Skoči na vsebino

Krmila - razno


Desmo

Priporočene objave

Sicer, taki nasveti v stilu "drži metlo" izhajajo iz sveta udobija in funkcionalnosti debele riti - debeli sedeži, top case in šajba :headbang: ,MK - moto konformisti, ki s streetfighterji nimajo nobene zveze. Drži ss krmilo dve uri, pa mi povej kako se boš počutil!!!! Kaj je lepše videti žensko v lidl- hofer trenirki in copatah ali v štiklah in mini kikli? :naughty:

uuuuu, a res?! :blink: :worship:

potem te moram drugic vprasati kaj bolje pase k moji frizuri - crno-rdece ali svetlo modro-zeleno.

:lol1::doze:

baddad, da nisi slucjano spregledal mojega posta od 24.04. zgoraj ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuuuu, a res?! :blink: :worship:

potem te moram drugic vprasati kaj bolje pase k moji frizuri - crno-rdece ali svetlo modro-zeleno.

Mislim, da je najboljše če vprašaš prodajalko v lidlu. Če ne boš zadovoljen z odgovorom, vprašaj še v merkurju na oddelku za metle. :worship: :worship:

Brez skrbi, tvoj post sem prebral in zato sem napisal tak odgovor. :worship: :worship: :worship:

Še par sf , kakor ti praviš z "metlo" namesto balance. :headbang:

post-11340-1240953781_thumb.jpg

post-11340-1240953810_thumb.jpg

post-11340-1240953830_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem govoril z človekom, ki že od 95ega vozi samo drag bare. Star maček kar se fighterjev tiče. Mi je razložil da drag bari enim pašejo drugim pač ne. Rekel je da njemu dajejo večji občutek kontrole nad motorjem (pač večja ročica). Se jih je pa po njegovih besedah treba navadit. Baje tud kar se udobja tiče niso tok porazni, ker se dobijo tudi z kar precejšnjim ˝pull backom˝. Straight bari so pa bol problem. On ima trenutno na gsxr 1100 830mm pull back bare, kar se men zdi kar mal preveč. Ampak glede na to da je motor kar težka krava bi znalo bit OK.

Osebno se še odločam (preveč izbir nudi tale moderna doba :rolleyes: ). Če bom dobu en superbike kit po dost ugodni ceni bo superbike krmilo, drugače pa drag bari. Pa naj odloči nevidna roka trga LOL. Zamenjam lahko še vedno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je lepše videti žensko v lidl- hofer trenirki in copatah ali v štiklah in mini kikli? :naughty:

Če je dobra bejba in če mi je všeč, je skor vseeno, v kaj je našemljena ... Verjamem pa, da nekateri kategorično hrepenijo po 'minici in štiklicah' - verjetno zarad pomanjkanja nečesa ... ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[quote

Honda ima v krmilo zataknjeno utez z dvema varovalkama, če bi menjal krmilo z istim notranjim premerom cevi bi šlo.

z Alu ne bo šlo, naroči zraven saj ni tak strošek...

Lep pozdrav.

Pred kratkim sem kupil motor in dobil zraven krmilo (mislim da Rizomo), in imam točno tak problem ki je zgoraj napisan. Torej hondino krmilo ima notranji premer večji kot ALU krmilo, tako da zgoraj omenjena utež, ki je zataknjena v notranjosti original krmila z 2 varovalkama ne paše v ALU krmilo. Če mi lahko kdo pove, kako se reši ta zadeva. V vsakem primeru pa bom tudi menjal zunanje uteži, tako da me zanima kako bom vse skupaj zmontiral tako kot se šika.

Hvala..

Gregor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[quote

Lep pozdrav.

Pred kratkim sem kupil motor in dobil zraven krmilo (mislim da Rizomo), in imam točno tak problem ki je zgoraj napisan. Torej hondino krmilo ima notranji premer večji kot ALU krmilo, tako da zgoraj omenjena utež, ki je zataknjena v notranjosti original krmila z 2 varovalkama ne paše v ALU krmilo. Če mi lahko kdo pove, kako se reši ta zadeva. V vsakem primeru pa bom tudi menjal zunanje uteži, tako da me zanima kako bom vse skupaj zmontiral tako kot se šika.

Hvala..

Gregor

kupiš druge vzmeti..

na tisti strani ki gre v balanco je guma, ko zategneš vijak na zunanji strani raztegne gumo in prime..

