Skoči na vsebino

Daytona 200


skopusnik

Priporočene objave

Sorry, sam te dirke so danes dobesedno na nivoju 15. Slovenske lige v fuzbalu, pa tud ce je prvi.....kaj, stirje v vodilnem krogu in 30. po razvrstitvi je ze kar 3 kroge zadaj. Ko rezultati od 24 urnih dirk

Sicer, cestitam za uvrstitev, sam za hvalt in slonet pa govort kok kapa di bando dirkac na podlagi teh rezultatih, kaj prevec se pa ni....dons, 10 let nazaj ja, danes zal ne.

Popravljeno . Popravil ganini
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sorry, sam te dirke so danes dobesedno na nivoju 15. Slovenske lige v fuzbalu, pa tud ce je prvi.....kaj, stirje v vodilnem krogu in 30. po razvrstitvi je ze kar 3 kroge zadaj. Ko rezultati od 24 urnih dirk

Sicer, cestitam za uvrstitev, sam za hvalt in slonet pa govort kok kapa di bando dirkac na podlagi teh rezultatih, kaj prevec se pa ni....dons, 10 let nazaj ja, danes zal ne.

jest predlagam, da to dirko ukinejo, ker Daytona slovi po cvetečih vrtovih in mavričnem nebu, oni tam nimajo pojma o dirkanju :grim  Naslednjič naj se pozanimajo pri tebi, saj si edini relevanten na svetu, da lahko o tem govoriš. Predlagam tudi, da se ta tema odstrani, ker je totalni dubidus :smoke:

 

 

jao, kaj vse hodi po tej naši zemlji :grrr  

 

p.s. bravo Skyubik :OK:  :OK:  :OK:

Popravljeno . Popravil builder
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj ukint? Ce obstaja 15. slo fuzbal liga naj tud daytona ostane

Kakorkol, napisal sem mnenje in ga ne vsiljujem ne teb, ne nobenmu. Izrazil sem svoje mnenje.

Vsak ki je kaj poducen in spremlja dlje casa daytono in ta sport na splosno, mislim da je podobnega mnenja o padcu kvalitete daytone

Popravljeno . Popravil ganini
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj ukint? Ce obstaja 15. slo fuzbal liga naj tud daytona ostane

Kakorkol, napisal sem mnenje in ga ne vsiljujem ne teb, ne nobenmu. Izrazil sem svoje mnenje.

Vsak ki je kaj poducen in spremlja dlje casa daytono in ta sport na splosno, mislim da je podobnega mnenja o padcu kvalitete daytone

zdej si že strokovnjak za SLO fuzbal, ne bi bil presenečen, če si poslanc :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda, hvala tebi in ostalim davkoplacevalcem, ker se lahko slinim z vasim denarjem.

Resnica pac boli.

Popravljeno . Popravil ganini
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda, hvala tebi in ostalim davkoplacevalcem, ker se lahko slinim z vasim denarjem.

Resnica pac boli.

Prijavi se na dirko in zvišaj kvaliteto.

P.S. Svojo lokacijo v profilu si dobro zadel. 

Popravljeno . Popravil motolover
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a sem kje omenil, da bi bil jst boljsi, oz da sem jst tud dejaven v tem sportu?

Popravljeno . Popravil ganini
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem prebiral na ameriškem BMW S1000RR forumu in so omenili, da je dirka zelo padla in ne vedo, zakaj se jo sploh še gredo. Gledalcev je bilo menda kakih 200.

Ni gledalcev, ni sponzorjev, ni profi tekmovalcev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kokr se jest spoznam ;če bi vse slovenske profi in amater voznike zmetu skup, pa poslal na Grobnik,Skubic ne bi bil med prvih 10 garant...

Ma pa zgleda dnar da se gre tole Daytono,nej gre na AA pa bo hitr vidu kuk je ura...   

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

marsikateremu vozniku svetovnega ranga ni uspelo nikoli voditi a kamoli zmagati daytone 200 čeprav so drugje prej ali potem nizali lepe uvrstitve ...

in sam oval oz. njegov del je še zmeraj specifičen kot je bil nekoč ... ter enako zahteven ... tko da fantje rok za prijave za daytona 200 2016 se je pričel in jaz bom navijal za kateregakoli slovenskega dirkača , ki se bo uvrstil na dirko ..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kokr se jest spoznam ;če bi vse slovenske profi in amater voznike zmetu skup, pa poslal na Grobnik,Skubic ne bi bil med prvih 10 garant...

