Skoči na vsebino

Avtoojačevalec


Janez Bračun

Priporočene objave

Pozdravljeni,

 

po vsej tej naši spletni ponudbi iščem soliden ojačevalnik, ne predrag a vseeno dovolj kakovosten.

Zaenkrat mi je v oko padel model od MacAudio, konkretno tale: https://www.bfcshop.si/avtoojacevalec-macaudio-mpx-4500-1

 

Ker za to znamko slišim prvič, me zanima ali kdo pozna zadevo?

Predvsem me zanima ali mora bit pritrjen pokončno kot je na sliki, ali je lahko tudi ležeče, rad bi ga dal namreč pod sovoznikov sedež.

 

Če ima kdo kakšno boljšo varjanto bom vesel vsakega predloga...

 

Hvala za nasvet

 

lp, Janez

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

 

po vsej tej naši spletni ponudbi iščem soliden ojačevalnik, ne predrag a vseeno dovolj kakovosten.

Zaenkrat mi je v oko padel model od MacAudio, konkretno tale: https://www.bfcshop.si/avtoojacevalec-macaudio-mpx-4500-1

 

Ker za to znamko slišim prvič, me zanima ali kdo pozna zadevo?

Predvsem me zanima ali mora bit pritrjen pokončno kot je na sliki, ali je lahko tudi ležeče, rad bi ga dal namreč pod sovoznikov sedež.

 

Če ima kdo kakšno boljšo varjanto bom vesel vsakega predloga...

 

Hvala za nasvet

 

lp, Janez

MacAudio je bil včasih špica avtoojačevalcev in tudi danes drži nek simbol kvalitete! Mislim da je zelo kvaliteten in za povprečno zahtevnega audiofila bi zadovoljil za ta denar!

Enih 10 let nazaj sem mel MacAudio ojačevalec ki je poganjal samo sub in sem bil zelo zadovoljen!

Zmeraj se najde boljša varianta, samo so tudi dražje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam  v avtu MacAudio ojačevalc pa woofer. Dela ko šus že 6-7 let. Cenovno ugoden in dost kvaliteten. Montiranga mam pa ležeče v predalu pod nogami zadaj.(ford C-max)

Popravljeno . Popravil jozexj6
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!