Skoči na vsebino

Predelave, Cafe Racer, Brat, Bobber, Scrambler, itd.


Noise

Priporočene objave

pred 14 urami, rozzman pravi:

pa še moj BMW

A jaz to prav vidim lesen sedež? A si ga še s kakšno dodatno vzmetjo podložil, kot je to navada pri Bobberjih...

bobber3.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točno, samo lesen sedež v obliki usnjenih sedežev starih nemških motorjev, vzmetenje je na zadnjo vilico - kardan (kot na originalu)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So pa morali biti zelooooo stari nemški motorji. Pred mnogimi leti sem imel R25/3, pa je v originalu imel gumi sedež + feder pod zicom + vzmetenje... Me res zanima kako se na tem tvojem pelje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni glih motor, je moped....ampak me je zakurlo nekaj takega skup sklamfat, ko sem ravno ujagal moped garelli za mulca :-)

garelli.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 53 minutami, izibajker pravi:

So pa morali biti zelooooo stari nemški motorji. Pred mnogimi leti sem imel R25/3, pa je v originalu imel gumi sedež + feder pod zicom + vzmetenje... Me res zanima kako se na tem tvojem pelje...

nemški niso imeli lesenih zicev, oblika je približno po tistih starih, res večina je imela gumijaste...za pelat pa ni tako hudo kot zgleda, za do kakšnih sto na uro gre super, po jamastih cestah pa itak vsakega nabija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja vem, da Bemf ni imel lesenega zica, zato me še toliko bolj čudi, da si se ti odločil za slednjega. No ja, saj če bo preveč hard lahko še vedno federiraš..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, če komu prav pride pri kakšni predelavi....mam v avtu, pa kdor ga rabi gremo na eno pivo pa je njegov:beer2:

201606022009191.jpg

201606022009571.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 6. 6. 2016 ob 19:58, izibajker pravi:

Honda shadow 600 (1995) - Bobber style. 2.800€.

to je pravi motor. Ga priporočam, se da z njim fino vozit. Bi pa ob priliki spomnil na to, da je država prava mačeha do custom scene. Cel svet omogoča legalizacijo predelav, ko pri nas slepo beremo neke fauš zakone. na žalost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole moraš pod štromarje homologirat k ma tolk zaprte auspuhe..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, tomash pravi:

...Bi pa ob priliki spomnil na to, da je država prava mačeha do custom scene. Cel svet omogoča legalizacijo predelav, ko pri nas slepo beremo neke fauš zakone. na žalost.

Starodobnih motorjev je pri nas ogromno, imajo svoja društva, klube...in v dolgih letih delovanja so lobirali in pravno formalno uredili neke zadeve sebi v prid (cenejše registracije in tehnični pregledi...). Custom scena pa se pri nas bolj intenzivno širi šele zadnjih par let, zato očitno (še) ni tiste kritične mase, ki bi lahko kaj premaknila... Enega dobrega pravnika in hkrati lastnika oz. ljubitelja takih motorjev bi bilo treba najti, pa da začne lobirati v pravi smeri...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozna kdo kakšnega dobrega tapetnika za oblačenje custom sedežev?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, trojan69 pravi:

Pozna kdo kakšnega dobrega tapetnika za oblačenje custom sedežev?

Ti pošljem po ZS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Taka Shadow 95, kot je na sliki, ne bo šla skozi homologacijo oz. registracijo....Na prvo oko manjkajo smerniki, premajhna ogledala, predelan izpuh, sprednji blatnik.....Mal premlad je za take "radikalne" spremembe... Ti razlagam iz prve roke, ker sem tudi jaz delal predelavo vt600 / 95 v bobbra ...Za mojstre na homologaciji in tehničnem, mora vse to bit po TSV-jih ( tehničnih specifikacijah vozil ).

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 (1).jpg

 

tale me res mika...zgleda v ne tako slabem stanju! So pa precej redki...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, trojan69 pravi:

Pozna kdo kakšnega dobrega tapetnika za oblačenje custom sedežev?

Tapetništvo Hudina,  Kasaze

Kar tako za zraven, naj povem, da sem danes v Brežicah gledal vzletanje vojaških letal. Se skrijejo vsi moto auspuhi na svetu, tak ropočejo te igrače. ki po moje ustrezajo vsem zahtevam in tehničnim specifikacijam. Bi se pa pridružil mnenju, da bo potrebno na custom sceni kaj skupaj stopit, drugače nas bodo še tisti ki so petsto let za nami prehiteli. Če je sploh še kdo za nami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Yoghurt pravi:

Sem ga očitno spregledala, ker me je zamotil nek drug motor. :blush:
Če bi kupila motor, bi ga pa sigurno barvala sama...

Ker to je pa zelo enostavno....

Pozabi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, tomash pravi:

Ker to je pa zelo enostavno....

Pozabi.

ja pa je .. tak motor lahko sam pobarvaš z mat sprejem iz piksne .. večkrat na leto za majhen denar... seveda če ga imaš za gušt ne pa za kazanje..

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!