Skoči na vsebino

Krmila - razno


Desmo

Priporočene objave

Tina rr daj povej malo kakšni so kaj prvi vtisi če si že kaj furala zdaj ko maš montiran stabilizator! :) :)

Sem zelo zadovoljna :OK: , motor moram v ovinku kar malo dol potegnit, prej je pa kar sam padel v ovinek, to me niti ne moti tako. Predvčerajšnjim sem bila nagnjena v ovinku in s prednjim kolesom prletela v neko luknjo na cesti balanca se mi je takoj umirila malo sem dodala gas in normalno odpeljala naprej.

Mogoče imam malo težav ko ga obračam na mestu ampak si dam v najlažjo stopnjo tako da ni tak problem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

A ima kdo za prodat stabilizator krmila za ninjo zx6r 636 l05/06 znamke ohlins ???

Če kdo prodaja prosim na pm.

Aja pa še to, ima kdo izkušnje z lsl stabilizatorji mam eno ponudbo za tega pa me zanima kako je kaj z vzdržljivostjo, servisno mrežo...

Tudi sam vrtam....za dotični motor pri Öhlinsu še pred kratkim ni (naj ne bi bilo..) kita za montažo, tudi z White Power in HyperPro poizvedba ni uspela.

Na novem me je ob vseh 4 furah vsaj 6 x pošteno streslo, hvalabogu bolj na kratko.

@Zx-R: obvesti po PM-u, če kaj izvrtaš, bomo skupi napadli!

Popravljeno . Popravil Red
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

no pa še jest :)

za čez zimo se si zadal dve stvari k jih bom namontiral na mojga sršena.rore in stabilizator krmila zdele pa me neki zanima :hmm:

kje naj dobim stabilizator in nosilec stabilizatorja za mojga sršena :?

najbolj pa me greje OHLINS.... :whistle:

hvala in Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Sem se kar odločil, zadevo bom nabavil, je pa drag...100 jurjev, ampak, če to poveča varnost, potem je to zanemarljiva vsota...

nebo ti žal garantirano :OK: samo mora pa bit Ohlins

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta stabilizator sem gledal včeraj v TC-ju, ima 20 nastavitev trdote, firme si nisem zapomnil, prodajalec je rekel, da je zelo zelo dober, pa tudi glede na ceno, bi moral biti ok...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da si gledal m-tech firmo, vedi da ti bo itaq vsak prodajalec rekel da je super ker drugače ni prodajajlec :D , res pa je da je ohlins poglavje zase kot je že brotherr6 zgoraj napisal, če boš zdaj kupil enega ali drugega zdaj itaq ne boš videl razlike, razlika se pokaže po kar nekaj prevoženih kilometrih in sezonah, ker vedi da je edino ohlins razstavljiv in se ga da popraviti ostali so nerazstavljivi čeprav skoraj vsi trdijo obratno. :BUA:

Pozanimaj se še malo za ohlins, morda ujameš kakšen posezonski popust in boš dodal še nekaj malega denarcev in boš ime stabilizator top quality v svetovnem rangu. :OK: :OK:

Popravljeno . Popravil Zx_R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Redna cena za mojo bivšo ninjo 636 je bila nekje okrog 150k sit morda bi se dalo na to še kaj rabata dobit , ampak pravim ti mogoče imajo kakšne akcije zato se pred nakupom pozanimaj! :OK: :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Ali kdo ve kje lahko dobim oziroma kupim Amortizer krmila za starejši motor letnik 85 Honda cb 750, v trgovinah mi niso znali svetovati ?

Hvala za odgovore ali nasvete !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali kdo ve kje lahko dobim oziroma kupim Amortizer krmila za starejši motor letnik 85 Honda cb 750, v trgovinah mi niso znali svetovati ?

Hvala za odgovore ali nasvete !

mislim da bi ti kak mehanik znal povedat katerega, saj ni nujno da je narejen prav za določen model, samo da paše po dolžini itd. recimo ohlins ima v ponudbi različne in en bo sigurno pasal, kateri pa bo vedel mehanik. poglej pdf.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali kdo ve kje lahko dobim oziroma kupim Amortizer krmila za starejši motor letnik 85 Honda cb 750, v trgovinah mi niso znali svetovati ?

Hvala za odgovore ali nasvete !

Provaj v Nitro. Frend tm nabavu dele za Kawo Z1000 letnik 80 se mi zdi vsaj :blush: . Morda dobijo tudi zate. Provaj povprašat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Provaj v Nitro. Frend tm nabavu dele za Kawo Z1000 letnik 80 se mi zdi vsaj :blush: . Morda dobijo tudi zate. Provaj povprašat.

PRODAM

za to obstaja odprta tema in oglasnik na MS.

ice

več na PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali kdo ve kje lahko dobim oziroma kupim Amortizer krmila za starejši motor letnik 85 Honda cb 750, v trgovinah mi niso znali svetovati ?

Hvala za odgovore ali nasvete !

