot ostarela vatikanska nuna. kdo me bo to naucu? maus? :)

..lej, ti jest pokažem, kako se kolenčka:

 

... jest to naredim (pokolenčkam) preden se usedem na motor... ko pokleknem na koleno, da si zavežem čevlje, ker se ne morem toliko skloniti...   :P

 

 

Hvala Kmet..... hvala Nearrain :notworthy:  za obisk.

... sem že mislil, da so me zapustili vsi prjatli...... :yawn:

Popravljeno . Popravil Zivnorc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No evo še moji prvi letošnji vtisi: stvar je postala že tradicija in tako se vsako leto v začetku (in na koncu) sezone nekam odkotalimo - družba prijateljev ali če hočete motoklub brez prostora, organov, predsednika ....

 

Destinaciji pa dve: za kosilo http://www.mojagostilna.com/restaurants/index.php?action=restaurantDetail&RestaurantID=7825  in za posladek še v Žalec: http://www.cokoladniatelje.si/ .

 

Na sliki pa žal manjkajo: Honda Hornet 600 (še ni registrirana) , Yamaha TDM 900 (lastnik šel na žegnanje v M.Peč in zbolel) , Kawasaki Z 1000 SX (lastnik šel lovit še zadnje snežne radosti na Krvavec) in BMW 800 GS (Transalp je šla od hiše, Bavarca pa še sestavljajo na tekočem traku).

 

Vidim da je v vašem neformalnem moto klubu vse več BMW farerjev....  pohvalno! :music4:

Jih še nisi spravil k pameti!? :smoke::kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim da je v vašem neformalnem moto klubu vse več BMW farerjev....  pohvalno! :music4:

Jih še nisi spravil k pameti!? :smoke::kva2:

 

Ma se trudim po najboljših močeh, pa ne gre najbolje. Verjetno pa je tudi nekaj na tem, da je polna cifra ob udeležbi vseh 22 (vozniki, voznice in sopotnice) in kar 17 nas je že srečalo Abrahama, ostali/le pa so tik pred tem: sledi logično sklepanje da je bavarcev še relativno malo, ker po neki formuli bi jih morali jahati že prav vsi. :yea1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

in ja, upam, da me bo današnji primer za vse večne čase izučil da se proti semaforjem pelje počasi... in ne gre na pole pozišn za vsako ceno! opica!

mene je 11.4. en hotu neki šolat sred Velenja... grem na črto, zelena, tip po gasu... kreten.. sej ni blo nič, itak sm potegnila, sam zjezil me je :P (tko kt jst njega vštric na črti, I guess :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!