Skoči na vsebino

Papučar


Priporočene objave

papučar je lahko tisti, ki se vozi neprimerno obut in ali tisti, ki je na svojem domu kimavc, oziroma pri njih doma nosi ženska hlače :glare: Seveda jest nism niti eno niti drugo, eni mamo pač sreče v življenju :grim

 

pr naš bajt mam jest zmer zadnjo besedo, vžgem po mizi in rečem: da draga! :grim  s klicajem na koncu

in sm zmer obut tko kot čem, zmer v moto obutvi, je rekla žena, da tak more bit :grim

 

ta tema ni zame, se ne prepoznam v njej :OK: , je pa fajn, da je :grim

 

Papučar, šolski primer  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pol tut u štiklih ne smem sedet na motorju?  :O

attachicon.gifbikegirl.jpg

sj rabm take štikle, da sploh do tal dosežem :P

 

drugač pa ... fila papuće in SS motor ... strupena kombinacija :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obstajajo motoristične kavbojke - celo črne kot na sliki - s kevlarskimi ojačitvami in zašite s posebno močno nitjo...

obstajajo seveda tudi moto nizki čevlji ..

evo nekaj slično zgornjim vprašanjem :D

 

Oglašam se vam prvič, ker bi želel vaš odgovor na mojo hudo osebno travmo, ki me preganja. Živim namreč že nekaj let s punco, ki jo zelo ljubim in zadnje čase imam občutek, da me vara. Ne odgovarja mi na 
GSM, veliko hodi naokrog s prijateljicami in ko jo vprašam s katerimi, so to vedno ali sodelavke ali pa osebe, ki jih ne poznam. Domov večkrat prihaja pozno ponoči in taxija, s katerim naj bi se pripeljala, nikoli ne vidim, čeprav slišim motor od avta, ona pa vedno zadnje metre pride peš. Veliko ji zvoni telefon in če se oglasim jaz, se na drugi strani veza prekine. Pred dnevi sem vzel v roke njen telefon, da bi pogledal, koliko je ura, ona pa se je zelo močno 
razburila, češ da posegam v njeno privatnost, zato sem se odločil, da končno pridem zadevi do dna. Včeraj zvečer je šla zopet ven s prijateljicami in odločil sem se, da jo ob prihodu nekje skrit počakam 
in preverim, kako in s kom se bo ponoči pripeljala domov. 
Skril sem se za svoj avto in ko sem tako nekaj časa čepel, sem opazil, da se je na zadnjem blatniku na več koncih pojavila rja. Zdaj pa me zanima, kako naj to odstranim ali naj jo premažem s silikonom ali naj 
zamenjam blatnik, da se ne bo rja širila še drugam?? 

http://www.ganting.si/katalog/geokatodna_prospekt.pdf

če boš pa slučajno kaj v punco vtikal pa : kondom...

 

japonke so sam za na skuter!

točn tko... na pravih motorjih so tud štumpfe prepovedane..

 

ne laž  :ninja:

 

sej tut pod mizo je fajn, ti povem iz lastnih izkušenj  :lol1:

a tebe je še dodatno skrivil ?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obstajajo motoristične kavbojke - celo črne kot na sliki - s kevlarskimi ojačitvami in zašite s posebno močno nitjo...

obstajajo seveda tudi moto nizki čevlji ..

http://www.ganting.si/katalog/geokatodna_prospekt.pdf

če boš pa slučajno kaj v punco vtikal pa : kondom...

 

točn tko... na pravih motorjih so tud štumpfe prepovedane..

 

a tebe je še dodatno skrivil ?

mene dodatno pokrivi ja..... ko vidim tebe :lol1:  :jezik:

 

hec hec mojster :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene dodatno pokrivi ja..... ko vidim tebe :lol1:  :jezik:

 

hec hec mojster :)

uskeniran si .. :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A v japankah se tud ne sme? :eek:

Samo, če si na japoncu. Benfo lahko voziš tudi v coklah, ostale pa samo z bataškornji.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objesten če voziš s predpisano opremo, čelado? Zanimivo

Pri 40 stopinjah si mrtev z dodatno neobvezno opremo

Mogoče ti ,osebno sem v zaščitni opremi tudi pri 40+ na vseh izletih in potovanjih pa sem še živ,izrecno se zapeljem brez popolne zaščite edino par km po mestu ali na morju !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motozajebant@ Pojnt teme je, da sem nekaj komentiral in vprašal če kdo ve. Od tvojega odgovora pa ni koristi. :blush:

No sej tud od mojga posta ne bo koristi pa tud nisem neka referenca za disciplino na forumu pa vsen ,lahko bi najdel temo o dotičnem motorju ,predvidevam da je to Fazer 600 in tam vprašal :kva1:

 

P.S. sam jz bi isto odprl novo temo  :P  :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče ti ,osebno sem v zaščitni opremi tudi pri 40+ na vseh izletih in potovanjih pa sem še živ,izrecno se zapeljem brez popolne zaščite edino par km po mestu ali na morju !

