Skoči na vsebino

Krmila - razno


Desmo

Priporočene objave

tole je WP (white power), zraven sem dobil samo tisto objemko na samem blažilcu (tista na vilici je od stare originalne ročke), sem pa dobil rabljenega na avto.net za 150€, samo ga moram dat še poservisirat ker vodilna palica malo mastna ostaja, koliko pride menjava semeringov pa olja za takole stvar, čisto okvirno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ps:ti si ja eden od moderatorjev - razloži zakaj sta ICE + CUFA Brumerja skenclala, on bi zato in še zamarsikaj imel odgovor! :whistle:

ni potrebe. ti bom kar jaz............ ker pocnes enako ko si pocel prej - serjes vsepovprek potem se pa cudis lastni naivnosti. in ne pozabi igrack na drevo vzeti.

zadnjic: :rtfm: in ga upostevaj, ce ne tudi pod tem nikom ne bos dolgo tukaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

O pa res, evo: Anbauteile//Lanker/Griffe/Hebel//Lankerzubehor. Evo če to poklikaš na njihovi strani bi moral priti do uteži.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala ampak še zmer ne vem kako se reče temu, ker louisovi linki niso v redu

louisovi linki so v redu, sam jih moraš (vsaj na mozili) dvakrat odpret, se pravi klikneš, se odpre in ga nazaj zapreš in nato še enkrat klikneš link, pa lepo odpre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Koliko je pomemben blažilnik krmila? Menda je na ducu "obvezna" oprema, kako je pa pri ostalih? Gledam ninjo 600 model 07 in ga serijsko nima, medtem ko ga gsxr600 model 2006 ima. Se ga za ninjo lahko dokupi, koliko stane, in prednosti. Vem zakaj je namenjen in kako deluje, se vedno spomnim na en posnetek z neta ko enga, mislim da na dirki isle of man stresa in ga na koncu skupaj z motorjem vrže v škarpo :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se afnaš in ga ožemaš, pol rabiš demfer. če si pa bolj umirjen ali turist, pa ne rabiš

Itak da ga rabi,ker ninđe se oreng ožema,posebaj 600tke! :fredy: :OK:

edit;

Jaz nimam ninđe pa ga vseeno rabim!

Torej,kupi/montiraj 2 kosa,preventiva! :ninja:

Popravljeno . Popravil krava
  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem si blažilec montiral na V-maxa pred leti, me je samo precej stalo nucal,pa ni popolnoma nič!Pri počasni vožnji (po mestu) je bil motor dosti težji za peljat po AC si pa tako ali tako nad 200Kn/h potreboval aba vozna pasa z ali brez blažilca.

Ps: sicer vozim motor z orig.vgrajenim blažilcem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na nekaterih motorjih naredi čudez;)

VTR 1000F je cist drug motor z njim, 954 bojda tud, SP02...

Na XX, CB1300, VFR se mi zdi da ni potreben, se pravi za velike tezje mopede ni potreben ;)

Za male zivcne pa ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo care,mal' si falil temo! :D ...dr'gače pa ok! B):OK:

edit;

Keri bak mi je stisnil minus za prejšnjo objawo...tudi Kalšek je na dirki TT imel montirana 2 demferya ker mu je leto poprej en popustil.. :evilgrin:

Popravljeno . Popravil krava
  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

lep pozdrav

Imam problem oziroma moja sovoznica, ki ne doseže z rokami do tanka oz. samo s konico prstov. Na forumu sem videl da obstaja nekakšna balanca, ki se pritrdi na tank. Po neuspešnem iskanju na forumu in spletu vas prosim za nasvet ali kakršnekoli informacije o tem kako se zadeva sploh prav imenuje in pa kje bi se to dobilo... ima kdo kakšne izkušnje s tem če to sploh pomaga oziroma ali se splača tak nakup?

Hvala že vnaprej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla!

Nism čisto sigurn ampak a si kej v tem sili mislu?

http://www.motorpart...p-Yamaha-YR-01/

http://www.tankgrip.com/

A veste zakaj so pokrovčki tanka udrti v tank ?

Zato, da vam pri mogočem padcu ne odtrga genitalij, vi bi pa take neumnosti gor tlačil, ne vem kako je to sploh v tujini homologirano :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je že Sayo napisal to, kar je bila moja prva misel ob prebiranju posta.

Če je sovoznica majhna, da ne seže do tanka (verjetno si mislil zaradi zaviranja) je verjetno lahka, tako da ne boš ne vem kako občutil njene sile ob zaviranju. Lepo naj se te prime okoli pasa. No, saj ni važno, jaz kaj takega ne bi šravfal gor.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je majhna in lahka, lahko mogoče TOLE sprobata. Se mi zdi bol varna zadeva.

Sicer če do tanka ne seže, ji tudi tista tank ročka nebo pomagala, ker itak nebo segla do nje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav

Imam problem oziroma moja sovoznica, ki ne doseže z rokami do tanka oz. samo s konico prstov. Na forumu sem videl da obstaja nekakšna balanca, ki se pritrdi na tank. Po neuspešnem iskanju na forumu in spletu vas prosim za nasvet ali kakršnekoli informacije o tem kako se zadeva sploh prav imenuje in pa kje bi se to dobilo... ima kdo kakšne izkušnje s tem če to sploh pomaga oziroma ali se splača tak nakup?

Hvala že vnaprej...

Ti iščeš to:

http://www.vinxxgrip.ch/?view=2100&lan=en

Ampak, če komaj s konicami prstov komaj doseže tank, potem na vse te zadeve pozabi... :rolleyes: Dobiš pa v Louisu v Avstriji, pa pri Yahosuki pri Dravogradu.

post-5704-0-35701200-1297504450_thumb.jpg

post-5704-0-00974800-1297504458_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Demon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole sem videl tudi jaz,ja...že pred par leti....zanimiva zadevica,pa še lepša je od prejšnjih,pa še da se takoj odmontirati.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole sem videl tudi jaz,ja...že pred par leti....zanimiva zadevica,pa še lepša je od prejšnjih,pa še da se takoj odmontirati.....

Ja res je, komplet zadeva je v hipu snemljiva, ostane samo zelo nizka prirobnica, ki je privijačena na tank. :rolleyes:

Popravljeno . Popravil Demon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!