Skoči na vsebino

Krmila - razno


Desmo

Priporočene objave

Oj!

Kako je z "kablovjem" pri menjavi? Je kdo slučajno moral podaljševati kakšno pletenico/cev :?

Pri menjavi balance, navadno ni potrebno. .)

Če pa menjaš klipone za balanco je pa lahko problem.

Menjal sem na Gsx-r 1100 klipone za balanco in sem moral podaljšat pletenico gasa, in sklopke.

Kablovje je bilo glih :OK:

lp

T

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, pol ni panike. Sem raje vprašal, da ne razkopljem cel sprednji konec, pol pa okol letam še za novimi pletenicami :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

V Louisu nabavil LSL krmilo o katerem sem spraševal v prvem postu. Včeraj sem že zmontiral, zgleda super, nisem pa še sprobal v praksi. Ampak mislim, da se bo obnesel ok. Že na prvi pogled je nižji in bolj primeren za športno vožnjo od originala :)

Cena: 49,95Eur, titan look izvedba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Louisu nabavil LSL krmilo o katerem sem spraševal v prvem postu. Včeraj sem že zmontiral, zgleda super, nisem pa še sprobal v praksi. Ampak mislim, da se bo obnesel ok. Že na prvi pogled je nižji in bolj primeren za športno vožnjo od originala :)

Cena: 49,95Eur, titan look izvedba

Se ti da kako slikco nrdit, da še jst vidim. Sam sem tudi razmišljal o podobni zadevi... Motor mama pa itak enak.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom zdaj en dan poslikal, motor imam pri atu v delavnici, ker je razstavljen zaradi barvanja. Ko bom šel kaj tja, bom naredil par fotk.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Pozdravljeni.

Ali kdo ve, kje bi lahko dobil rezervne dele za blažilnik Extremeteach

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Ali kdo ve, če je možno namontirati serijski stabilizator od honde cbr1000 na hondo cbr 954?

Bi rekel da ni pogojev :grrr

Na 100RR je blažilnik elektronsko podprt za kar 954 nima elektronike, tipal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Ali kdo ve, če je možno namontirati serijski stabilizator od honde cbr1000 na hondo cbr 954?

ne bo šlo :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
Kupil bi (rabljen) blažilnik krmila za Yamaho R6 (l.00). Če kdo prodaja, naj me kontaktira na PM :)

Kva pa ti rabiš blažilnik? Si začel motokros vozit s svojo jamahco :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Zanima me kje v Sloveniji, poleg TC-ja, prodajajo blažilce krmila?

Če kdo pozna kakšno OK spletno prodajalno le teh, pa bi bil hvaležen za link :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pravi motorji jih imajo vsi že original gor! :hmm:

Ps: če ima kdo problem z shimmyem noben blažilnik nepomaga,sem sam preizkusil na V-maxu,ko pa sem križe zrihtal(nove ležaje in pravilno stegnil), pa se je vse uredilo. :eek: :eek: :eek: :eek:

Popravljeno . Popravil Brumer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest ga na svoji kobili še nisem pogrešal. Dolga medosna razdalja + čez dolge ovinke gre kot pribit na cesto, nisem začutil potrebe. Tudi na zadnje kolo gre zelo nerad. Ko mi bo kaj streslo, pa bom pomislil tudi na stabilizator .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko mi bo kaj streslo, pa bom pomislil tudi na stabilizator .)

Rajš prej pomisl, ker k boš stabilizator res potreboval zna bit kdaj tut prepozno za pomisleke... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se bom še jaz priključil na to temo. lansko leto (28.04.2007) sem bil s prijateljema na furi po turčiji. vozil sem v-stroma 650, polno naloženega. Na avtocesti med istanbulom in ankaro sem malo začel pospeševati in sicer s 110 na cca 130 km/uro, ko mi je začelo tresti belanco. najprej sem pomislil na prazno gumo in nagonsko zavrl ko se je začelo. tako kot je že bilo opisano. belanco mi je metalo levo desno - bik v belanci, ne bik, 10 bikov. naslednja stvar ki se je spomnim je, da me je premetavalo po cesti in sem molil boga da ostanem živ. po premetavanju cca 70 m sem čudežno ostal živ, odnesel pa sem jo z hudim zlomom zapestja ter 5 zlomljenih reber.

kasneje sem začel prebirati teme, ki govorijo o tresenju belance, zato menim da tisti, ki razmišljate o nakupu, ne čakajte na to, da se vam kaj zgodi. mogoče blažilca potem ne boste več potrebovali.

lep dan in veliko varnih km

5er

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, vemo, kako je to (vsaj jest). Me je 2x zmetal na stari CBR600. Ampak nism bil tko naložen kot ti, pa tut posledice niso bile tako hude. Je pa res, da občutek, ko prehitevaš avto, pa da te na nasprotnem pasu začne metat, ni prijeten.

Ko sm se mal poglobil v nastavitve amortizerjev in nastavil motor, tega ni blo več. In ja, absolutno podpiram, da se montira blažilnik..... tak ali drugačen :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To k ste me napsihiral,da sm si ga šu kupt,ni od ohlinsa,ker tok denarja pa nimam,sm kupu Extreme tech v TC-ju,pa še popust sm dobu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No super :)

Ko boš zmontiral proabj trdoto med predzadnjo in zadnjo stopnjo pa poročaj razultate, ker me zanima, če je samo pri mojem tako ogromna razlika :)

Pa želim ti, da bi ga čimmanjkat rabil :)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bi pa dal blažilnik na mojo R1 (l.01), pa me zanima kako so šli ti blažilniki po letnikih pri r1 pa kak model paše gor? Vidim pri tc-ju imajo blažilnik za 98/99 pa za r1 (ta r1 je mišljena 00/01) 02 ima pa že serijsko vgrajen blažilnik?

Če pa kdo ve kje bi najugodneje dobil blažilnik pa hvala lepa :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... pa me zanima kako so šli ti blažilniki po letnikih pri r1 pa kak model paše gor?

Če pa kdo ve kje bi najugodneje dobil blažilnik pa hvala lepa :whistle:

Paše lahko vsak, večina proizvajalcev ima kit za montažo in potem je možnosti-izbire še pa još...

...googlaj malo - Matris, Bitubo, LSL , Wilbers, znajo bit ugodnejši - ni pa nujno, White Power, Hyperpro, GPR, Öhlins, ... prešnofaj in hitro boš vedel, kaj je (primerno) za tvojo R1...

...pomemben podatek je dolžina... 70, 120 ali več, odvisno od izvedbe-namestitve...preprostejše, z objemko na vilici (kar se mi zdi je pogosta praksa pri R1) naj bi bile tudi cenejše.... hyperpro kit za montažo npr. znese tolk ko sam blažilec.

gugl -> lenkungsdämpfer, do 350 ojrof se najde lušne zadeve.

Primer:

http://search.ebay.de/search/search.dll?fr...&category0=

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!