Skoči na vsebino

Novi marof 2015


kokakola

Priporočene objave

Še en za nedeljo.

Jaz bom vozil gp racer spredaj S, zadaj M, ker drugega pac trenutno nimam.

Lp. Se vidimo :-)

Popravljeno . Popravil speed
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za napotke, grem jutri v agrotrgovino nabaviti. Če imajo moje dimenzije, se vidimo.

                                                         graphics-tractor-044409.gif

Zanimalo me je bolj za zmes, za Grobnik mi je jasno, na Marofu sem bil pa samo enkrat in to pred dvema letoma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

asfalt je bolši kot na grobniku..žal jaz še en čas nebom videl pod 1:13:25...povem ko se vidmo..bom pa se potrudil da mi bo usaj nekaj uspelo pa da zacelim rane :)...pridite z dobro voljo!!!..uživali bomo..Lp =) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce se peljes tolk pol bi morale zdrzat. Najbolje da probas.

Prejsnji vikend mi je en virus preprecil drsanje na Marofu. Ta vikend pa upam da bo slo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo metzeler k3 držal na Marofu čase okrog 1:15? Spada ta guma v rang gp racer ne?

 

Bo metzeler k3 držal na Marofu čase okrog 1:15? Spada ta guma v rang gp racer ne?

Raje ne....aprilia rsv 100 k3 hard je en mel tu iz okolice in smo ga tiral na polno ..pa je pred malo usekal ..imel highsiderja..tako da raje kaj druga..kake pirelli..al pa gp racer..no za tvojo dobro ;)..odloč pa se sam. lp

Ce se peljes tolk pol bi morale zdrzat. Najbolje da probas.

Prejsnji vikend mi je en virus preprecil drsanje na Marofu. Ta vikend pa upam da bo slo.

smo te čekal a tebe nema..ewo nas..subuta opet akcija :D :D..vreme bo..se vidamo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedeljo je bilo vreme kot naročeno, čeprav je v začetku kazalo, da bo še celo dež.

Spoznal NinjaRider04 in naredil okoli 60 krogov. Še danes me noge bolijo.

Bilo je :kva2:  po dolgem času.

Zanima me če ima kdo kako sliko od nedelje. Vozil sem črnobelozeleno hondo.  

 

Lp 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Raje ne....aprilia rsv 100 k3 hard je en mel tu iz okolice in smo ga tiral na polno ..pa je pred malo usekal ..imel highsiderja..tako da raje kaj druga..kake pirelli..al pa gp racer..no za tvojo dobro ;)..odloč pa se sam. lp

smo te čekal a tebe nema..ewo nas..subuta opet akcija :D :D..vreme bo..se vidamo ;)

A pa je zihr zarad gume padu? Ponavad smo kr sami krivi za padec..

No se vidmo v soboto pa bomo se kako rekl..oblubm da vas ne bom oviral..po dveh letih spet mal pisto probat..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi z magično supercorso maš lahko highsiderja :-P ko smo že pri supercorsi, kaj naj ne bi bila k3 in supercorsa enaka guma, iz iste fabrike? Al to velja za k2?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi z magično supercorso maš lahko highsiderja :-P ko smo že pri supercorsi, kaj naj ne bi bila k3 in supercorsa enaka guma, iz iste fabrike? Al to velja za k2?

ja sj jaz sem ga mel haha..pre cca mesec dnevi -.-"..al jebat ga to je use šport.use sem že dal skozi. :D...k1 in k2 (soft) -(medium) sta skoraj isti kot supercorsa..sam nista!..čist drugi materijali so..da te nebo zmedlo..so kar razlike..al glavno da drži..sam teraj na pas i mater i to jeto..u soboto smo dol..Lp Apostol ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo metzeler k3 držal na Marofu čase okrog 1:15? Spada ta guma v rang gp racer ne?

 

Če imaš Marof naštudiran se da pomoje 1:15 it tudi s Qualifiercami, če mene vprašaš..

