Skoči na vsebino

Krmila - razno


Desmo

Priporočene objave

Evo, samo to ostane na motorju, ko snameš ročaj. Meni se zdi super zadeva za sopotnico. :worship:

Pod predpostavki,da ima dost dolge roke-kar je pa prej redkost kot pravilo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pod predpostavki,da ima dost dolge roke-kar je pa prej redkost kot pravilo...

Ni tako grozno, ker je zadeva dvignjena in lažje doseže, kot pa da bi se z dlanmi opirala na tank. No, sicer pa saj preden kupiš lahko probaš.. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A veste zakaj so pokrovčki tanka udrti v tank ?

Zato, da vam pri mogočem padcu ne odtrga genitalij, vi bi pa take neumnosti gor tlačil, ne vem kako je to sploh v tujini homologirano :wallbash:

Če se ne motim ima eden od BMW to že serijsko,tako da verjetno genitalij ne trga(ali pač) :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav

Imam problem oziroma moja sovoznica, ki ne doseže z rokami do tanka oz. samo s konico prstov. Na forumu sem videl da obstaja nekakšna balanca, ki se pritrdi na tank. Po neuspešnem iskanju na forumu in spletu vas prosim za nasvet ali kakršnekoli informacije o tem kako se zadeva sploh prav imenuje in pa kje bi se to dobilo... ima kdo kakšne izkušnje s tem če to sploh pomaga oziroma ali se splača tak nakup?

Hvala že vnaprej...

Nic od 'dodatkov' ne priporocam.

Ce imas resnicno rad svojo puncko,ti svetujem,da prodas motor in kupis nekaj kar bo polepsalo uzitek obema.

Ceprav vem,da to ni isto:)

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nic od 'dodatkov' ne priporocam.

Ce imas resnicno rad svojo puncko,ti svetujem,da prodas motor in kupis nekaj kar bo polepsalo uzitek obema.

Ceprav vem,da to ni isto:)

Hmmmm, ja kdaj pa so se tebi motorji zamerili?? :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se ne motim ima eden od BMW to že serijsko,tako da verjetno genitalij ne trga(ali pač) :surrender:

Tega BMW-ja si mislil?

bmw_f_650_cs_2004_2.jpg

Tole ti ne bo odtrgalo genitalij, ker poteka vzdolžno, ostale stvari, ki ste jih prilepili pa res izgledajo malo strašljivo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmmm, ja kdaj pa so se tebi motorji zamerili?? :surrender:

...verjetno je mislil menjavo za sopotnici prijaznejši motor. Kakšne bolj sport-touring zadeve. Ampak, to je le moje mnenje. Nekatere na sportaku celo uživajo, tudi če so zadaj. :whistle:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmmm, ja kdaj pa so se tebi motorji zamerili?? :surrender:

Ma neeee,samo naj model menja,to sem mislila....ih,zdaj pa malo preteravas...kri ni voda..res,da imam dolgo pauzo zaradi hiske,vendar je ze ena Multistrada na vidiku wahhhaaaa,sam moj tega se ne ve...wahhaaahaaa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma neeee,samo naj model menja,to sem mislila....ih,zdaj pa malo preteravas...kri ni voda..res,da imam dolgo pauzo zaradi hiske,vendar je ze ena Multistrada na vidiku wahhhaaaa,sam moj tega se ne ve...wahhaaahaaa

Oooooo, ja to pa sem si zdaj oddahnil. :worship: Hehehe, jaja, motor pa mora biti rdeč, ja, samo da je HONDA!!! :yea1::kva2::yea1:

Hihihihi, Bela, GLEJ ZDAJ MINUSE!!!!! :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...verjetno je mislil menjavo za sopotnici prijaznejši motor. Kakšne bolj sport-touring zadeve. Ampak, to je le moje mnenje. Nekatere na sportaku celo uživajo, tudi če so zadaj. :whistle:

meni sportak ni delal nobenih tezav...sam v enem dnevu Dolomiti - Koper,je pa malo pestro...vsako leto bolj....