Ma pa zgleda dnar da se gre tole Daytono,nej gre na AA pa bo hitr vidu kuk je ura...   

Oni pa ne bi bili med prvih 10. na Daytoni...

Grem staviti, da jih na maratonskem teku tudi vse nažge. Mogoče je pa kdo od njih hitrejši na 100m, primerjava obeh dirk je nekako taka.

Žal se debata o dirkah vedno obrne v smer, kaj bi bilo, če bi bilo.. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kokr se jest spoznam ;če bi vse slovenske profi in amater voznike zmetu skup, pa poslal na Grobnik,Skubic ne bi bil med prvih 10 garant...

Ma pa zgleda dnar da se gre tole Daytono,nej gre na AA pa bo hitr vidu kuk je ura...   

ti pojma nimaš in večina vas ta pametnih

 

http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/novice/sport/pokal-alpeadria-skubic-zmagal-na-grobniku/

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slovenski nacionalni sport je drugega v drek tunkat!!! pa halo??? Ze tako smo majhni kot drzava, potem pa se "izobcenci" ker smo motoristi...fuj!!! Bravo skubic in ekipa, bravo tudi kanalu A in sponzorjem za odlicne oddaje in tekme motogp-ja. Pohvalno in se tako naprej!

Za ostale pi*dune, hejterje, nedofu*ancke...pejte na motor, lazje nam bo...vsem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim čista slovenska navada! Slovencu uspe na polno in prvo ga je treba popluvat namesto da bi čestitke letele letele iz vseh strani! Skubic je že od nekdaj dober dirkač  mislim da je grobnik letel z r6 1.31 tko da da o njem nekdo piše take gluposti jst bi ga kr odstranu iz foruma.

Zato pa čestitke ker mu je končno uspelo!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Resnica boli jebatga

Pokaži, da si v čemerkoli uspešen. se bo že kdo našel, da te spljuva.

Potrudi se, da boš ostal v sivem povprečju in bodo vsi zadovoljni s tabo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je odličen rezultat in dosežek. Tudi v smislu logistike.

 

Možakar se pelje kot je treba. Vsak, ki misli, da je boljši lahko to dokaže, kar na grobniku.

Naj prilima link od grabar timinga, da vidimo kolko se jih pelje pod 1.32 z 600ccm.

Kar dosti spremljam te rezultate pa vem še samo za dva slovenca, ki to peljeta in verjetno nobeden ni na tem forumu pisal kakšnih neumnih komentarjev

 

Bodimo zadovoljni, da se naši vozijo tudi drugje po svetu bolj ali manj uspešno nima veze. Vse je to garanje in trening.

Jaz sem vesel za vsakega slovenca, ki se solidno pelje kjerkoli, ker je potrebno dosti časa, denarja in truda vložit pa ni nujno, da jim uspe.

 

Zato navijamo za naše kjerkoli in kadarkoli.........vedno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je odličen rezultat in dosežek. Tudi v smislu logistike.

...................

Jaz sem vesel za vsakega slovenca, ki se solidno pelje kjerkoli, ker je potrebno dosti časa, denarja in truda vložit pa ni nujno, da jim uspe.

 

Zato navijamo za naše kjerkoli in kadarkoli.........vedno.

 

Realno 3ninja!

Neglede na to, kdo, kje in predvsem, Zakaj?

Ne moreš skupaj metat' Grobnika in Daytone. To je ravno tako, kot bi tekači tekli v hrib, ali pa  samo po ravnem. Eden je za to. Drugi, je za drugo.

V bistvu ima pa Skubic v Daytoni že toliko kilometrine, da je to v končni fazi nekako "že" lahko (težko) dosegel.

ČESTITKE!!

Ker, če nebi tega rekel, se ve, moraš bit' foušljivc!

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.cycleworld.com/2015/03/16/2015-daytona-200-motorcycle-racing-review-and-results-photo-gallery/

 

članek ki pove nekaj več o dogajanju in razlogih, omenijo tudi Skubica. 

 

Sam nikoli ne bom omalovaževal kakršnega koli športnega dosežka, razen če so nanj vezane neutemeljene napovedi in pričakovanja, na kratko, kdor zmore naj poskusi in nato sodi o tem kaj so drugi dosegli, kdor bo pa iskal svojo veličino v tujih dosežkih, ne da bi sam kdaj kaj podobnega poskusil ali dosegel, pa bo nezadovoljen z vsem razen s perfekcijo.

 

Lahko je s tujim kurcem po koprivah opletat...

 

LP Bajsi

Popravljeno . Popravil bajsi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!