:blink: A ti ni všeč plapolanje špeha v vetru?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: A ti ni všeč plapolanje špeha v vetru?

Seveda da je sam ne pustim da se babe zastonj naslajajo  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jest sem meu zdele kr neki dela....sem vse svoje fotke , kjer nisem v "tapravih" čeulih na mopedu likvideru, uniču, strgu....ni za reskirat fantje....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče ti ,osebno sem v zaščitni opremi tudi pri 40+ na vseh izletih in potovanjih pa sem še živ,izrecno se zapeljem brez popolne zaščite edino par km po mestu ali na morju !

drugič, ko boš pri Dinkotu jedel ribo "obvezno čelado imet gor", ker  varnost je varnost... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugič, ko boš pri Dinkotu jedel ribo "obvezno čelado imet gor", ker  varnost je varnost... :)

Razumem ,res nikol ne veš kdaj se ti kdo userje na glavo  :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče ti ,osebno sem v zaščitni opremi tudi pri 40+ na vseh izletih in potovanjih pa sem še živ,izrecno se zapeljem brez popolne zaščite edino par km po mestu ali na morju !

 

Tudi jaz sem še najbrž živ in brez poškodb.

 

Vozil sem cel dan na 40+, če bi bil polno zadekan, bi tvegal infarkt in še kaj, skratka bolj nevarno kot vožnja brez opreme.

 

Ni logike v tvojih navedbah, ko pa sicer navajaš da pa par km po mestu in na morju pa voziš brez popolne zaščite.... zakaj pa to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem še najbrž živ in brez poškodb.

 

Vozil sem cel dan na 40+, če bi bil polno zadekan, bi tvegal infarkt in še kaj, skratka bolj nevarno kot vožnja brez opreme.

 

Ni logike v tvojih navedbah, ko pa sicer navajaš da pa par km po mestu in na morju pa voziš brez popolne zaščite.... zakaj pa to?

Ja sej tistihc 2kkm ki jih ti na let narediš pa še oviraš poleg promet je čisti čudež da si še živ  :grim

Snecer treba se v formo spravit ne sam po kompu prste utrjevat  :kva1:

Še vedno sem zaščiten z obvezno opremo nisem pa v corduri.....zakaj......ti ni logično da se ne oblačiš za 500m do trgovine ob umirjenem prometu 30kmh v kombinezon in škornje itd.... no teb k si poseben vrjetni ni logično kakor meni niso tvoje navedbe o infarktih in podobnih nebulozah v popolni opremi,vrjetno jo imaš iz Lidla ali Hoferja ,nezračno plastično ..........ko si kupiš kvalitetno opremo ni straha za infartkte ,je obleka kljub dobri zaščiti zračna!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejstvo je, da se nisi vozil pri 40+ cel dan, sicer takih neumnosti ne bi pisal.

 

Letos sem v zelo solidni formi.

 

Vedno sem zaščiten z obvezno opremo.

 

Ostala oprema je solidna in kvalitetna, priznanih proizvajalcev.

 

Glede na to, kaj ti vse po žilah teče, bi se še bolj bal infarkta...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejstvo je, da se nisi vozil pri 40+ cel dan, sicer takih neumnosti ne bi pisal.

 

Letos sem v zelo solidni formi.

 

Vedno sem zaščiten z obvezno opremo.

 

Ostala oprema je solidna in kvalitetna, priznanih proizvajalcev.

 

Glede na to, kaj ti vse po žilah teče, bi se še bolj bal infarkta...

bolj ko je vroce, hitrej je treba vozt, da bolj piha in hladi :OK:

Drugac pa.. jst na primer hudo vrocino lazje prenasam kot mal mraza. Tko da, vsakemu svoje. Kaj kdo kdaj nase da, ko gre na motor, je odvisno od tega, kolk se mas rad.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po iskanju po netu sem naletel na to sliko in opazil modela v navadnih čevljih ter hlačah (vsaj tako se mi zdi). Zraven pa je pomoje neka Yamaha in in nad sprednjim kolesom so neki hladilniki, mogoče lučke okrasne ali kaj podobnega. Ali mogoče ve kdo kaj bi to bilo.

Nekako mi ne gre v glavo, da se folk vozi neprimerno oblečen že zaradi svoje varnosti za motor pa imajo denar. Zato tak naslov. Če je tema neprimerna naj jo admin zbriše.

 

 

Motozajebant@ Pojnt teme je, da sem nekaj komentiral in vprašal če kdo ve. Od tvojega odgovora pa ni koristi. :blush:

 

 

res da sem samo dvakat prebral prvi post, ampak vprašanja ne najdem, pa tud ko ga berem tretjič.

 

nek bezveze kokodakaš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res da sem samo dvakat prebral prvi post, ampak vprašanja ne najdem, pa tud ko ga berem tretjič.

 

nek bezveze kokodakaš

 

:notworthy:

 

ps. je vprašanje, sam dečko ne ve, da je vprašaj na koncu povedi :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!