NHK model ODM 500... ebay 45 EUR

Nazadnje sem ga zasledil, ko so ga tržili pod stabilizator namenjen Z900.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

pomoč :( imam nov ohlinsov stabilizator potrebujem pa samo nosilec zanj in to za kawasaki 636 l 2005

za vsako inf bom hvaležen :D :D :D :D :D :D

ps lahko tudi na PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Sem precej prebrskal po iskalniku pa mislim, da take teme še ni. Smo sicer že povedali nekaj o krmilih/menjavi/predelavah, ampak je bilo to ponavadi v sklopu debate o kakšnem konkretnem motociklu.

No, tema je namenjena predvsem vprašanjem glede aftermarket krmil, kako se obnesejo, se splača, zakaj zamenjati, ipd, dobrodošle so pa tudi izkušnje vseh, ki so to že naredili.

Pa da da preidem kar na bistvo. Imam eno konkretno vprašanje, ker imam namen v kratkem zamenjat krmilo pri mojem Cometu. Menjal bom pa zato, ker sem pred dobrim letom padel, zvil original krmilo in ga takrat sicer nekako zravnal, ampak ni čisto ok. Plus zdi se mi, da se bo titan look krmilo dobro podalo novi barvi in podobi cometa :)

Krmilo bom nabavil kar v Louisu, odločam se pa med dvema modeloma. In sicer med "LSL Superbike-Alulenker, flach" (št.1) in "LSL Superbike-Alulenker" (št.2)

[attachmentid=94756]

Prvi ima podatke: B:740, H:50, T:140

Drugi pa: B:760, H:70, T:150

Pa še shema kaj to pomeni: [attachmentid=94757]

Zanima me predvsem, kateri izmed obeh krmil po svoji konstrukciji bolj ustreza športni vožnji, to pomeni občasno tudi koleno na marofu, ipd.. Vem, da razlike v dimenzijah niso velike, pa vseeno.. Je boljša odločitev prvi, ki je bolj raven, ali drugi, ki je malo višji?

post-1190-1175394567_thumb.jpg

post-1190-1175394735.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm nabavu ALU Lenker No.2 :OK:

Je hud! Bratranc je kupu pa ABN (81cm :eek:) in ga je vrgu dol po prvi furi...

Po mojem, da z širino ni za pretiravat, ker se mi zdi, da pol tud zgubiš občutek za motor.

Za Hornet 900 je tale louisova No.2 čist huda :grim , sam jest sm jo skrajšal na vsaki strani še za 1cm :huh:

Sam pr krmilih bi opozoru da je treba gledat, da je dovolj debela stena cevi, saj se drugače vse zvija kot presta! Mel sm gor Renthalovo balanco, ki je bila premehka, in sem jo vrgel dol.

lp

T

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem precej prebrskal po iskalniku pa mislim, da take teme še ni. Smo sicer že povedali nekaj o krmilih/menjavi/predelavah, ampak je bilo to ponavadi v sklopu debate o kakšnem konkretnem motociklu.

No, tema je namenjena predvsem vprašanjem glede aftermarket krmil, kako se obnesejo, se splača, zakaj zamenjati, ipd, dobrodošle so pa tudi izkušnje vseh, ki so to že naredili.

Pa da da preidem kar na bistvo. Imam eno konkretno vprašanje, ker imam namen v kratkem zamenjat krmilo pri mojem Cometu. Menjal bom pa zato, ker sem pred dobrim letom padel, zvil original krmilo in ga takrat sicer nekako zravnal, ampak ni čisto ok. Plus zdi se mi, da se bo titan look krmilo dobro podalo novi barvi in podobi cometa :)

Krmilo bom nabavil kar v Louisu, odločam se pa med dvema modeloma. In sicer med "LSL Superbike-Alulenker, flach" (št.1) in "LSL Superbike-Alulenker" (št.2)

[attachmentid=94756]

Prvi ima podatke: B:740, H:50, T:140

Drugi pa: B:760, H:70, T:150

Pa še shema kaj to pomeni: [attachmentid=94757]

Zanima me predvsem, kateri izmed obeh krmil po svoji konstrukciji bolj ustreza športni vožnji, to pomeni občasno tudi koleno na marofu, ipd.. Vem, da razlike v dimenzijah niso velike, pa vseeno.. Je boljša odločitev prvi, ki je bolj raven, ali drugi, ki je malo višji?

Za sportno voznjo rabis cim nizje krmilo zato ker mas bolsi obcutek na zaviranju kot s krmilom ki je visje, bo pa slabse za daljse ture

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se tudi sam nagibam k prvemu.. Sicer pa verjetno razlika med tema dvema, ki sem jih omenil, ne more biti ravno velika :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem kupil ABM superbike lenker v HeinGericke. Zadeva je stock res preširoka z 81cm :blink: višina pa je ugodna za športnejšo vožnjo z le 70 mm. Pri 81cm širini res ni pravega feelinga v vožnji pa še čudno izgleda. Zadevo sem nato krajšal za skupno 8cm. Sedaj je zadeva zelo vredu, pozicija je občutno sportnejša (več teže na rokah) se pa pozna na daljših furah ko te prej začnejo boleti dlani zaradi pritiska na gripih. Zaenkrat sem z menjavo zadovoljen, ker ogorinal Hornet belanca je karnekaj .. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!