Sicer so taki lepi motorcki na svetu,ki 'trgajo' in obenem lepo masirajo rito hehehehehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oooooo, ja to pa sem si zdaj oddahnil. :worship: Hehehe, jaja, motor pa mora biti rdeč, ja, samo da je HONDA!!! :yea1::kva2::yea1:

Hihihihi, Bela, GLEJ ZDAJ MINUSE!!!!! :devil:

Suzuki,Kawasaki in spet Suza...hm,je res Honda ostala se za probat...s tem da Vtr sp2 davnega leta 2001 je bla moj ucni konjicek po Grobniku...huda zadevca...ampak 2 cilindra..in kam to pelje???? Celo zivljenje sanjam o njem...in vidis..tudi Rossi je prisel na mojetrance_05_banana.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav

Imam problem oziroma moja sovoznica, ki ne doseže z rokami do tanka oz. samo s konico prstov. Na forumu sem videl da obstaja nekakšna balanca, ki se pritrdi na tank. Po neuspešnem iskanju na forumu in spletu vas prosim za nasvet ali kakršnekoli informacije o tem kako se zadeva sploh prav imenuje in pa kje bi se to dobilo... ima kdo kakšne izkušnje s tem če to sploh pomaga oziroma ali se splača tak nakup?

Hvala že vnaprej...

poleg vinxxa je ena stvar tudi Tank Grip jaz pa sem si nabavil asider, ki zgleda takole

post-1354-0-02734300-1297516275_thumb.jpg

post-1354-0-22097500-1297516257_thumb.jpg

Žal ima bela81 popolnoma prav, uzalut. če deklica ne doseže rezervarja, se tud na te ročaje nebo naslonila.

Ker se na motorju ne vozim nag, me ni strah, da bi mi v primeru pizdarije na tem ročaju kaj odtrgalo, in ne moti tank torbe.

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz na gsxr-u 07 nisem dosegla tanka več kot z blazinicami prstov, ker je bil nižji kot na 03, pomagala je tank torba pa kaka brisača not, na to sem se potem lahko lepo naslonila.

Popravljeno . Popravil svobodnaptica01
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...verjetno je mislil menjavo za sopotnici prijaznejši motor. Kakšne bolj sport-touring zadeve. Ampak, to je le moje mnenje. Nekatere na sportaku celo uživajo, tudi če so zadaj. :whistle:

thundercat 600 je sport-touring motorevilgrin.gif kvečemu bi menjal motor, ki ima uzadaj klopco, ker potem sedi višje in bližje tanku...na prijateljevi 636 doseže BP.

se pravi drugo leto pridno pišem božičku za nov motortrance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...no, potem pa sport-touring, bolj na poudarku na touring. Pa, saj veš, kaj sem mislil. Mene kategorizacija motorjev niti ne zanima. Lahko se mu reče sportak, raketa, enduro, chopper,...kakor komu paše. Važno je, da sta voznik in sopotnik zadovoljna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz na gsxr-u 07 nisem dosegla tanka več kot z blazinicami prstov, ker je bil nižji kot na 03, pomagala je tank torba pa kaka brisača not, na to sem se potem lahko lepo naslonila.

Model K6-K7 je res precej tak ... tud moja se je pritoževala, na CBR RRah pa je ful zadovoljna :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tega BMW-ja si mislil?

bmw_f_650_cs_2004_2.jpg

Tole ti ne bo odtrgalo genitalij, ker poteka vzdolžno, ostale stvari, ki ste jih prilepili pa res izgledajo malo strašljivo...

To je to :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pozdravljeni.

Imam nekaj vprašanj na katere malo težje najdem odgovore in upam da bo kdo tukaj ki je mogoče imel podobne izkušnje in mi pri tem pomagal. Nekdo ki se tudi bolje spozna na te zadeve.