Popravljeno . Popravil biker77
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupiš druge vzmeti..

na tisti strani ki gre v balanco je guma, ko zategneš vijak na zunanji strani raztegne gumo in prime..

Najdeš gumijasto cev z enakim premerom kot je v belanci (jaz sem vzel cev za priklop na plinsko jeklenko- je modre barve in ima debelejšo steno ter se lepo prilega cevi)

gumijasto cev odrežeš na željeno dolžino, jo natakneš na vijak.

Našel sem podložko, ki se je lepo prilegala cevi in sem jo na enem delu skrivil, da je prijela matico, da se matica potem ni več vrtela.

primerno zategneš in drži, vsaj meni :naughty: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

V soboto grem po belanco za svoj motor in me seveda zanima par stvari. Gledal sem 2 belanci, ena z višino 50mm ena pa z 0(nič). Samo kolkr sem videl na sliki, ta belanca ni čisto ravna. Piše,da je dragbar. Kakšna ideja kaj to sploh je? V glavnem... rad bi čimbolj športno belanco. Pa povejte na kaj moram pazit, ko kupujem. Neke uteži ste omenjali? Fi belance? Nameravam pa kupit LSL. Ideje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem zamenjal original krmilo z LSL športnejšim, višine okoli 50mm. Sama zamenjava ni nekaj ful težkega ali zakompliciranega. Pač prvič je vedno težje. Vtisi? Super. Resno. Drža mi bolj odgovarja. V ovinkih je čisto druga pesem. Sem še na Golico sprobat in je bil res užitek. Ni takšne prisilne drže kot je bila prej. Pa še eno vprašanje. Uteži nisem namontiral nazaj, ker je pač zdaj notranji fi manjši. Dobim ta teden postružene nazaj. Čemu te uteži sploh služijo? Kaj je njihov namen?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poleg tega da ščitijo balanco pri padcu..........res nisi nič razlike občutil? ker meni, trenutno prav tako nimam gor uteži balanca vibrira ko sto hudičev, tako da imam roke skoraj mravljinčaste po par 10km-jih, z utežmi tega ni bilo občutit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Resno nisem kaj občutil. Spustil sem belanco pri okol 70km/h pa je bila čisto pri miru. Mogoče bo pa treslo, ko bom uteži dal nazaj :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj se ne premika levo desno če spustiš, to so take mikro vibracije, kot recimo vibrira mobitel, če imaš tako nastavljeno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud če ni fajn čutit razlike, je vseeno prisotna. Jst sem pri prejšnem motorju isto dal neke sijoče uteži iz aluminija, čist lahke. Pa najprej nisem porajtal, potem pa po nekaj vožnjah sem opazil isto kot Koci, mravlinčaste roke, ko sem dal uteži nazaj tega ni bilo :)

Tko da uteži so fajn zadeva :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo potrebuje ima kolega 2 LSL balanci, za kateri motor so ne vem, ker jih je dobil od žlahtnika, ki dela v LSL, lahko jih pa sprobate, pa pocen gredo naprej :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@perimund

Na Lojzovi strani ne najdem, oz.ne vem točno katera je. Bom pogledal v katalog pa ti skeniram, če ga nimaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je že kdo menjal Clip-one za balanco? Na cestaku mogoče?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk drgač se motor pelje? Predvsem me zanima za kakšno daljšo turo. Kako se balanco pritrdi na križe?

Konkretno me zanima za RSV. Vem da ima Tuna balanco, tko da pomoje dobit od tune križ pa je to to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si križe druge kupil in če si moral plastiko kaj rezat?

križi so original, plastiko sem rezal noter v stikalih ja, ker teli clip-oni nimajo luknjic, ampak ko sešraufaš stikala skup itak dost držijo in se ne premikajo

Kolk drgač se motor pelje? Predvsem me zanima za kakšno daljšo turo. Kako se balanco pritrdi na križe?

Konkretno me zanima za RSV. Vem da ima Tuna balanco, tko da pomoje dobit od tune križ pa je to to?

isto se pelje, mogoče so malo bolj naprej premaknjene ročke, balanco se ne pritrdi na križe, jo pač lahko naštimaš kakor ti paše

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne niso nič povišani, kolega mi jih je zdrejal iz letalskega aluminija ker sem originale zlomil, je pa ročka sedaj samo kak cm bolj naprej napram originalu, ker se pač bolj spredaj pritrdi, bom slikal jutri

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!