 

Pri debati kakšna guma je potrebna za kakšen čas je namreč bistveno predvsem to, kdo jo vozi.. Nekdo, ki je Marof sposoben odpeljat v 1:10 bo 1:15 naredil z vsako gumo. Ker njegovih 1:10 je posledica tega, da ima naštudirane linine, naštudirane vstope v ovinek, izhode, itd.. In če bo imel slabšo gumo bo povsod malo popustil in se pač varno odpeljal 1:15.

 

Nekdo, ki pa Marofa oziroma nasploh vožnje po pisti ni vajen, bo pa na limitu že pri 1:20 ali 1:25. In možno je, da tak osebek kljub "počasnemu" času ne bo nič manj obremenjeval gume pri pospeševanjih ali zaviranjih kot tisti pri 1:10. In čisto možno je, da bo pretiraval in fasal higsiderja.

 

Seveda je možno tudi, da če se je to zgodilo pri neki ST gumi, da se pri Dunlopovih GPjkah nebi ker pač drži toliko bolj.. Ali pač, ker bi tisti hotel od gume, ki bi držala, hotel še več.

 

Na podlagi navedenega se bom torej moral strinajt z bikerjem v tezi, da smo za padce ponavadi krivi kar sami. Izvzete so seveda gume, ki se na stezi pregrejejo in začnejo nepredvidljivo obnašatg (razne ST ali sport variante ob vročih dneh) oziroma kakšni stari olupki, ki nimajo več takšnih karakteristik, kot bi jih guma morala imeti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav

Ravnokar sem se prijavil na forum zaradi razloga ker jutri nameravam obiskati marof. Prvo kar me zanima je kdaj se dirkališče odpre in kakšna je cena ( ura,celi dan ) druga stvar je: tlak v gumah spredaj-zadaj? Imam gume SPORTSMART

za normalno vožnjo ker nisem ravno dirkač :)


Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odpre se ob 10:00 - 18:00.

Cena za cel dan je 27€.

Za gume ti bo moral pa nekdo drug povedat. Sam, ce bi rad samo malo se spoznal s stezo, mislim da imas lahko normalen tlak, mogoce malo nizjega kot na cesti. Bodo ostali bol tocno povedal. Pa velik uzitkov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odpre se ob 10:00 - 18:00.

Cena za cel dan je 27€.

Za gume ti bo moral pa nekdo drug povedat. Sam, ce bi rad samo malo se spoznal s stezo, mislim da imas lahko normalen tlak, mogoce malo nizjega kot na cesti. Bodo ostali bol tocno povedal. Pa velik uzitkov.

Hvala lepa za info.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav

Ravnokar sem se prijavil na forum zaradi razloga ker jutri nameravam obiskati marof. Prvo kar me zanima je kdaj se dirkališče odpre in kakšna je cena ( ura,celi dan ) druga stvar je: tlak v gumah spredaj-zadaj? Imam gume SPORTSMART

za normalno vožnjo ker nisem ravno dirkač :)

Lp

2.5 predna ..2.6 zadnja bo čist dovolj kr niso SS gume in ni glih nekega probleam..ter če je počasen tempo je tut normalni tlak čist kul..drugač če bi dal gor ss maš tam lahko 1.9- 1.8..pač kako ti najbolj odgovarja :)......po pameti lepo pa boš spoznal hitro pisto...usak krog stopnjuj tempo ter gas..užival glavno boš! ;)...drugo pa ti je itak že use Speed povedal!...se vidimo dol Lp :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj je bilo malo vroce. Ampak je bilo vseeno fajn. Bom pa mogu mal vec migat ce bom hotu tele ovinke se vozit..cist gnil..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj je bilo malo vroce. Ampak je bilo vseeno fajn. Bom pa mogu mal vec migat ce bom hotu tele ovinke se vozit..cist gnil..

 

Vceraj je bilo malo vroce. Ampak je bilo vseeno fajn. Bom pa mogu mal vec migat ce bom hotu tele ovinke se vozit..cist gnil..

glavno da je letel na pasmater ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!