Stvar je sledeča. Imam namen kupiti Ducati Monster 696 in rad bi spremenil "belanca" oz. krmilo. Torej všeč mi je bolj agresiven položaj oz. položaj kot pri cafe racer motorjih "old school" ducatijih ali moto guzzi. Bom prilimal sliko za lažjo predstavo ;) Ubistu da se belnaca malo spustijo nižje.

http://www.bikeexif.com/moto-guzzi-cafe-racer-4

zakon :D

Malo sem brskal tudi po official spletni strani ducatija in tudi našel to kar mislim da je ampak je stvar sledeča...ne vem kako ali je možno vse stvari ki so na belancih spraviti na te palice???

http://www.ducatiperformance.com/speedymoto-50-and-53mm-adjustable-superbike-clip-ons-p-136450.html?cPath=22_76_2420010

To so te palice. Torej če se te palice namontirajo je edina stvar ki je otežena je manevriranje z motorjem? ali se motim?

Če kdo ve kje bi lahko uštimal da bi se iz originalnih belanc vse prešaltalo na take. Če kdo pozna koga ki se s tem ukvarja oz. če kdo ve kje bi se to zadevo dalo poštimat, ker jaz si ne upam šarat po tistih kablih in ostali tehnologiji :P

bi moral ogledala menjati glede na to da original ogledala na monsterju mene niti ne motijo in bi jih obdržal.

Bi moral tudi homologacijo delat v primeru da bi bila menjava ogledal obvezna?

Res se zahvaljujem za odgovore in če bodo res odgovori pomagali ob prvi priliki ko zrihtam zadevo častim :beer1:

Se zahvaljujem vsem.

Hvala

Lep dan želim še naprej.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.

Imam nekaj vprašanj na katere malo težje najdem odgovore in upam da bo kdo tukaj ki je mogoče imel podobne izkušnje in mi pri tem pomagal. Nekdo ki se tudi bolje spozna na te zadeve.Stvar je sledeča. Imam namen kupiti Ducati Monster 696 in rad bi spremenil "belanca"To so te palice. Torej če se te palice namontirajo je edina stvar ki je otežena je manevriranje z motorjem? ali se motim?

Res se zahvaljujem za odgovore in če bodo res odgovori pomagali ob prvi priliki ko zrihtam zadevo častim :beer1:

D.

Za balanco kot je bilo že zgoraj rečeno sigurno nerabiš homologacije,če pa imaš samo problem kam ogledala montirat pa kupi takšna ki se montirajo s strani balance namesto uteži.Nerazumem pa ljudi, ki si želijo kupit motor in jim že v štartu neodgovarja zaradi NEAGRESIVNE balance !!:headbang:

Popravljeno . Popravil Bremzer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če hočeš popolnoma izpravno zadevo moraš krmilo homologirat....ampak se da brez :). drugač pa...motorji so zato da se predelajo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za balanco kot je bilo že zgoraj rečeno sigurno nerabiš homologacije,če pa imaš samo problem kam ogledala montirat pa kupi takšna ki se montirajo s strani balance namesto uteži.Nerazumem pa ljudi, ki si želijo kupit motor in jim že v štartu neodgovarja zaradi NEAGRESIVNE balance !!:headbang:

bremzer. pač ti si ti in jaz sem jaz, različna sva si, sprejmi to. nisem spraševal po tvojem mnenju kako se to tebi zdi ampak za pomoč. Hvala za odgovor.

Belanca pa zato ker mi je všeč kot sem že omenil CAFE RACER look. ;)

Hvala obema še enkrat ;)

LP

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

A je kdo že dvignil krmilo na Kawasakiju ZX 10R ... ima kdo kakšno idejo :?

To bom verjetno jaz naredil spomladi :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Zdravo.

Sama tudi razmisljam o cisto isti stvari iz istega razloga - noro vsec mi je cafe racer look. Vozim pa monstra 695.

Zanima me ce si potem uresnicil to idejo in predelal/zamenjal balanco? Ce si ,lahko delis kake izkusnje priporocas koga, ki bi to profesionalno opravil?

Seveda lahko tudi kdo drug ki je kaj takega ze naredil pomaga oz. svetuje. Vsak odgovor dobrodosel;)

Hvala vnaprej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!